TA Associates + Ivanti

Ivanti ogłasza strategiczne inwestycje w celu przyspieszenia strategii rozwoju

Dowiedz się więcej
Posłuchaj o naszym nowym strategicznym partnerstwie z firmą Intel
Obejrzyj wideo
Dowiedz się o naszym rozszerzonym partnerstwie z Qualys
Obejrzyj wideo
Dowiedz się więcej o naszej wizji hiper-automatyzacji do stosowania w chmurach i na urządzeniach końcowych
Obejrzyj wideo

Firma Ivanti zwiększa komfort pracowników dzięki uwierzytelnianiu biometrycznemu, automatycznym botom samoobsługowym i automatycznemu wykrywaniu zasobów w nowych wersjach usług i zarządzania zasobamiNowe uwierzytelnianie biometryczne, zintegrowany czat samoobsługowy, nowe boty do wykrywania zasobów i automatyzacji zapewniają pracownikom lepsze doświadczenia i wyniki, rozwiązując nawet 80% problemów, zanim użytkownicy je zgłoszą

Ivanti, firma, która automatyzuje operacje IT i związane z bezpieczeństwem w celu wykrywania, zarządzania, zabezpieczania i świadczenia usług od chmury po brzeg, ogłosiła dzisiaj rozszerzone możliwości portfolio Ivanti® Enterprise Service Management, które obejmuje rozwiązania do zarządzania usługami, zarządzania zasobami i automatyzacji. Nowe wersje zapewniają działom obsługi lepszy wgląd w czasie rzeczywistym do przydatnych informacji z całego zestawu urządzeń, aby poprawić dokładność, szybkość i wydajność świadczonych usług. Prowadzi to do lepszych wyników i może rozwiązać nawet 80% problemów, zanim użytkownicy zgłoszą je za pomocą botów automatyzacji.

CO NOWEGO W IVANTI?

Bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pracowników, klientów i partnerów jest naszym najwyższym priorytetem.
Zobacz najnowsze informacje Ivanti dotyczące COVID-19.
quote

Dzięki partnerstwu z Ivanti tysiące użytkowników narzędzi informatycznych mogą spokojnie pracować, a nasze zespoły informatyczne są wreszcie zadowolone.

John IrelandDirector of Customer Service
quote

Rozwiązanie firmy Ivanti do automatycznego aktualizowania poprawek pozwoliło nam obniżyć koszty ogólne i zmniejszyć liczbę roboczogodzin, a dzięki interaktywnej tablicy wskaźników zarządzanie całym programem stało się łatwiejsze. Korzyści z oprogramowania Ivanti przekroczyły nasze oczekiwania pod każdym względem.

Umair SaleemIT Team Leader
quote

Im więcej pracujemy z oprogramowaniem Ivanti, tym lepsze stają się nasze procesy informatyczne. Użytkownicy uwielbiają nowy system Ivanti. Menedżerowie są zachwyceni, że wszystkie potrzebne informacje mogą odczytać z łatwych w użyciu tablic wskaźników i raportów.

Candice PeacockIT Service Desk Manager
quote

Ryzyko kliniczne jest mniejsze, ponieważ lekarze szybciej otrzymują potrzebne informacje. Nasza pomoc jest lepsza i szybsza. Bardzo nas to cieszy. Poza tym wiemy, że dzięki oprogramowaniu Ivanti możemy jeszcze więcej.

Rachel DunscombeCIO
quote

Największą korzyścią z systemu Ivanti Service Manager jest dostęp do aktualnych informacji o tym, co dzieje się w naszej firmie i w jej poszczególnych działach.

Thomas SmithSCI Director
Gray Lines

Popraw doświadczenie IT

Lepsze doświadczenia dla lepszych użytkowników, IT i wyników biznesowych

Masz okazję sprawić, by „doświadczenie IT” było bardziej spersonalizowane i angażujące, bez narażania bezpieczeństwa, budżetu, zarządzania, itd.

Zarządzanie środowiskiem informatycznym i jego zabezpieczanie

Ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi

Rozwiązywanie unikalnych problemów organizacji w zakresie zarządzania poprawkami. Zabezpieczenie punktów końcowych. Ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi dla wszystkich urządzeń użytkowników.

Więcej
Sprawniejsze świadczenie usług biznesowych

Zarządzanie usługami w przedsiębiorstwie

Rozwiązywanie największych problemów informatycznych organizacji. Zapewnienie zadowolenia użytkowników. Większa automatyzacja i spójność wszystkich działów biznesowych.

Więcej
White Lines

Zarejestruj się na wtorkową aktualizację poprawek

Zarejestruj się w najpewniejszym źródle informacji o poprawkach, których wdrożenie jest niezbędne: Słynne seminarium internetowe firmy Ivanti poświęcone wtorkowym poprawkom.

Zarejestruj się

Poproś o prezentację

Nie czekaj. Poproś o prezentację rozwiązania Ivanti. Zwiększ zadowolenie użytkowników i ułatw sobie życie.

Pobierz prezentację