Kierownictwo

Doświadczenie i wiedza

Nasza kadra kierownicza ma wieloletnią praktykę w dziedzinie zarządzania technologiami informatycznymi. (Wystarczy spojrzeć na nasze profile LinkedIn). Są specjalistami o ogromnym doświadczeniu w swojej branży. Bardzo ciężko pracują, przez większość czasu podróżując po całym świecie, aby przekonać każdego klienta i pracownika firmy Ivanti, że jest częścią zespołu odmieniającego krajobraz współczesnych rozwiązań informatycznych.

Jim Schaper
przewodniczący i dyrektor generalny
Jim Schaper
przewodniczący i dyrektor generalny

Jim jest przewodniczącym rady dyrektorów firmy Ivanti oraz pełni funkcję dyrektora generalnego firmy. Odpowiada za wszystkie kwestie związane ze strategią, zarządzaniem i funkcjonowaniem firmy Ivanti. 

Jim ma ponad 30-letnie doświadczenie w kierowaniu firmami tworzącymi oprogramowanie i produkty technologiczne w okresach ich szybkiego wzrostu. Doskonale orientuje się również w zagadnieniach związanych z działaniem spółek finansowanych przez fundusze typu private equity.  Jim był założycielem i dyrektorem generalnym czołowego producenta oprogramowania — Infor. Gdy kierował tą spółką, jej roczny przychód zwiększył się z 40 milionów do ponad 2 miliardów USD w okresie niecałych pięciu lat. Był również dyrektorem generalnym firm Dun & Bradstreet Software i Primis Corporation, a także wiceprezesem zarządzającym i dyrektorem ds. operacyjnych firmy Per-Se Technologies, która jest obecnie częścią firmy McKesson. 

Jim uzyskał stopień naukowy na Uniwersytecie Południowej Karoliny. Podczas studiów trenował biegi długodystansowe i dwukrotnie zdobył w tej dyscyplinie tytuł „All-American long-distance runner” — jego wynik wciąż pozostaje rekordem uczelni. W uznaniu za swoje osiągnięcia w 2019 roku trafił do galerii sław uniwersytetu.

Jeff Abbott
prezes
Jeff Abbott
prezes

Jako prezes firmy Ivanti Jeff nadzoruje wszystkie kwestie strategiczne i wykonawcze związane z produktami i wprowadzaniem ich na rynek, w tym opracowywanie produktów, zarządzanie produktami, marketing, globalna sprzedaż, obsługa klienta i działalność operacyjna.

Jeff pracuje od ponad 25 lat w dużych firmach tworzących oprogramowanie i usługowych, takich jak Accenture, Oracle czy Infor. W Oracle Jeff był dyrektorem naczelnym działającej globalnie jednostki operacyjnej — był w pełni odpowiedzialny za zyski i straty oraz nadzór nad całą strukturą sprzedaży związanej z 66% klientów firmy Oracle. W Infor Jeff piastował wiele kierowniczych stanowisk, nadzorując globalnych partnerów i kanały oraz działania marketingowe i związane z zarządzaniem produktami.

Jeff uzyskał stopnie naukowe na Uniwersytecie Stanu Georgia i Uniwersytecie Tennessee. Zasiada w zarządzie towarzystwa Georgia Leukemia and Lymphoma Society oraz jest członkiem zarządu krajowego fundacji Posse — organizacji non-profit, która zajmuje się wyszukiwaniem, rekrutowaniem i szkoleniem liderów wśród uczniów szkół średnich na terenie Stanów Zjednoczonych.

Michael McClellan
dyrektor finansowy
Michael McClellan
dyrektor finansowy

Michael jest dyrektorem finansowym w firmie Ivanti odpowiedzialnym za sprawy finansowe, informatyczne, prawne, kadrowe i nieruchomości.

Odnosił liczne sukcesy, pomagając organizacjom w osiąganiu wzrostu, minimalizowaniu ryzyka finansowego oraz wdrażaniu metod i narzędzi kontroli finansów. Przez pierwsze 18 lat kariery zawodowej Michael piastował różne stanowiska w działach księgowości i finansów firmy Ingram Micro, a następnie został dyrektorem finansowym firmy Tolt Solutions. Ostatnio był dyrektorem finansowym firmy JetSmarter.

Uzyskał tytuł BA w dziedzinie finansów na Uniwersytecie Utah oraz tytuł MBA w Pepperdine. Jest również biegłym księgowym zarządczym.

