Kierownictwo

Doświadczenie i wiedza

Nasza kadra kierownicza ma wieloletnią praktykę w dziedzinie zarządzania technologiami informatycznymi. (Wystarczy spojrzeć na nasze profile LinkedIn). Są specjalistami o ogromnym doświadczeniu w swojej branży. Bardzo ciężko pracują, przez większość czasu podróżując po całym świecie, aby przekonać każdego klienta i pracownika firmy Ivanti, że jest częścią zespołu odmieniającego krajobraz współczesnych rozwiązań informatycznych.

Jim Schaper
przewodniczący i dyrektor generalny
Jim Schaper
przewodniczący i dyrektor generalny

Jim jest przewodniczącym rady dyrektorów firmy Ivanti oraz pełni funkcję dyrektora generalnego firmy. Odpowiada za wszystkie kwestie związane ze strategią, zarządzaniem i funkcjonowaniem firmy Ivanti. 

Jim ma ponad 30-letnie doświadczenie w kierowaniu firmami tworzącymi oprogramowanie i produkty technologiczne w okresach ich szybkiego wzrostu. Doskonale orientuje się również w zagadnieniach związanych z działaniem spółek finansowanych przez fundusze typu private equity.  Jim był założycielem i dyrektorem generalnym czołowego producenta oprogramowania — Infor. Gdy kierował tą spółką, jej roczny przychód zwiększył się z 40 milionów do ponad 2 miliardów USD w okresie niecałych pięciu lat. Był również dyrektorem generalnym firm Dun & Bradstreet Software i Primis Corporation, a także wiceprezesem zarządzającym i dyrektorem ds. operacyjnych firmy Per-Se Technologies, która jest obecnie częścią firmy McKesson. 

Jim uzyskał stopień naukowy na Uniwersytecie Południowej Karoliny. Podczas studiów trenował biegi długodystansowe i dwukrotnie zdobył w tej dyscyplinie tytuł „All-American long-distance runner” — jego wynik wciąż pozostaje rekordem uczelni. W uznaniu za swoje osiągnięcia w 2019 roku trafił do galerii sław uniwersytetu.

Jeff Abbott
prezes
Jeff Abbott
prezes

Jako prezes firmy Ivanti Jeff nadzoruje wszystkie kwestie strategiczne i wykonawcze związane z produktami i wprowadzaniem ich na rynek, w tym opracowywanie produktów, zarządzanie produktami, marketing, globalna sprzedaż, obsługa klienta i działalność operacyjna.

Jeff pracuje od ponad 25 lat w dużych firmach tworzących oprogramowanie i usługowych, takich jak Accenture, Oracle czy Infor. W Oracle Jeff był dyrektorem naczelnym działającej globalnie jednostki operacyjnej — był w pełni odpowiedzialny za zyski i straty oraz nadzór nad całą strukturą sprzedaży związanej z 66% klientów firmy Oracle. W Infor Jeff piastował wiele kierowniczych stanowisk, nadzorując globalnych partnerów i kanały oraz działania marketingowe i związane z zarządzaniem produktami.

Jeff uzyskał stopnie naukowe na Uniwersytecie Stanu Georgia i Uniwersytecie Tennessee. Zasiada w zarządzie towarzystwa Georgia Leukemia and Lymphoma Society oraz jest członkiem zarządu krajowego fundacji Posse — organizacji non-profit, która zajmuje się wyszukiwaniem, rekrutowaniem i szkoleniem liderów wśród uczniów szkół średnich na terenie Stanów Zjednoczonych.

David Earhart
President, Security Business Unit
David Earhart
President, Security Business Unit

David jest prezesem jednostki biznesowej odpowiedzialnej w Ivanti za bezpieczeństwo.

Ma ponad 25-letnie doświadczenie w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem i systemami. W trakcie swojej kariery odpowiadał za stały wzrost przychodów i skuteczne kierowanie wydajnymi organizacjami. Ostatnio był prezesem firmy One Identity — oferującej rozwiązania do zabezpieczeń jednostki biznesowej firmy Quest. Wcześniej David piastował stanowiska kierownicze (w tym prezesa) firm Core Security, CA, BMC Software i innych.

Uzyskał tytuł BBA w dziedzinie finansów uczelni Texas Tech University. David zasiada obecnie w trzech radach ds. bezpieczeństwa i jest członkiem zarządu fundacji North Georgia Autism Foundation, w której zajmuje się programem IT Bridge Academy.

Michael McClellan
dyrektor finansowy
Michael McClellan
dyrektor finansowy

Michael jest dyrektorem finansowym w firmie Ivanti odpowiedzialnym za sprawy finansowe, informatyczne, prawne, kadrowe i nieruchomości.

Odnosił liczne sukcesy, pomagając organizacjom w osiąganiu wzrostu, minimalizowaniu ryzyka finansowego oraz wdrażaniu metod i narzędzi kontroli finansów. Przez pierwsze 18 lat kariery zawodowej Michael piastował różne stanowiska w działach księgowości i finansów firmy Ingram Micro, a następnie został dyrektorem finansowym firmy Tolt Solutions. Ostatnio był dyrektorem finansowym firmy JetSmarter.

