AppSense

Najważniejsze są doświadczenia użytkowników

AppSense to wiodący dostawca rozwiązań do zarządzania bezpieczeństwem środowisk użytkowników. Od powstania w 1999 r. firma pomaga tysiącom klientów optymalizować i zabezpieczać miliony punktów końcowych oraz wspiera działy IT w jak najlepszym wykorzystaniu obszarów roboczych dostępnych w przedsiębiorstwach.

Początkowo siedziba firmy znajdowała się w Daresbury, w Anglii, ale w 2010 r. firma AppSense otwarła w Stanach Zjednoczonych główną siedzibę w Nowym Jorku oraz centrum technologii i rozwoju w Sunnyvale, w Kaliforni. W 2013 r. firma przeniosła główną siedzibę z Nowego Jorku do Sunnyvale.

Firma LANDESK nabyła AppSense w kwietniu 2016 r. W styczniu 2017 r. po zakupieniu firmy LANDESK przez Clearlake Capital i utworzeniu nowej firmy – Ivanti – marki produktów firm AppSense i LANDESK zostały włączone do linii rozwiązań technologicznych firmy Ivanti.

AppSense Solutions

Dzięki rozwiązaniom firmy AppSense zasoby IT są wykorzystywane tak, aby pracownicy mogli jak najlepiej wykorzystywać swoją wiedzę i pracować jeszcze wydajniej. Mają dostęp dokładnie do takich narzędzi, jakich potrzebują, by wykonywać swoje zadania.

Kontrola aplikacji
Environment Manager
Performance Manager

Zostajemy z tobą również po sprzedaży

Nie opowiadamy o naszych technologiach, aby zamilknąć, gdy nasi klienci potrzebują wsparcia.

Nasi technicy i inżynierowie zawsze są gotowi pomóc wykorzystać nasze rozwiązania do zwiększenia produktywności użytkowników końcowych i dostarczania informacji ułatwiających szybkie znajdowanie odpowiedzi na często zadawane pytania.

Rejestruj problemy wymagające wsparcia, korzystając z samoobsługi, kontaktuj się z naszym lokalnym zespołem wsparcia, aby uzyskać bezpośrednią pomoc, współpracuj z ekspertami, wyszukuj artykuły w bazie wiedzy, uczestnicz w forach dyskujsyjnych.

Odsyłacze do pomocnych informacji