Kierownictwo

Doświadczenie i wiedza

Nasza kadra kierownicza ma wieloletnią praktykę w dziedzinie zarządzania technologiami informatycznymi. (Wystarczy spojrzeć na nasze profile LinkedIn). Są specjalistami o ogromnym doświadczeniu w swojej branży. Bardzo ciężko pracują, przez większość czasu podróżując po całym świecie, aby przekonać każdego klienta i pracownika firmy Ivanti, że jest częścią zespołu odmieniającego krajobraz współczesnych rozwiązań informatycznych.

Jim Schaper
przewodniczący i dyrektor generalny
Jim Schaper
przewodniczący i dyrektor generalny

Jim jest przewodniczącym rady dyrektorów firmy Ivanti oraz pełni funkcję dyrektora generalnego firmy. Odpowiada za wszystkie kwestie związane ze strategią, zarządzaniem i funkcjonowaniem firmy Ivanti. 

Jim ma ponad 30-letnie doświadczenie w kierowaniu firmami tworzącymi oprogramowanie i produkty technologiczne w okresach ich szybkiego wzrostu. Doskonale orientuje się również w zagadnieniach związanych z działaniem spółek finansowanych przez fundusze typu private equity.  Jim był założycielem i dyrektorem generalnym czołowego producenta oprogramowania — Infor. Gdy kierował tą spółką, jej roczny przychód zwiększył się z 40 milionów do ponad 2 miliardów USD w okresie niecałych pięciu lat. Był również dyrektorem generalnym firm Dun & Bradstreet Software i Primis Corporation, a także wiceprezesem zarządzającym i dyrektorem ds. operacyjnych firmy Per-Se Technologies, która jest obecnie częścią firmy McKesson. 

Jim uzyskał stopień naukowy na Uniwersytecie Południowej Karoliny. Podczas studiów trenował biegi długodystansowe i dwukrotnie zdobył w tej dyscyplinie tytuł „All-American long-distance runner” — jego wynik wciąż pozostaje rekordem uczelni. W uznaniu za swoje osiągnięcia w 2019 roku trafił do galerii sław uniwersytetu.

Jeff Abbott
prezes
Jeff Abbott
prezes

Jako prezes firmy Ivanti Jeff nadzoruje wszystkie kwestie strategiczne i wykonawcze związane z produktami i wprowadzaniem ich na rynek, w tym opracowywanie produktów, zarządzanie produktami, marketing, globalna sprzedaż, obsługa klienta i działalność operacyjna.

Jeff pracuje od ponad 25 lat w dużych firmach tworzących oprogramowanie i usługowych, takich jak Accenture, Oracle czy Infor. W Oracle Jeff był dyrektorem naczelnym działającej globalnie jednostki operacyjnej — był w pełni odpowiedzialny za zyski i straty oraz nadzór nad całą strukturą sprzedaży związanej z 66% klientów firmy Oracle. W Infor Jeff piastował wiele kierowniczych stanowisk, nadzorując globalnych partnerów i kanały oraz działania marketingowe i związane z zarządzaniem produktami.

Jeff uzyskał stopnie naukowe na Uniwersytecie Stanu Georgia i Uniwersytecie Tennessee. Zasiada w zarządzie towarzystwa Georgia Leukemia and Lymphoma Society oraz jest członkiem zarządu krajowego fundacji Posse — organizacji non-profit, która zajmuje się wyszukiwaniem, rekrutowaniem i szkoleniem liderów wśród uczniów szkół średnich na terenie Stanów Zjednoczonych.

Michael McClellan
dyrektor finansowy
Michael McClellan
dyrektor finansowy

Michael jest dyrektorem finansowym w firmie Ivanti odpowiedzialnym za sprawy finansowe, informatyczne, prawne, kadrowe i nieruchomości.

Odnosił liczne sukcesy, pomagając organizacjom w osiąganiu wzrostu, minimalizowaniu ryzyka finansowego oraz wdrażaniu metod i narzędzi kontroli finansów. Przez pierwsze 18 lat kariery zawodowej Michael piastował różne stanowiska w działach księgowości i finansów firmy Ingram Micro, a następnie został dyrektorem finansowym firmy Tolt Solutions. Ostatnio był dyrektorem finansowym firmy JetSmarter.

Uzyskał tytuł BA w dziedzinie finansów na Uniwersytecie Utah oraz tytuł MBA w Pepperdine. Jest również biegłym księgowym zarządczym.

Mary Trick
wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. obsługi klienta
Mary Trick
wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. obsługi klienta

Mary jest dyrektorem ds. obsługi klienta w firmie Ivanti. Odpowiada za zadowolenie klientów, ich wsparcie oraz serwis. Jej zadaniem jest zapewnienie, aby działanie wszystkich komórek organizacji prowadziło do pełnego zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów. 

Mary ma wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej. Realizowała wiele zadań kierowniczych i zarządczych w Europie oraz Stanach Zjednoczonych, pracując w firmach tworzących oprogramowanie i konsultingowych. Pastowała stanowiska kierownicze w działach sprzedaży, usług i eksploatacyjnych takich firm, jak Information Advantage, Sterling Software i Harris Corporation.

