Sieć partnerów Ivanti

Dlaczego warto zostać partnerem Ivanti?

Dowiedz się więcej o znaczeniu naszego ekosystemu współpracy partnerskiej dla ogólnej strategii firmy Ivanti.

Obejrzyj film
Znajdź partnera Ivanti

Nasza sieć partnerów jest obecna na całym świecie i w różnych branżach. Znajdź odpowiedniego dla siebie partnera.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki partnerów
Zgłoś się do programu partnerskiego Ivanti

Prowadź autoryzowaną sprzedaż produktów Ivanti i dołącz do naszej bogatej i różnorodnej społeczności partnerów.

Zostań partnerem

Współpraca partnerska na rzecz rozwoju

Zostań partnerem Ivanti i wspieraj swoich klientów w osiąganiu ich celów biznesowych, sprawiając, że każde połączenie IT staje się inteligentniejsze i bezpieczniejsze w zakresie urządzeń, infrastruktury i ludzi. Od komputerów i urządzeń mobilnych po infrastrukturę wirtualnych desktopów i centra danych... odkrywanie, zarządzanie, zabezpieczanie i obsługa zasobów IT począwszy od chmury po urządzenia typu edge... umożliwiając nieograniczone tworzenie miejsc pracy.

Program partnerski Ivanti jest oparty na nadrzędnym przekonaniu, że razem możemy więcej. Jako partner Ivanti otrzymasz dostęp do ekskluzywnych zasobów, narzędzi i połączeń, które umożliwiają rozwinięcie twojego biznesu. Konsekwentnie zwiększamy nasze inwestycje we współpracę partnerską, oferując więcej korzyści i wsparcia w ramach programu partnerskiego.

Zostań partnerem firmy, która szybko rozszerza portfolio zintegrowanych rozwiązań poprzez przejęcia i rozwój wewnętrzny... zapewniając naszym partnerom wyjątkową okazję do szybkiego rozwoju ich działalności poprzez dostarczanie wiodących na rynku rozwiązań dla każdego typu klientów na całym świecie.

Kategorie partnerów Ivanti

Partnerzy Ivanti są zróżnicowani pod względem wielkości i obszaru działania, ale wszyscy spełniają wysokie standardy, jeśli chodzi o dostarczane produkty i usługi. Niezależnie od tego, czy chcesz prowadzić sprzedaż produktów Ivanti, czy też oferować nasze rozwiązania jako usługę, mamy do dyspozycji kilka opcji dla kwalifikujących się organizacji. 

Expert Solution Providers (ESP)

ESP to wielopoziomowi partnerzy zajmujący się odsprzedażą rozwiązań Ivanti, którzy mają kompetencje w zakresie architektury, wdrażania i optymalizacji rozwiązań Ivanti.

National Sales Provider (NSP)

NSP zajmuje się sprzedażą oferty rozwiązań Ivanti dużym i uznanym klientom oraz spełnia określone kryteria takie jak zasięg krajowy i światowy.

Managed Service Providers (MSP)

MSP sprzedaje rozwiązania Ivanti jako usługę subskrypcyjną zapewniającą dostawę i zarządzanie usługami, aplikacjami i sprzętem opartymi na sieci.

Ivanti One

Partnerzy Ivanti One oferują komplementarne technologie i wykazują udowodnioną zdolność integracji lub kompatybilność z rozwiązaniami Ivanti. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Strategiczne porozumienia Ivanti

Uznani liderzy branży na rynku korporacyjnym i technologicznym. Konsultują, doradzają i integrują rozwiązania klientów. Kliknij tutaj, aby znaleźć partnera w ramach strategicznego porozumienia.

Partnerzy polecani

Nie jesteś jeszcze gotowy na strategiczne porozumienie? Nie martw się, Partnerzy polecani to partnerzy, którzy są zarejestrowani lub pracują już w ramach aktywnej umowy.

Partnerzy z sektora publicznego (PSP)

PSP to wyspecjalizowana grupa partnerów, którzy wykorzystują swoje doświadczenie w ramach federalnych agencji rządowych w Stanach Zjednoczonych, SLED i branży szkolnictwa wyższego.

Supply Chain Resellers (SCR)

Przedstawiciele SCR sprzedają nasze rozwiązania w zakresie efektywności mobilnej. Aby nawiązać kontakt z SCR, kliknij tutaj.

Partnerzy Dostawcy

Partnerzy dostawcy Ivanti to zaufani partnerzy, którzy dostarczają nasze usługi z wykorzystaniem procesów i metodologii Ivanti.

Partnerzy OEM

Partnerzy OEM to przodujący dostawcy rozwiązań IT, którzy wykorzystują naszą światowej klasy technologię. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Zero niespodzianek

Odpowiedzialność i przejrzystość

Na zaufanie trzeba sobie zapracować. Twój sukces i zaufanie do nas to powód, dla którego tu jesteśmy oraz fundament naszej działalności.

Nasze doświadczenie w pracy z partnerami opiera się na pełnej przejrzystości w zakresie współpracy z Ivanti.

Dołączając do sieci partnerów Ivanti, możesz liczyć na nowe możliwości, innowacje, rentowność, odpowiedzialność i inne.

Ivanti partner network