Poproś o dostosowaną ofertę

Przekonaj się, jak dzięki Ivanti możesz zaoszczędzić pieniądze i usprawnić środowisko informatyczne. Zacznij od wypełnienia formularza. Gdy go otrzymamy, przygotujemy dla Ciebie dokładną i szczegółową ofertę opracowaną na podstawie przesłanych informacji.

Cennik produktów Ivanti

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o cenach produktów Ivanti, jesteś we właściwym miejscu. Gdy prześlesz za pośrednictwem tej strony wniosek o wycenę, otrzymasz przygotowany specjalnie dla Ciebie ogólny zarys kosztów rozwiązania firmy Ivanti opracowany na podstawie wybranego produktu i posiadanego przez Ciebie środowiska. 

W ciągu trzech pierwszych miesięcy od rozpoczęcia korzystania z rozwiązania do automatycznego identyfikowania i usuwania nieużywanego oprogramowania udało nam się uniknąć wydatków na opłaty licencyjne w wysokości 958 000 USD.
Firma Ivanti oferuje różne możliwości tworzenia pakietów swoich produktów ITSM oraz ich licencjonowania wraz z rozwiązaniami do zabezpieczeń i ITOM, które są przeznaczone dla organizacji o zindywidualizowanych potrzebach. (Magiczny kwadrant Gartnera w dziedzinie narzędzi do zarządzania usługami informatycznymi, 2019)