RiskSense

Spektrum działań Risk-Based Vulnerability Management

Firma RiskSense®, założona w 2015 r. przez grupę ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa, zapewniała zarządzanie podatnościami i priorytetyzację w celu pomiaru i kontroli ryzyka w zakresie cyberbezpieczeństwa. Platforma RiskSense wykorzystuje technologię uczenia maszynowego z udziałem człowieka i wykorzystuje ekspertyzę oraz wiedzę zdobytą dzięki rzeczywistemu doświadczeniu w obronie krytycznych sieci przed najgroźniejszymi cyberprzestępcami na świecie.

RiskSense, już od momentu swego powstania, intensywnie inwestował w badania, co zaowocowało wieloma patentami, które stały się częścią DNA platformy RiskSense. Aby zachować przewagę nad cyberprzestępcami, firma RiskSense zatrudniła wielu naukowców zajmujących się bezpieczeństwem i współpracowała w ramach swojego programu stypendialnego z głównymi programami w dziedzinie informatyki i bezpieczeństwa cybernetycznego, między innymi w New Mexico Tech, UC Riverside i Carnegie Mellon University.

Firma RiskSense została nabyta przez Ivanti 2 sierpnia 2021 r.

Dokumentacja produktu

Znajdź aktualne informacje o najnowszych wersjach produktów i ogłoszeniach, instrukcje uruchamiania, konfigurację, raportowanie, terminologię i przewodniki do pobrania.

Kontakt z działem wsparcia technicznego

E-mail:
[email protected]

Telefon:
+1 505-910-4070
+1 855-524-7475 (numer bezpłatny)

Produkty i usługi RiskSense

Rozszerz swoją infrastrukturę w zakresie bezpieczeństwa aplikacji o zaawansowane informacje na temat luk w zabezpieczeniach, które zapewniają zwięzłą priorytetyzację opartą na ryzyku. Osiągnięcie kompleksowego nadzoru nad śledzeniem podatności na zagrożenia i walidacją środków zaradczych.

Risk-based vulnerability management (RBVM)

Usprawnij działania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego dzięki zarządzaniu i priorytetyzacji podatności na zagrożenia oparte na analizie rzeczywistego ryzyka.

Application security orchestration and correlation (ASOC)

Metoda zarządzania podatnościami dla stosu aplikacji oparta na analizie ryzyka.

Rozpoznanie zagrożeń związanych z podatnościami

Przyspieszenie oceny podatności i priorytetyzacji dzięki dostępowi do informacji o zagrożeniach w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Vulnerability management as a service (VMaaS)

RBVM jako usługa oferująca skanowanie i priorytetyzację podatności.

Testy penetracyjne

Przodujące w branży testy penetracyjne dla hostów/sieci i aplikacji internetowych.

Integracje i złącza danych

Ivanti Neurons for RBVM and ASOC czerpią dane z różnych źródeł. Dane są pobierane za pomocą prostego pliku, XML lub interfejsu API usługi sieciowej.

Masz pytania?

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji, aby odpowiedzieć na każde pytanie.