Mary Trick
wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. obsługi klienta
Mary Trick
wiceprezes zarządzająca i dyrektor ds. obsługi klienta

Mary jest dyrektorem ds. obsługi klienta w firmie Ivanti. Odpowiada za zadowolenie klientów, ich wsparcie oraz serwis. Jej zadaniem jest zapewnienie, aby działanie wszystkich komórek organizacji prowadziło do pełnego zaspokojenia potrzeb wszystkich klientów. 

Mary ma wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej. Realizowała wiele zadań kierowniczych i zarządczych w Europie oraz Stanach Zjednoczonych, pracując w firmach tworzących oprogramowanie i konsultingowych. Pastowała stanowiska kierownicze w działach sprzedaży, usług i eksploatacyjnych takich firm, jak Information Advantage, Sterling Software i Harris Corporation.

Mary studiowała na kierunku Systemy informowania kierownictwa Uniwersytetu Minnesoty oraz uzyskała certyfikat Customer Success Management Uniwersytetu Rutgersa. Jest członkiem zarządu towarzystwa Technical Services Industry Association (TSIA), a także członkiem rady doradczej ds. jakości obsługi klienta w firmie Forrester. 

John Flavin
starszy wiceprezes i dyrektor naczelny niezależnej jednostki biznesowej, jednostki biznesowej łańcucha dostaw oraz ds. zarządzania licencjami
John Flavin
starszy wiceprezes i dyrektor naczelny niezależnej jednostki biznesowej, jednostki biznesowej łańcucha dostaw oraz ds. zarządzania licencjami

John Flavin zarządza w firmie Ivanti zespołami niezależnej jednostki biznesowej i jednostki biznesowej łańcucha dostaw, które są zorganizowane i działają jako kompletne organizacje w ramach Ivanti. Od ponad 25 lat zajmuje stanowiska kierownicze działów zarządzania, sprzedaży i doradztwa w zakresie aplikacji.

Zanim rozpoczął pracę w Ivanti, John należał do kadry kierowniczej firmy Infor. Zatrudnienie w firmie Infor było wynikiem przejęcia firmy Future Three, której był prezesem i dyrektorem generalnym. W firmie Infor odpowiadał za globalną sprzedaż, produkcję i dystrybucję, usługi profesjonalne, strategię produktową oraz rozwój. Podobne obowiązki John pełnił w firmach JBA International i Unisys.

Wcześniej John był zatrudniony w firmach Ford Motor Company i Massey Ferguson, Ltd., w których zajmował się zagadnieniami bezpośrednio związanymi z produkcją. Był ponadto członkiem zarządu grupy Auto Industry Action Group (AIAG). Uzyskał tytuł BS w dziedzinie ekonomii na Uniwersytecie Wschodniego Michigan.

Angie Gunter
starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu
Angie Gunter
starsza wiceprezes i dyrektor ds. marketingu

Jako dyrektor ds. marketingu firmy Ivanti Angie zarządza wszystkimi kwestiami związanymi z marketingiem, w tym całą wewnętrzną i zewnętrzną komunikacją, kampaniami, marketingiem cyfrowym, marketingiem terenowym i organizacją wydarzeń. 

Angie jest kierownikiem ds. marketingu związanego z technologią i oprogramowaniem od ponad 20 lat. Ma bogate doświadczenie w pracy z szybko rozwijającymi się firmami dokonującymi częstych przejęć i podlegających częstym integracjom. Była jednym z pierwszych pracowników odpowiedzialnych za marketing korporacyjny w firmie Infor, w której piastowała stanowisko wiceprezesa ds. marketingu. Ostatnio była wiceprezesem i dyrektorem ds. marketingu w firmie Gordian.

Otrzymała tytuł BA w dziedzinach public relations i marketingu na Uniwersytecie Stanu Georgia.

Brooke Johnson
radca prawny
Brooke Johnson
radca prawny

Brooke zarządza globalnym działem prawnym firmy Ivanti oraz doradza firmie w wielu kwestiach prawnych i biznesowych.

Brooke rozpoczęła pracę w firmie Ivanti w 2017 roku jako starszy radca prawny. Nadzorowała globalne transakcje sprzedaży i kwestie dotyczące zarządzania licencjami. Zajmowała się sporami sądowymi, zagadnieniami prywatności i bezpieczeństwa, problemami z zatrudnieniem, obiektami i innymi pilnymi sprawami międzynarodowego zespołu. Przed przejściem do Ivanti, Brooke była partnerem zarządzającym w firmie Manning Curtis Bradshaw & Bednar. Reprezentowała interesy firm publicznych i prywatnych w różnorodnych sporach biznesowych i handlowych.

Brooke uzyskała tytuł BA z języka angielskiego na Uniwersytecie Utah oraz tytuł JD w wyższej szkole prawa S.J. Quinney College of Law Uniwersytetu Utah.