Kierownictwo

Doświadczenie i wiedza

Nasza kadra kierownicza ma wieloletnią praktykę w dziedzinie zarządzania technologiami informatycznymi. (Wystarczy spojrzeć na nasze profile LinkedIn). Są specjalistami o ogromnym doświadczeniu w swojej branży. Bardzo ciężko pracują, przez większość czasu podróżując po całym świecie, aby przekonać każdego klienta i pracownika firmy Ivanti, że jest częścią zespołu odmieniającego krajobraz współczesnych rozwiązań informatycznych.

Jeff Abbott
Dyrektor generalny
Jeff Abbott
Dyrektor generalny

Pełniąc funkcję Dyrektora Generalnego Ivanti, Jeff nadzoruje wszystkie aspekty dotyczące strategii i kierunku rozwoju firmy. Zanim w październiku 2021 r. objął stanowisko Dyrektora Generalnego Ivanti, Jeff był Prezesem Ivanti od stycznia 2020 r. Jeff ma ponad 25 lat doświadczenia w pracy w firmach z branży oprogramowania i usług dla przedsiębiorstw, w tym w Accenture, Oracle i Infor. Ukończył studia na University of Tennessee i Georgia State University. Jest członkiem zarządu National Alumni Board na Uniwersytecie Tennessee, a wcześniej pełnił funkcje w zarządzie Georgia Leukemia and Lymphoma Society oraz Posse' Foundation.

Rick Martin
Dyrektor finansowy
Rick Martin
Dyrektor finansowy

Rick będzie odpowiadał za strategię osiągania przez firmę Ivanti znakomitych wyników finansowych i będzie nadzorował wszystkie aspekty działalności zespołów ds. finansów i infrastruktury. Rick posiada udokumentowane doświadczenie w zakresie wspierania firm w rozwoju, minimalizowaniu ryzyka finansowego oraz wdrażaniu mechanizmów kontroli i ryzyka finansowego.

Rick rozpoczyna pracę w Ivanti z ponad 20-letnim doświadczeniem w obszarze księgowości, wspieranym przez fundusze private equity, i ma na swoim koncie osiągnięcia w zakresie generowania dodatkowej wartości przedsiębiorstwa w firmach zarówno intensywnie rozwijających się, jak i przechodzących restrukturyzację. Pełnił funkcję dyrektora finansowego w wielu firmach, w tym: RentPath, Symphony Health Solutions i DecisionOne Corp.

Rick ukończył studia magisterskie z zakresu podatków na Uniwersytecie w Hartford oraz studia licencjackie z zakresu rachunkowości na Uniwersytecie Connecticut.

Nayaki Nayyar
Prezesa i dyrektora ds. produktów
Nayaki Nayyar
Prezesa i dyrektora ds. produktów

Nayaki Nayyar piastuje w Ivanti stanowisko prezesa i dyrektora ds. produktów. Jest odpowiedzialna za innowacyjne rozwiązania Ivanti w zakresie cyberbezpieczeństwa, automatyzacji i robotyki, zarządzania punktami końcowymi i urządzeniami brzegowymi oraz zarządzania usługami w przedsiębiorstwie.

Zanim Nayaki rozpoczęła pracę w Ivanti, była prezesem jednostki biznesowej zajmującej się zarządzaniem obsługą i eksploatacją cyfrową w BMC Software, Inc., gdzie kierowała wdrożeniem i rozwojem platformy BMC Helix. Nayaki pracowała również jako dyrektor generalna oddziału Internet of Things firmy SAP oraz zajmowała kierownicze stanowiska w jednostkach nadzorujących strategię korporacyjną i rozwiązania chmurowe SAP. Była starszą wiceprezes jednostki biznesowej odpowiedzialnej za współpracę z klientami w ramach platformy chmurowej SAP, gdzie miała poważny udział w rozwoju tej platformy, a także oprogramowania CRM i mobilnego. We wczesnych latach kariery Nayaki zdobyła bogate doświadczenie w przemyśle, pracując w firmach Shell i Valero.

Obecnie Nayaki zasiada w zarządzie Veritone, czołowego dostawcy rozwiązań opartych na technologii sztucznej inteligencji, oraz w zarządzie Corteva, Inc., notowanej na giełdzie firmy działającej w branży technologii rolniczych. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii mechanicznej uzyskany na Osmania University (Indie) oraz magistra informatyki uzyskany na Uniwersytecie Houston. Ukończyła także kurs Stanford Executive Program.

Helen Masters
Wiceprezes wykonawczy oraz główny menadżer ds. sprzedaży międzynarodowej
Helen Masters
Wiceprezes wykonawczy oraz główny menadżer ds. sprzedaży międzynarodowej

Helen Masters jest wiceprezesem wykonawczym oraz główny menadżer ds. sprzedaży międzynarodowej w firmie Ivanti.

Helen ma olbrzymie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży. Od ponad 20 lat jest starszym konsultantem wykonawczym i strategicznym ds. oprogramowania korporacyjnego. Kierowane przez nią zespoły ściśle współpracują z klientami przy identyfikacji najważniejszych problemów i znajdowaniu dla nich rozwiązań. Wcześniej Helen zajmowała ważne stanowiska w działach sprzedaży firm CA, SAP, Infor i Cisco Systems.

Uzyskała tytuł BA w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Macquariego.

