Archiwum e-maili

11 marca 2020 r.

Szanowni klienci Ivanti –

Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzają Państwo naszą firmę i naszych pracowników na całym świecie. W obecnym, szybko zmieniającym się otoczeniu prowadzenie globalnych transakcji wymaga od nas wszystkich odpowiedniego poziomu wiedzy i świadomości.

Wobec rozszerzającej się epidemii wirusa COVID-19 Ivanti podejmuje środki ostrożności, aby zapewnić realizację wszystkich potrzeb naszych klientów, przy jednoczesnym zabezpieczeniu zdrowia i bezpieczeństwa naszych pracowników. Stale śledzimy rozwój i wpływ globalnej sytuacji epidemiologicznej na podstawie informacji przekazywanych przez najważniejsze organizacje zajmujące się zdrowiem publicznym. Nie mamy wpływu na rozprzestrzenianie się koronawirusa lub innych epidemii, natomiast tylko od nas zależy, czy będziemy na nie prawidłowo reagować. Chcemy poinformować naszych klientów o działaniach, które podejmujemy, aby zapewnić bezpieczeństwo naszego personelu na całym świecie, oraz zapewnić, że jesteśmy przygotowani do kontynuowania naszej globalnej działalności.

  • Kierownictwo zespołów z całego świata spotyka się ze sobą regularnie, aby zapewnić przygotowanie naszej firmy na rozwój sytuacji. Ivanti powołało również Radę Bezpieczeństwa, której zadaniem jest monitorowanie i proaktywne zarządzanie naszymi procedurami dotyczącymi pracowników/partnerów, oraz planami umożliwienia pracownikom pracy z domu. Wprowadzono ograniczenia w podróżach do rejonów o wysokim ryzyku zarażenia wirusem. Pracownicy wracający z podróży służbowych mają obowiązek odbyć 14-dniową kwarantannę.
  • Pracownicy z regionów dotkniętych epidemią otrzymali polecenie pracy z domu do odwołania. Wszystkim potrzebującym pracownikom został udostępniony odpowiedni sprzęt i technologia, aby umożliwić nieprzerwane prowadzenie naszej działalności.
  • W miarę rozwoju sytuacji będziemy analizować i aktualizować naszą politykę działania, dostosowując się do zmieniających się warunków lokalnych i globalnych. W międzyczasie koncentrujemy się na zapewnieniu bezpieczeństwa naszych pracowników i realizacji potrzeb naszych klientów.
  • Wszystkich pracowników namawiamy do przestrzegania zaleceń Centrów Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) oraz Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) dotyczących pracy i podróży.

Załączona lista najczęściej zadawanych pytań (FAQ) ma za zadanie dostarczyć odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące przygotowania Ivanti do epidemii COVID-19.

Bez Państwa nie moglibyśmy istnieć. Zapewniamy, że cały zespół Ivanti jest zaangażowany w zapewnienie jak najlepszego poziomu obsługi naszych klientów. To się nigdy nie zmieni.

W razie dodatkowych pytań dotyczących planu awaryjnego Ivanti w związku z epidemią COVID-19, prosimy o kontakt z przedstawicielem Ivanti lub e-mail na adres [email protected]

Z poważaniem

Zespół ds. Bezpieczeństwa Ivanti

COVID-19 – Zobacz najnowsze informacje i komunikaty dotyczące wirusa COVID-19