Kierownictwo

Doświadczenie i wiedza

Nasza kadra kierownicza ma wieloletnią praktykę w dziedzinie zarządzania technologiami informatycznymi. (Wystarczy spojrzeć na nasze profile LinkedIn). Są specjalistami o ogromnym doświadczeniu w swojej branży. Bardzo ciężko pracują, przez większość czasu podróżując po całym świecie, aby przekonać każdego klienta i pracownika firmy Ivanti, że jest częścią zespołu odmieniającego krajobraz współczesnych rozwiązań informatycznych.

Jeff Abbott
Dyrektor generalny
Jeff Abbott
Dyrektor generalny

Pełniąc funkcję Dyrektora Generalnego Ivanti, Jeff nadzoruje wszystkie aspekty dotyczące strategii i kierunku rozwoju firmy. Zanim w październiku 2021 r. objął stanowisko Dyrektora Generalnego Ivanti, Jeff był Prezesem Ivanti od stycznia 2020 r. Jeff ma ponad 25 lat doświadczenia w pracy w firmach z branży oprogramowania i usług dla przedsiębiorstw, w tym w Accenture, Oracle i Infor. Ukończył studia na University of Tennessee i Georgia State University. Jest członkiem zarządu National Alumni Board na Uniwersytecie Tennessee, a wcześniej pełnił funkcje w zarządzie Georgia Leukemia and Lymphoma Society oraz Posse' Foundation.

Nayaki Nayyar
Wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. produktów
Nayaki Nayyar
Wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. produktów

Nayaki Nayyar piastuje w Ivanti stanowisko wiceprezesa zarządzającego i dyrektora ds. produktów. Jest odpowiedzialna za innowacyjne rozwiązania Ivanti w zakresie cyberbezpieczeństwa, automatyzacji i robotyki, zarządzania punktami końcowymi i urządzeniami brzegowymi oraz zarządzania usługami w przedsiębiorstwie.

Zanim Nayaki rozpoczęła pracę w Ivanti, była prezesem jednostki biznesowej zajmującej się zarządzaniem obsługą i eksploatacją cyfrową w BMC Software, Inc., gdzie kierowała wdrożeniem i rozwojem platformy BMC Helix. Nayaki pracowała również jako dyrektor generalna oddziału Internet of Things firmy SAP oraz zajmowała kierownicze stanowiska w jednostkach nadzorujących strategię korporacyjną i rozwiązania chmurowe SAP. Była starszą wiceprezes jednostki biznesowej odpowiedzialnej za współpracę z klientami w ramach platformy chmurowej SAP, gdzie miała poważny udział w rozwoju tej platformy, a także oprogramowania CRM i mobilnego. We wczesnych latach kariery Nayaki zdobyła bogate doświadczenie w przemyśle, pracując w firmach Shell i Valero.

Obecnie Nayaki zasiada w zarządzie Veritone, czołowego dostawcy rozwiązań opartych na technologii sztucznej inteligencji, oraz w zarządzie Corteva, Inc., notowanej na giełdzie firmy działającej w branży technologii rolniczych. Posiada tytuł licencjata w dziedzinie inżynierii mechanicznej uzyskany na Osmania University (Indie) oraz magistra informatyki uzyskany na Uniwersytecie Houston. Ukończyła także kurs Stanford Executive Program.

Michael McClellan
Dyrektor finansowy
Michael McClellan
Dyrektor finansowy

Michael jest dyrektorem finansowym w firmie Ivanti odpowiedzialnym za sprawy finansowe, informatyczne, prawne, kadrowe i nieruchomości.

Odnosił liczne sukcesy, pomagając organizacjom w osiąganiu wzrostu, minimalizowaniu ryzyka finansowego oraz wdrażaniu metod i narzędzi kontroli finansów. Przez pierwsze 18 lat kariery zawodowej Michael piastował różne stanowiska w działach księgowości i finansów firmy Ingram Micro, a następnie został dyrektorem finansowym firmy Tolt Solutions. Ostatnio był dyrektorem finansowym firmy JetSmarter.

Uzyskał tytuł BA w dziedzinie finansów na Uniwersytecie Utah oraz tytuł MBA w Pepperdine. Jest również biegłym księgowym zarządczym.

Mary Trick
Wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. obsługi klienta
Mary Trick
Wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. obsługi klienta

Mary jest dyrektorem ds. obsługi klienta w firmie Ivanti. Odpowiada za zadowolenie klientów, ich wsparcie oraz serwis. Jej zadaniem jest zapewnienie, aby działanie wszystkich komórek organizacji prowadziło do pełnego zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów. 

Mary ma wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej. Realizowała wiele zadań kierowniczych i zarządczych w Europie oraz Stanach Zjednoczonych, pracując w firmach tworzących oprogramowanie i konsultingowych. Pastowała stanowiska kierownicze w działach sprzedaży, usług i eksploatacyjnych takich firm, jak Information Advantage, Sterling Software i Harris Corporation.

