LANDESK

Pionier w zarządzaniu systemami IT

Firma LANDESK rozpoczęła prace nad rozwiązaniami w kategorii zarządzania systemami IT ponad 25 lat temu i stała się liderem dzięki jednemu z najbardziej uznanych i nagradzanych rozwiązań dostępnych na rynku – LANDESK Management Suite (obecnie Ivanti Endpoint Manager).

Firma LANDESK powstała w 1985 r. jako LANSystems, wykupiona przez Intel w 1991 r. jako oddział LANDESK i przestała istnieć jako niezależna firma w 2002 r. Prywatna firma kapitałowa Thoma Bravo nabyła LANDESK Software w 2011 r. W 2012 r. firma LANDESK kupiła firmy Managed Planet i Wavelink, dostawcę rozwiązań łańcucha dostaw dla mobilności. W 2013 r. firma LANDESK nabyła od VMware firmę Shavlik, innowatora w obszarach zarządzania poprawkami i zabezpieczania sieci.

W 2015 r. firma LANDESK nabyła Xtraction Solutions – firmę, która przekształciła inteligencję biznesową w konkretne operacje IT. W 2016 r. LANDESK nabyła firmę AppSense, czołowego w branży dostawcę rozwiązań zarządzania dla bezpiecznych środowisk użytkowników. W styczniu 2017 r. firma kapitałowa Clearlake Capital nabyła LANDESK od Thoma Bravo i połączyła ją z firmą HEAT Software. Tak powstała firma Ivanti.

Rozwiązania LANDESK

Technologie LANDESK są oferowane bezpośrednio lub przez sieć partnerów, którzy obsługują konkretne rynki, takie jak służba zdrowia, administracja rządowa, oświata, usługi finansowe, prawo, produkcja, sprzedaż detaliczna, transport i usługi komunalne.

Endpoint Manager
Endpoint Security

Zostajemy z tobą również po sprzedaży

Nie opowiadamy o naszych technologiach, aby zamilknąć, gdy nasi klienci potrzebują wsparcia.

LANDESK oferuje sprawdzone rozwiązania obejmujące ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi, zarządzanie bezpieczeństwem. Zarządzanie zasobami i zarządzanie usługami, które pomagają naszym klientom maksymalizować wydajność pracowników jednocześnie redukując związaną z tym złożoność, ryzyko i koszty biznesowe.

Od dokumentacji technicznej i zapewnienia wsparcia klientom przez telefon i online do społeczności naszych użytkowników, pomagamy naszym klientom jak najlepiej wykorzystać inwestycję w nasze technologie.

Odsyłacze do pomocnych informacji