Potęga ujednoliconej obsługi informatycznej

Ivanti zmienia krajobraz IT — przełamując silosy IT z lepszą widocznością i zautomatyzowanymi procesami. Pomagamy klientom reagować na potrzeby użytkowników, przestrzegać przepisów i zabezpieczyć organizację, a jednocześnie obniżać koszty.

Zaczynać

Co nowego w Ivanti?

UNPLUGGED 2019: GLOBALNE JEDNODNIOWE WYDARZENIE

Interchange puka do twych drzwi. Jednodniowe wydarzenie, które pomoże Ci poszerzyć wiedzę na temat rozwiązań i strategii Ivanti.

DLACZEGO MÓWIMY TAK DUŻO O UNIFIED IT?

Unified IT to nie tylko nasze nowe modne hasło. To jest prawdziwy cel do osiągnięcia. I możemy pomóc ci się tam dostać.

PRZYTNIJ NADMIAR SPRZETU I OPROGRAMOWANIA

Obniż koszty, zwiększ widoczność i używaj tylko tego, czego potrzebujesz.

Ujednolicone rozwiązania do zarządzania środowiskiem informatycznym

Poszczególne elementy środowiska IT coraz bardziej się od siebie izolują. Jednocześnie specjaliści IT są zalewani informacjami napływającymi z różnych systemów. Brak komunikacji między narzędziami i zespołami zwiększa ryzyko i koszty, spowalnia reagowanie na potrzeby informatyczne oraz naraża użytkowników i firmę na zagrożenia zewnętrzne. W tym samym czasie zagrożenia dla bezpieczeństwa mnożą się w niesłychanym tempie.

Ivanti zmienia środowisko informatyczne -- rozbija „silosy” IT, poprawiając wgląd w informacje o zasobach, zapewniając współużytkowanie danych i automatyzując procesy. Pomagamy klientom reagować na potrzeby użytkowników i zmiany na rynku, ułatwiamy osiągnięcie zgodności z przepisami i zabezpieczamy całą organizację -- a to wszystko przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Nazywamy to Potęgą ujednoliconej obsługi informatycznej.

Dowiedz się więcej