Mary studiowała na kierunku Systemy informowania kierownictwa Uniwersytetu Minnesoty oraz uzyskała certyfikat Customer Success Management Uniwersytetu Rutgersa. Jest członkiem zarządu towarzystwa Technical Services Industry Association (TSIA), a także członkiem rady doradczej ds. jakości obsługi klienta w firmie Forrester. 

Glenn Goldberg
Starszy wiceprezes ds. zasobów ludzkich
Glenn Goldberg
Starszy wiceprezes ds. zasobów ludzkich

Glenn jest w Ivanti starszym wiceprezesem ds. kadr. Jest odpowiedzialny za strategię i funkcjonowanie działów kadr Ivanti na całym świecie.

Glenn łączy wieloletnie doświadczenie w pracy w działach kadr różnych przedsiębiorstw z unikalną wizją zarządzania oraz rozwoju pracowników. Wcześniej zajmował stanowiska wiceprezesa w firmach Infor i NxTrend Technology.

Posiada tytuł licencjata w dziedzinie psychologii uzyskany na uniwersytecie American University.

Melissa Puls
Starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu
Melissa Puls
Starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu

Melissa jest w Ivanti starszą wiceprezes i dyrektorem ds. marketingu i odpowiada w firmie za marketing globalny.

Melissa wniosła do Ivanti swoje wieloletnie i wielokrotnie potwierdzone doświadczenie w stymulowaniu wzrostu pozyskiwanych firm przez wdrażanie podejścia zorientowanego na klienta i integrowanie strategii marketingowych. Ostatnio pełniła funkcję starszej wiceprezes i dyrektora ds. marketingu w firmie Avid. Wcześniej zajmowała kierownicze stanowiska w działach marketingu firm Optanix, Progress, Iron Mountain oraz Infor.

Posiada tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji i psychologii uzyskany na Uniwersytecie Franklina Pierce'a.

Jason Incorvaia
Starszy wiceprezes ds. operacji globalnych
Jason Incorvaia
Starszy wiceprezes ds. operacji globalnych

Jason jest starszym wiceprezesem ds. operacji globalnych w Ivanti, gdzie zarządza zespołami operacyjnymi ds. sprzedaży, usług, marketingu i rozwoju, a także biurem zarządzania projektami. Dołączył do Ivanti po tym, jak w grudniu 2020 roku Ivanti przejęło Pulse Secure, firmę zajmującą się bezpieczeństwem mobilnym.

Jason ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży oprogramowania i zajmował różne stanowiska kierownicze w zakresie sprzedaży, marketingu, rozwoju biznesu i zarządzania globalnego. Przed dołączeniem do Ivanti w 2021 roku, pełnił funkcję starszego wiceprezesa ds. operacji światowych w Pulse Secure, gdzie był odpowiedzialny za zarządzanie operacjami globalnymi. Zanim dołączył do Pulse Secure, był kierownikiem ds. globalnych sojuszy i kanałów w Oracle, gdzie odpowiadał za zarządzanie relacjami z globalnymi ISV, które przyniosły 100 milionów dolarów przychodu. Swoją karierę rozpoczął w Sun Microsystems, gdzie nadzorował program partnerski i był odpowiedzialny za wdrażanie technologii oraz strategię wejścia na rynek dla partnerów z regionu EMEA.

Ukończył studia licencjackie z zakresu biznesu międzynarodowego na San Jose State University.

Erik Randles
Starszy wiceprezes ds. kanałów globalnych i sojuszy
Erik Randles
Starszy wiceprezes ds. kanałów globalnych i sojuszy

Jako starszy wiceprezes ds. globalnych kanałów i sojuszy, Erik pełni nadzór nad działalnością partnerów handlowych na całym świecie oraz globalnym programem partnerskim Ivanti.

Erik ma ponad 15-letnie doświadczenie w zarządzaniu globalnym rozwojem biznesu, sojuszami i sprzedażą partnerską w wiodących firmach z branży oprogramowania i usług. Zanim dołączył do Ivanti, Erik pełnił funkcję kierowniczą w firmie VMware, gdzie odpowiadał za globalny rozwój biznesu i sojusze. Wcześniej Erik zarządzał globalnymi operacjami partnerskimi w wiodących firmach, takich jak Hewlett-Packard Enterprise SimpliVity, Symantec i Veritas. Doświadczenie Erika w zakresie usług obejmuje zarządzanie globalną strategią i wdrażanie systemów w firmach KPMG Management Consulting i Cap Gemini.

Erik jest absolwentem University of Notre Dame i Baylor University. Jest także członkiem kilku rad nadzorczych i zajmuje się doradztwem operacyjnym dla wiodących firm z sektora inwestycyjnego.

Matt Grabow
Starszy wiceprezes ds. fuzji i przejęć
Matt Grabow
Starszy wiceprezes ds. fuzji i przejęć

Matt pełni funkcję starszego wiceprezesa ds. fuzji i przejęć w Ivanti i jest odpowiedzialny za wszelkie kwestie związane z przejęciami, w tym: identyfikowanie przejęć, przeprowadzanie transakcji, planowanie i realizację integracji. 