Mary studiowała na kierunku Systemy informowania kierownictwa Uniwersytetu Minnesoty oraz uzyskała certyfikat Customer Success Management Uniwersytetu Rutgersa. Jest członkiem zarządu towarzystwa Technical Services Industry Association (TSIA), a także członkiem rady doradczej ds. jakości obsługi klienta w firmie Forrester. 

John Flavin
starszy wiceprezes i dyrektor naczelny niezależnej jednostki biznesowej, jednostki biznesowej łańcucha dostaw oraz ds. zarządzania licencjami
John Flavin
starszy wiceprezes i dyrektor naczelny niezależnej jednostki biznesowej, jednostki biznesowej łańcucha dostaw oraz ds. zarządzania licencjami

John Flavin zarządza w firmie Ivanti zespołami niezależnej jednostki biznesowej i jednostki biznesowej łańcucha dostaw, które są zorganizowane i działają jako kompletne organizacje w ramach Ivanti. Od ponad 25 lat zajmuje stanowiska kierownicze działów zarządzania, sprzedaży i doradztwa w zakresie aplikacji.

Zanim rozpoczął pracę w Ivanti, John należał do kadry kierowniczej firmy Infor. Zatrudnienie w firmie Infor było wynikiem przejęcia firmy Future Three, której był prezesem i dyrektorem generalnym. W firmie Infor odpowiadał za globalną sprzedaż, produkcję i dystrybucję, usługi profesjonalne, strategię produktową oraz rozwój. Podobne obowiązki John pełnił w firmach JBA International i Unisys.

Wcześniej John był zatrudniony w firmach Ford Motor Company i Massey Ferguson, Ltd., w których zajmował się zagadnieniami bezpośrednio związanymi z produkcją. Był ponadto członkiem zarządu grupy Auto Industry Action Group (AIAG). Uzyskał tytuł BS w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Wschodniego Michigan.

Angie Gunter
starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu
Angie Gunter
starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu

Jako dyrektor ds. marketingu firmy Ivanti Angie zarządza wszystkimi kwestiami związanymi z marketingiem, w tym całą wewnętrzną i zewnętrzną komunikacją, kampaniami, marketingiem cyfrowym, marketingiem terenowym i organizacją wydarzeń. 

Angie jest kierownikiem ds. marketingu związanego z technologią i oprogramowaniem od ponad 20 lat. Ma bogate doświadczenie w pracy z szybko rozwijającymi się firmami dokonującymi częstych przejęć i podlegających częstym integracjom. Była jednym z pierwszych pracowników odpowiedzialnych za marketing korporacyjny w firmie Infor, w której piastowała stanowisko wiceprezesa ds. marketingu. Ostatnio była wiceprezesem i dyrektorem ds. marketingu w firmie Gordian.

Otrzymała tytuł BA w dziedzinach public relations i marketingu na Uniwersytecie Stanu Georgia.

Brooke Johnson
radca prawny
Brooke Johnson
radca prawny

Brooke zarządza globalnym działem prawnym firmy Ivanti oraz doradza firmie w wielu kwestiach prawnych i biznesowych.

Brooke rozpoczęła pracę w firmie Ivanti w 2017 roku jako starszy radca prawny. Nadzorowała globalne transakcje sprzedaży i kwestie dotyczące zarządzania licencjami. Zajmowała się sporami sądowymi, zagadnieniami prywatności i bezpieczeństwa, problemami z zatrudnieniem, obiektami i innymi pilnymi sprawami międzynarodowego zespołu. Przed przejściem do Ivanti, Brooke była partnerem zarządzającym w firmie Manning Curtis Bradshaw & Bednar. Reprezentowała interesy firm publicznych i prywatnych w różnorodnych sporach biznesowych i handlowych.

Brooke uzyskała tytuł BA z języka angielskiego na Uniwersytecie Utah oraz tytuł JD w wyższej szkole prawa S.J. Quinney College of Law Uniwersytetu Utah.

Nayaki Nayyar
Executive Vice President & Chief Product Officer
Nayaki Nayyar
Executive Vice President & Chief Product Officer

Nayaki Nayyar is the Executive Vice President and Chief Product Office at Ivanti. She is responsible for driving Ivanti’s next generation innovation in Cybersecurity, Robotic Automation, Endpoint and Edge Device Management, and Enterprise Service Management.

Prior to joining Ivanti, Nayaki was President of the Digital Service and Operations Management Business Unit at BMC Software, Inc., where she led BMC’s evolution into the cognitive era with launch and growth of the BMC Helix suite.  Nayaki also served as General Manager of SAP’s Internet of Things division and held senior leadership positions in corporate strategy and SAP’s cloud unit.  She was senior vice president of SAP’s cloud for customer engagement business unit, where she drove significant growth in the company’s cloud, CRM, and mobile business units. Nayaki gained tremendous industry experience during her early years at Shell and Valero.

Nayaki currently serves on the board of Veritone, a leading provider of artificial intelligence technology solutions and on the board of Corteva, Inc.. a publicly traded agriscience company. She holds a B.E. in mechanical engineering from Osmania University (India) and an M.S. in computer science from the University of Houston, and she is a graduate of the Stanford Executive Program.