Cyrus Hatfield
Wiceprezes wykonawczy oraz główny menadżer ds. sprzedaży na terenie Ameryki
Cyrus Hatfield
Wiceprezes wykonawczy oraz główny menadżer ds. sprzedaży na terenie Ameryki

Cyrus jest wiceprezesem wykonawczym oraz główny menadżer ds. sprzedaży w Ameryce w firmie Ivanti i jest odpowiedzialny za kierowanie kluczową organizacją sprzedaży.

Cyrus dołączył do firmy Ivanti w 2016 r. i miał ogromny wpływ na kształtowanie jej działu sprzedaży, kładąc szczególny nacisk na obsługę klienta. Wcześniej Cyrus pracował jako wiceprezes ds. rozwiązań w dziedzinie handlu elektronicznego w Pitney Bowes Software oraz wiceprezes ds. rozwiązań w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa w Infor.

Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesu na Uniwersytecie Marshalla.

Melissa Puls
Starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu
Melissa Puls
Starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu

Melissa jest w Ivanti starszą wiceprezes i dyrektorem ds. marketingu i odpowiada w firmie za marketing globalny.

Melissa wniosła do Ivanti swoje wieloletnie i wielokrotnie potwierdzone doświadczenie w stymulowaniu wzrostu pozyskiwanych firm przez wdrażanie podejścia zorientowanego na klienta i integrowanie strategii marketingowych. Ostatnio pełniła funkcję starszej wiceprezes i dyrektora ds. marketingu w firmie Avid. Wcześniej zajmowała kierownicze stanowiska w działach marketingu firm Optanix, Progress, Iron Mountain oraz Infor.

Posiada tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji i psychologii uzyskany na Uniwersytecie Franklina Pierce'a.

Jason Incorvaia
Starszy wiceprezes ds. operacji globalnych
Jason Incorvaia
Starszy wiceprezes ds. operacji globalnych

Jason jest starszym wiceprezesem ds. operacji globalnych w Ivanti, gdzie zarządza zespołami operacyjnymi ds. sprzedaży, usług, marketingu i rozwoju, a także biurem zarządzania projektami. Dołączył do Ivanti po tym, jak w grudniu 2020 roku Ivanti przejęło Pulse Secure, firmę zajmującą się bezpieczeństwem mobilnym.

Jason ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży oprogramowania i zajmował różne stanowiska kierownicze w zakresie sprzedaży, marketingu, rozwoju biznesu i zarządzania globalnego. Przed dołączeniem do Ivanti w 2021 roku, pełnił funkcję starszego wiceprezesa ds. operacji światowych w Pulse Secure, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie operacjami globalnymi. Zanim dołączył do Pulse Secure, był kierownikiem ds. globalnych sojuszy i kanałów w Oracle, gdzie odpowiadał za zarządzanie relacjami z globalnymi ISV, które przyniosły 100 milionów dolarów przychodu. Swoją karierę rozpoczął w Sun Microsystems, gdzie nadzorował program partnerski i był odpowiedzialny za wdrażanie technologii oraz strategię wejścia na rynek dla partnerów z regionu EMEA.

Ukończył studia licencjackie z zakresu biznesu międzynarodowego na San Jose State University.

Kristen Kamp
Starsza wiceprezes, szefową globalnego działu HR
Kristen Kamp
Starsza wiceprezes, szefową globalnego działu HR

Kristen jest SVP i szefową globalnego działu HR, odpowiada za wszystkie aspekty strategii organizacji HR w Ivanti. Zajmuje się głównie rekrutacją, zachowaniem i rozwijaniem talentów Ivanti zgodnie z misją i głównymi wartościami firmy. Kristen ma na celu wspieranie wzrostu i sukcesu Ivanti poprzez produktywne partnerstwo, elastyczne podejście i merytoryczne koncepcje. 

Kristen dołączyła do Ivanti w styczniu 2020 r. Wcześniej przez 15 lat pracowała w firmie Infor, gdzie pełniła funkcję starszego dyrektora działu HR. Wcześniej w swojej karierze zajmowała stanowiska w dziale HR w nVisia i First Data ISG. Kristen uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie psychologii oraz specjalizację z języka angielskiego na Clark University.

Brooke Johnson
Starsza wiceprezes i główny radca prawny
Brooke Johnson
Starsza wiceprezes i główny radca prawny

Brooke zarządza globalnym działem prawnym firmy Ivanti oraz doradza firmie w wielu kwestiach prawnych i biznesowych.

Brooke rozpoczęła pracę w firmie Ivanti w 2017 roku jako starszy radca prawny. Nadzorowała globalne transakcje sprzedaży i kwestie dotyczące zarządzania licencjami. Zajmowała się sporami sądowymi, zagadnieniami prywatności i bezpieczeństwa, problemami z zatrudnieniem, obiektami i innymi pilnymi sprawami międzynarodowego zespołu. Przed przejściem do Ivanti, Brooke była partnerem zarządzającym w firmie Manning Curtis Bradshaw & Bednar. Reprezentowała interesy firm publicznych i prywatnych w różnorodnych sporach biznesowych i handlowych.

Brooke uzyskała tytuł BA z języka angielskiego na Uniwersytecie Utah oraz tytuł JD w wyższej szkole prawa S.J. Quinney College of Law Uniwersytetu Utah.