Cherwell

Zarządzanie usługami dla IT i firm

W 2004 r. założyciele Cherwell Software mieli wizję zbudowania firmy, która uważnie słucha klientów i daje im możliwość korzystania z technologii pozwalającej na szybsze i bardziej efektywne osiąganie celów. Ta początkowa wizja doprowadziła w końcu do powstania intuicyjnej, elastycznej platformy programowej do automatyzacji obsługi w całej firmie.

Oprogramowanie Cherwell® Service Management, udostępnione po raz pierwszy w 2007 r., umożliwiło działom IT łatwą automatyzację rutynowych zadań, skrócenie czasu reakcji i oszczędność cennego czasu.

Dzięki swoim możliwościom i elastyczności Cherwell Service Management stał się niezbędnym narzędziem do usprawniania działań związanych z usługami w organizacjach — wykraczając poza IT i obejmując działy kadr, infrastruktury, bezpieczeństwo informacji i zarządzanie projektami.

Firma Cherwell została nabyta przez Ivanti 25 marca 2021 r. To nabycie ugruntowuje pozycję firmy Ivanti jako jedynego dostawcy usług zarządzania dla przedsiębiorstw, która oferuje kompleksowe zarządzanie usługami i aktywami od IT do linii biznesowych i od każdego punktu końcowego do strefy IoT.

Produkty Cherwell

Produkty i rozwiązania Cherwell umożliwiają organizacjom poprawę jakości obsługi i automatyzację przepływów pracy z wykorzystaniem danych obejmujących różne konteksty i jednostki biznesowe.

Cherwell CORE
ITSM
ITAM
ESM
PPM
Security Management

Po sprzedaży nadal pozostajesz naszym partnerem

Nie promujemy naszej technologii, aby przemilczeć kwestię wsparcia.

Nasi konsultanci techniczni zapewniają wsparcie w utrzymaniu produktywności użytkowników końcowych i dostarczają informacji, które zapewniają łatwe do znalezienia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zarejestruj problem dotyczący wsparcia technicznego za pośrednictwem serwisu samoobsługowego, skontaktuj się z lokalnym zespołem pomocy technicznej w celu uzyskania spersonalizowanej pomocy, współpracuj z ekspertami, przeszukuj artykuły bazy wiedzy i bierz udział w forach dyskusyjnych.

Linki do przydatnych informacji