Matt ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przeprowadzaniu fuzji i przejęć dla dużych korporacji z branży oprogramowania.Zanim dołączył do Ivanti, Matt kierował globalnymi fuzjami i przejęciami w firmie Infor, gdzie sfinalizował ponad 30 przejęć i inwestycji strategicznych. Przed rozpoczęciem pracy w Infor, Matt kierował fuzjami i przejęciami w Lawson Software, a także pracował jako analityk rynku oprogramowania dla przedsiębiorstw w banku inwestycyjnym Piper Jaffray.   

Posiada licencjat w dziedzinie finansów uzyskany w Gustavus Adolphus College oraz dyplom MBA otrzymany na Uniwersytecie St Thomas. 

John Flavin
Starszy wiceprezes i dyrektor naczelny niezależnej jednostki biznesowej, jednostki biznesowej łańcucha dostaw oraz ds. zarządzania licencjami
John Flavin
Starszy wiceprezes i dyrektor naczelny niezależnej jednostki biznesowej, jednostki biznesowej łańcucha dostaw oraz ds. zarządzania licencjami

John Flavin zarządza w firmie Ivanti zespołami niezależnej jednostki biznesowej i jednostki biznesowej łańcucha dostaw, które są zorganizowane i działają jako kompletne organizacje w ramach Ivanti. Od ponad 25 lat zajmuje stanowiska kierownicze działów zarządzania, sprzedaży i doradztwa w zakresie aplikacji.

Zanim rozpoczął pracę w Ivanti, John należał do kadry kierowniczej firmy Infor. Zatrudnienie w firmie Infor było wynikiem przejęcia firmy Future Three, której był prezesem i dyrektorem generalnym. W firmie Infor odpowiadał za globalną sprzedaż, produkcję i dystrybucję, usługi profesjonalne, strategię produktową oraz rozwój. Podobne obowiązki John pełnił w firmach JBA International i Unisys.

Wcześniej John był zatrudniony w firmach Ford Motor Company i Massey Ferguson, Ltd., w których zajmował się zagadnieniami bezpośrednio związanymi z produkcją. Był ponadto członkiem zarządu grupy Auto Industry Action Group (AIAG). Uzyskał tytuł BS w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Wschodniego Michigan.

Helen Masters
Starsza wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej
Helen Masters
Starsza wiceprezes ds. sprzedaży międzynarodowej

Helen Masters jest w Ivanti starszą wiceprezes ds. sprzedaży globalnej.

Helen ma olbrzymie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży. Od ponad 20 lat jest starszym konsultantem wykonawczym i strategicznym ds. oprogramowania korporacyjnego. Kierowane przez nią zespoły ściśle współpracują z klientami przy identyfikacji najważniejszych problemów i znajdowaniu dla nich rozwiązań. Wcześniej Helen zajmowała ważne stanowiska w działach sprzedaży firm CA, SAP, Infor i Cisco Systems.

Uzyskała tytuł BA w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Macquariego.

Cyrus Hatfield
Starszy wiceprezes ds. globalnej sprzedaży
Cyrus Hatfield
Starszy wiceprezes ds. globalnej sprzedaży

Cyrus jest w Ivanti starszym wiceprezesem ds. globalnej sprzedaży i kieruje działaniem głównego działu sprzedaży.

Cyrus dołączył do firmy Ivanti w 2016 r. i miał ogromny wpływ na kształtowanie jej działu sprzedaży, kładąc szczególny nacisk na obsługę klienta. Wcześniej Cyrus pracował jako wiceprezes ds. rozwiązań w dziedzinie handlu elektronicznego w Pitney Bowes Software oraz wiceprezes ds. rozwiązań w dziedzinie zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa w Infor.

Uzyskał tytuł licencjata w dziedzinie administracji biznesu na Uniwersytecie Marshalla.

Brooke Johnson
Starsza wiceprezes i główny radca prawny
Brooke Johnson
Starsza wiceprezes i główny radca prawny

Brooke zarządza globalnym działem prawnym firmy Ivanti oraz doradza firmie w wielu kwestiach prawnych i biznesowych.

Brooke rozpoczęła pracę w firmie Ivanti w 2017 roku jako starszy radca prawny. Nadzorowała globalne transakcje sprzedaży i kwestie dotyczące zarządzania licencjami. Zajmowała się sporami sądowymi, zagadnieniami prywatności i bezpieczeństwa, problemami z zatrudnieniem, obiektami i innymi pilnymi sprawami międzynarodowego zespołu. Przed przejściem do Ivanti, Brooke była partnerem zarządzającym w firmie Manning Curtis Bradshaw & Bednar. Reprezentowała interesy firm publicznych i prywatnych w różnorodnych sporach biznesowych i handlowych.

Brooke uzyskała tytuł BA z języka angielskiego na Uniwersytecie Utah oraz tytuł JD w wyższej szkole prawa S.J. Quinney College of Law Uniwersytetu Utah.