Ivanti dla Women in Technology

Wspieramy społeczność Women in Technology

Jesteśmy entuzjastami różnorodności w naszej organizacji i stworzyliśmy społeczność ludzi, którzy wspierają ruch Women in Technology. Od spotkań sieciowych i badań ankietowych po użyteczne raporty, blogi i wiadomości, naszym celem jest stworzenie forum, na którym ludzie będą mogli dzielić się najlepszymi praktykami związanymi z rosnącą różnorodnością płci, oraz stworzyć możliwość tworzenia sieci i dzielenia się informacjami.

Women in Technology Survey 2019

Przeprowadziliśmy ankietę wśród ponad 800 kobiet pracujących w IT, aby dowiedzieć się więcej na temat ich myśli i doświadczeń oraz uzyskać informacje z branży. Stworzyliśmy infografikę i raport, w którym szczegółowo opisano niektóre z najbardziej interesujących wyników.

Rozmawiamy z kobietami o ich doświdczeniach

Nasza coroczna konferencja dla klientów w regionie EMEA, Interchange, gromadzi setki klientów z całego świata i zawsze korzystamy z okazji, aby stworzyć wydarzenie dające możliwość nawiązywania kontaktów dla kobiet ze świata technologii. W tym filmie przeprowadzamy wywiad z niektórymi kobietami, które wzięły udział w tym wydarzeniu w 2018 r. aby poznać ich przemyślenia i doświadczenia podczas kariery.

#MySuperPower

Chcemy docenić wszystkie fantastyczne atuty, jakie kobiety wnoszą do miejsca pracy, dlatego zachęcamy wszystkie kobiety z grona naszych pracowników, klientów i partnerów do dzielenia się swoimi niesamowitymi umiejętnościami i wiedzą w mediach społecznościowych za pomocą #MySuperPower.

Odwiedź nas na Twitterze
Śledź nas na Facebooku
Śledź nas na Istagramie
Dołącz do naszej grupy na LinkedIn

Zajrzyj na nasz blog
Zasubskrybuj nasz Newsletter