Shavlik

Uzyskuj korzyści w ciągu kilku minut a nie miesięcy

Shavlik to rozwiązanie przeznaczone dla specjalistów IT, umożliwiające skrócenie czasu do uzyskania pierwszych korzyści z kilku miesięcy do kilku minut.

Sprawdzone, niezawodne, oparte na chmurze technologie Shavlik umożliwiają klientom zarządzanie maszynami fizycznymi i wirtualnymi, wdrażanie oprogramowania, wyszukiwanie zasobów, upraszczanie konfiguracji oraz zapewnienie bezpieczeństwa punktów końcowych. Dostarczając organizacjom różnej wielkości i różnego rodzaju wyrafinowane możliwości dostępne dotychczas tylko w dużych przedsiębiorstwach firma Shavlik demokratyzuje IT.

W kwietniu 2013 r. firma LANDESK zakupiła rodzinę produktów Protect firmy VMware, rozwiązanie do zarządzania IT, które firma VMware nabyła od firmy Shavlik Technologies w 2011 r. W styczniu 2017 r. po zakupieniu firmy LANDESK przez Clearlake Capital i utworzeniu nowej firmy – Ivanti – marki produktów firm Shavlik i LANDESK zostały włączone do linii rozwiązań firmy Ivanti.

Dowolna poprawka w dowolnym miejscu

Rozwiązania Shavlik zawierają wszystkie elementy efektywnej strategii zarządzania poprawkami. Obejmują Microsoft System Center Configuration Manager (MEM), Mac OS, infrastrukturę wirtualną i stosowanie poprawek do aplikacji innych firm.

Poprawki dla punktów końcowych
Poprawka dla MEM
Poprawka dla serwerów Windows Server

Zostajemy z tobą również po sprzedaży

Nie opowiadamy o naszych technologiach, aby zamilknąć, gdy nasi klienci potrzebują wsparcia.

Nasi technicy i inżynierowie zawsze są gotowi pomóc wykorzystać nasze rozwiązania do zwiększenia produktywności użytkowników końcowych i dostarczania informacji ułatwiających szybkie znajdowanie odpowiedzi na często zadawane pytania.

Rejestruj problemy wymagające wsparcia, korzystając z samoobsługi, kontaktuj się z naszym lokalnym zespołem wsparcia, aby uzyskać bezpośrednią pomoc, współpracuj z ekspertami, wyszukuj artykuły w bazie wiedzy, uczestnicz w forach dyskujsyjnych.

Odsyłacze do pomocnych informacji