Technologie OEM

Wyróżnij się

By wyróżnić własne produkty spośród pozostałych dostępnych na rynku, można dodać do nich innowacyjne i sprawdzone funkcje zaprojektowane z myślą o zwiększeniu przychodów. Oferowanie technologii w modelu OEM jest tańsze i szybsze od tworzenia własnej. Wszystko jest gotowe, więc właściwie nic nie trzeba robić.
 
Firma Ivanti ma bogatą ofertę technologii OEM, które są znane na całym świecie. Obejmują one rozwiązania do zarządzania środowiskiem informatycznym i jego zabezpieczania. Zostały opracowane z myślą o łatwej integracji z produktami własnymi i można je sprzedawać pod własną marką.

Połącz siły ze światowym liderem w dziedzinie rozwiązań informatycznych

Od ponad 20 lat doskonalimy nowoczesne technologie OEM i udostępniamy je partnerom. Nasza sprawdzona technologia leży u podstaw wielu produktów i usług partnerów, które zostały wdrożone u setek milionów użytkowników końcowych.

Elastyczne dopasowanie

Oferujemy ekonomiczne rozwiązania dla niezależnych dostawców oprogramowania, którzy chcą przy niewielkich nakładach wbudować nasze technologie we własne aplikacje. Pozwala to zmniejszyć wydatki na badania i rozwój oraz inne koszty związane z projektowaniem, programowaniem i obsługą we własnym zakresie.

Kompleksowa obsługa

Nasze warunki handlowe są elastyczne i konkurencyjne. Obejmują wszystko, czego potrzeba, by osiągnąć długofalowy sukces.

Konsultacje w zakresie integracji OEM
Regularne aktualizacje produktów
Udokumentowane plany rozwoju
Pomoc techniczna OEM

Pozwól nam wykonać pracę, abyś Ty nie musiał

Dowiedz się więcej o naszym uznanym w branży portfolio rozwiązań OEM.