Uzyskał tytuł BA w dziedzinie finansów na Uniwersytecie Utah oraz tytuł MBA w Pepperdine. Jest również biegłym księgowym zarządczym.

Glenn Goldberg
Senior Vice President, Human Resources
Glenn Goldberg
Senior Vice President, Human Resources

Glenn jest w Ivanti starszym wiceprezesem ds. kadr. Jest odpowiedzialny za strategię i funkcjonowanie działów kadr Ivanti na całym świecie.

Glenn łączy wieloletnie doświadczenie w pracy w działach kadr różnych przedsiębiorstw z unikalną wizją zarządzania oraz rozwoju pracowników. Wcześniej zajmował stanowiska wiceprezesa w firmach Infor i NxTrend Technology.

Posiada tytuł licencjata w dziedzinie psychologii uzyskany na uniwersytecie American University.

Nayaki Nayyar
Wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. produktów
Nayaki Nayyar
Wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. produktów

Nayaki Nayyar piastuje w Ivanti stanowisko wiceprezesa zarządzającego i dyrektora ds. produktów. Jest odpowiedzialna za innowacyjne rozwiązania Ivanti w zakresie cyberbezpieczeństwa, automatyzacji i robotyki, zarządzania punktami końcowymi i urządzeniami brzegowymi oraz zarządzania usługami w przedsiębiorstwie.

Zanim Nayaki rozpoczęła pracę w Ivanti, była prezesem jednostki biznesowej zajmującej się zarządzaniem obsługą i eksploatacją cyfrową w BMC Software, Inc., gdzie kierowała wdrożeniem i rozwojem platformy BMC Helix. Nayaki pracowała również jako dyrektor generalna oddziału Internet of Things firmy SAP oraz zajmowała kierownicze stanowiska w jednostkach nadzorujących strategię korporacyjną i rozwiązania chmurowe SAP. Była starszą wiceprezes jednostki biznesowej odpowiedzialnej za współpracę z klientami w ramach platformy chmurowej SAP, gdzie miała poważny udział w rozwoju tej platformy, a także oprogramowania CRM i mobilnego. We wczesnych latach kariery Nayaki zdobyła bogate doświadczenie w przemyśle, pracując w firmach Shell i Valero.

Obecnie Nayaki zasiada w zarządzie Veritone, czołowego dostawcy rozwiązań opartych na technologii sztucznej inteligencji, oraz w zarządzie Corteva, Inc., notowanej na giełdzie firmy działającej w branży technologii rolniczych. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii mechanicznej uzyskany na Osmania University (Indie) oraz magistra informatyki uzyskany na Uniwersytecie Houston. Ukończyła także kurs Stanford Executive Program.

Mary Trick
wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. obsługi klienta
Mary Trick
wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. obsługi klienta

Mary jest dyrektorem ds. obsługi klienta w firmie Ivanti. Odpowiada za zadowolenie klientów, ich wsparcie oraz serwis. Jej zadaniem jest zapewnienie, aby działanie wszystkich komórek organizacji prowadziło do pełnego zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów. 

Mary ma wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej. Realizowała wiele zadań kierowniczych i zarządczych w Europie oraz Stanach Zjednoczonych, pracując w firmach tworzących oprogramowanie i konsultingowych. Pastowała stanowiska kierownicze w działach sprzedaży, usług i eksploatacyjnych takich firm, jak Information Advantage, Sterling Software i Harris Corporation.

Mary studiowała na kierunku Systemy informowania kierownictwa Uniwersytetu Minnesoty oraz uzyskała certyfikat Customer Success Management Uniwersytetu Rutgersa. Jest członkiem zarządu towarzystwa Technical Services Industry Association (TSIA), a także członkiem rady doradczej ds. jakości obsługi klienta w firmie Forrester. 

Mark Chamberlain
Starszy wiceprezes ds. operacji globalnych
Mark Chamberlain
Starszy wiceprezes ds. operacji globalnych

Mark jest starszym wiceprezesem ds. operacji globalnych w firmie Ivanti i odpowiada za działanie zespołów zajmujących się sprzedażą, usługami, marketingiem i rozwojem oraz za biuro zarządzania projektami

Mark zajmuje kierownicze stanowiska w działach finansowych i operacyjnych już od ponad 20 lat, a ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa ds. finansowych firmy Avetta — szybko rozwijającej się firmy produkującej oprogramowanie do obsługi zarządzania obiektami i wyposażeniem, energią i produkcją. Pracował w działach controllingu i finansowych w innych firmach technologicznych, a wcześniej był dyrektorem ds. sprzedaży i programów partnerskich oraz wiceprezesem działu finansowego w Ivanti — jesteśmy szczęśliwi, że wrócił do naszego zespołu.

