Misja i najważniejsze wartości Ivanti

Nasza misja i najważniejsze wartości to nasze drogowskazy. Pozwalają nam zachować właściwy kierunek działania, zapewniając stały punkt odniesienia, potwierdzający dokąd zmierzamy oraz sposób jego realizacji.

Ivanti umożliwia działanie i zabezpiecza Everywhere Workplace, aby zapewnić ludziom i organizacjom możliwość rozwoju.

Misją Ivanti jest bycie światowym liderem w dziedzinie technologii, który umożliwia organizacjom rozwój w środowisku Everywhere Workplace, automatyzując zadania polegające na odkrywaniu, zarządzaniu, zabezpieczaniu i obsłudze wszystkich zasobów IT.

To właśnie dzięki zróżnicowanemu oraz integracyjnemu procesowi rekrutacji, podejmowania decyzji oraz zaangażowaniu w sprawy naszych pracowników i partnerów możemy nadal tworzyć i dostarczać naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania.

Główna wartość Ivanti:

Praca zespołowa

Praca zespołowa jest nieodłącznym elementem tego, co robimy i do czego dążymy. Jesteśmy wzajemnie za siebie odpowiedzialni i wspieramy się nawzajem. Zapewniamy możliwości rozwoju, uczenia się, podnoszenia kwalifikacji i doskonalenia się, osiągając przy tym nowe poziomy wydajności. Wszystkich traktujemy z szacunkiem, godnością i atencją.

Locking arms

Główna wartość Ivanti:

Walka w słusznej sprawie

Świat nowoczesnych technologii walczy z cyberterroryzmem. Każdego dnia czuwamy nad wspieraniem, przygotowaniem i ochroną naszych klientów, aby mogli odnosić sukcesy biznesowe. Jeśli nasi klienci, nasze rządy i nasi ludzie są chronieni przed zagrożeniami, to WYGRYWAMY!

A technology user is protected from cyber attacks because they are an Ivanti customer

Główna wartość Ivanti:

Mistrzowska obsługa klienta

Przewidujemy potrzeby naszych klientów, szybko reagujemy i dostarczamy innowacyjne rozwiązania wykraczające poza ich oczekiwania.

An Ivanti customer smiling at her desk

Główna wartość Ivanti:

Najważniejsze są wyniki

Rozpoczynamy pracę, mając na uwadze cel końcowy — dla naszych klientów, pracowników, partnerów i inwestorów. Dzięki podejściu nastawionemu na efektywność naszym zwycięstwem jest osiągnięcie docelowych wyników.

A successful business leader values his relationship with Ivanti

Dołącz do nas

Największym atutem Ivanti są nasi ludzie, dlatego zawsze szukamy tych najlepszych i najzdolniejszych. Dołącz do naszej misji.