Pulse Secure

Bezpieczny dostęp — łatwy, kompleksowy i elastyczny

W 2014 r. firma Siris Capital przejęła firmę Junos Pulse od Juniper Networks i utworzyła samodzielną firmę Pulse Secure. Mając na uwadze misję zwiększania produktywności biznesowej poprzez bezpieczną i bezproblemową mobilność, firma ta zainicjowała nowy kierunek działań, aby pomóc w rozwiązywaniu problemów związanych z bezpieczeństwem mobilnym. W tym samym roku firma Pulse Secure przejęła przodującego dostawcę zabezpieczeń mobilnych — firmę MobileSpaces. Następnie w 2015 r. firma Pulse Secure wprowadziła na rynek rozwiązanie Pulse One zapewniające centralne zarządzanie politykami, które umożliwiło bezpieczny dostęp wszystkich punktów końcowych i urządzeń mobilnych do aplikacji korporacyjnych w siedzibie firmy i w chmurze.

Pulse Secure został nabyty przez Ivanti 1 grudnia 2020 r.

Produkty Pulse Secure

Rozwiązania z zakresu bezpiecznego dostępu, na których polegają przedsiębiorstwa, aby zwiększyć produktywność swoich pracowników.

Pulse Zero Trust Access (PZTA)
Pulse Connect Secure
Pulse Policy Secure
Pulse Virtual Traffic Manager
Pulse One

Po sprzedaży nadal pozostajesz naszym partnerem

Nie promujemy naszej technologii, aby przemilczeć kwestię wsparcia.

Nasi konsultanci techniczni zapewniają wsparcie w utrzymaniu produktywności użytkowników końcowych i dostarczają informacji, które zapewniają łatwe do znalezienia odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zarejestruj problem dotyczący wsparcia technicznego za pośrednictwem serwisu samoobsługowego, skontaktuj się z lokalnym zespołem pomocy technicznej w celu uzyskania spersonalizowanej pomocy, współpracuj z ekspertami, przeszukuj artykuły bazy wiedzy i bierz udział w forach dyskusyjnych.

Linki do przydatnych informacji