Posiada tytuł licencjata w dziedzinie stosunków międzynarodowych uzyskany na Uniwersytecie Brighama Younga oraz MBA w dziedzinie finansów uzyskany na Uniwersytecie Illinois w Urbana-Champaign.

Melissa Puls
Starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu
Melissa Puls
Starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu

Melissa jest w Ivanti starszą wiceprezes i dyrektorem ds. marketingu i odpowiada w firmie za marketing globalny.

Melissa wniosła do Ivanti swoje wieloletnie i wielokrotnie potwierdzone doświadczenie w stymulowaniu wzrostu pozyskiwanych firm przez wdrażanie podejścia zorientowanego na klienta i integrowanie strategii marketingowych. Ostatnio pełniła funkcję starszej wiceprezes i dyrektora ds. marketingu w firmie Avid. Wcześniej zajmowała kierownicze stanowiska w działach marketingu firm Optanix, Progress, Iron Mountain oraz Infor.

Posiada tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji i psychologii uzyskany na Uniwersytecie Franklina Pierce'a.

John Flavin
starszy wiceprezes i dyrektor naczelny niezależnej jednostki biznesowej, jednostki biznesowej łańcucha dostaw oraz ds. zarządzania licencjami
John Flavin
starszy wiceprezes i dyrektor naczelny niezależnej jednostki biznesowej, jednostki biznesowej łańcucha dostaw oraz ds. zarządzania licencjami

John Flavin zarządza w firmie Ivanti zespołami niezależnej jednostki biznesowej i jednostki biznesowej łańcucha dostaw, które są zorganizowane i działają jako kompletne organizacje w ramach Ivanti. Od ponad 25 lat zajmuje stanowiska kierownicze działów zarządzania, sprzedaży i doradztwa w zakresie aplikacji.

Zanim rozpoczął pracę w Ivanti, John należał do kadry kierowniczej firmy Infor. Zatrudnienie w firmie Infor było wynikiem przejęcia firmy Future Three, której był prezesem i dyrektorem generalnym. W firmie Infor odpowiadał za globalną sprzedaż, produkcję i dystrybucję, usługi profesjonalne, strategię produktową oraz rozwój. Podobne obowiązki John pełnił w firmach JBA International i Unisys.

Wcześniej John był zatrudniony w firmach Ford Motor Company i Massey Ferguson, Ltd., w których zajmował się zagadnieniami bezpośrednio związanymi z produkcją. Był ponadto członkiem zarządu grupy Auto Industry Action Group (AIAG). Uzyskał tytuł BS w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Wschodniego Michigan.

Helen Masters
Senior Vice President, International Sales
Helen Masters
Senior Vice President, International Sales

Helen Masters jest w Ivanti starszą wiceprezes ds. sprzedaży globalnej.

Helen ma olbrzymie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży. Od ponad 20 lat jest starszym konsultantem wykonawczym i strategicznym ds. oprogramowania korporacyjnego. Kierowane przez nią zespoły ściśle współpracują z klientami przy identyfikacji najważniejszych problemów i znajdowaniu dla nich rozwiązań. Wcześniej Helen zajmowała ważne stanowiska w działach sprzedaży firm CA, SAP, Infor i Cisco Systems.

Uzyskała tytuł BA w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Macquariego.

Cyrus Hatfield
Starszy wiceprezes ds. globalnej sprzedaży
Cyrus Hatfield
Starszy wiceprezes ds. globalnej sprzedaży

Cyrus jest w Ivanti starszym wiceprezesem ds. globalnej sprzedaży i kieruje działaniem głównego działu sprzedaży.

Cyrus dołączył do firmy Ivanti w 2016 r. i miał ogromny wpływ na kształtowanie jej działu sprzedaży, kładąc szczególny nacisk na obsługę klienta. Wcześniej Cyrus pracował jako wiceprezes ds. rozwiązań w dziedzinie handlu elektronicznego w Pitney Bowes Software oraz wiceprezes ds. rozwiązań w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa w Infor.

Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesu na Uniwersytecie Marshalla.

Brooke Johnson
radca prawny
Brooke Johnson
radca prawny

Brooke zarządza globalnym działem prawnym firmy Ivanti oraz doradza firmie w wielu kwestiach prawnych i biznesowych.

Brooke rozpoczęła pracę w firmie Ivanti w 2017 roku jako starszy radca prawny. Nadzorowała globalne transakcje sprzedaży i kwestie dotyczące zarządzania licencjami. Zajmowała się sporami sądowymi, zagadnieniami prywatności i bezpieczeństwa, problemami z zatrudnieniem, obiektami i innymi pilnymi sprawami międzynarodowego zespołu. Przed przejściem do Ivanti, Brooke była partnerem zarządzającym w firmie Manning Curtis Bradshaw & Bednar. Reprezentowała interesy firm publicznych i prywatnych w różnorodnych sporach biznesowych i handlowych.

Brooke uzyskała tytuł BA z języka angielskiego na Uniwersytecie Utah oraz tytuł JD w wyższej szkole prawa S.J. Quinney College of Law Uniwersytetu Utah.