MobileIron

Pierwsza platforma ukierunkowana na bezpieczeństwo urządzeń mobilnych

Firma MobileIron została założona w 2007 roku przez Ajay Mishra i Suresh Batchu. To pierwsza platforma ukierunkowana na urządzenia mobilne typu zero-trust oparta na systemie zunifikowanego zarządzania punktami końcowymi (UEM). Ukierunkowana na urządzenia mobilne metoda „zero trust” firmy MobileIron zapewnia, że tylko autoryzowani użytkownicy, urządzenia, aplikacje i usługi mogą uzyskać dostęp do zasobów biznesowych. Spółka weszła na giełdę w 2014 roku pod nazwą handlową MOBL.

MobileIron został nabyty przez Ivanti 1 grudnia 2020 r.

Produkty MobileIron

Platforma MobileIron została zaprojektowana w celu zabezpieczenia i zarządzania danymi korporacyjnymi w świecie, w którym ludzie uzyskują dostęp do danych w chmurze za pomocą urządzeń mobilnych i nowoczesnych punktów końcowych.

Po sprzedaży nadal pozostajesz naszym partnerem

Nie promujemy naszej technologii, aby przemilczeć kwestię wsparcia.

Nasi konsultanci techniczni zapewniają wsparcie w utrzymaniu produktywności użytkowników końcowych i dostarczają informacji, które zapewniają łatwe do znalezienia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zarejestruj problem dotyczący wsparcia technicznego za pośrednictwem serwisu samoobsługowego, skontaktuj się z lokalnym zespołem pomocy technicznej w celu uzyskania spersonalizowanej pomocy, współpracuj z ekspertami, przeszukuj artykuły bazy wiedzy i bierz udział w forach dyskusyjnych.

Linki do przydatnych informacji