Wykorzystaj wiodące w branży technologie w zakresie punktów końcowych do pozyskiwania kolejnych klientów

Osadzone technologie OEM Ivanti

W warstwie sieci?

Jeśli potrzebujesz zwiększyć bezpieczeństwo punktów końcowych, możesz znacząco skrócić czas tworzenia własnego rozwiązania, korzystając z pakietów SDK firmy Ivanti.

Zapoznaj się z arkuszem danych
Utwórz, zamiast kupować

Możesz znacznie szybciej dostarczać klientom innowacyjne rozwiązania do zabezpieczania punktów końcowych — nawet w czasie krótszym niż trzy miesiące.

Poznaj produkty OEM
Rozszerzanie od punktu końcowego

Twórz rozwiązania zabezpieczające wykorzystujące technologie firmy Ivanti we własnych aplikacjach komercyjnych.

Bezpłatna infografika

Twój niezawodny i niewidzialny partner

Program licencji OEM firmy Ivanti umożliwia tworzenie rozwiązań wykorzystujących technologie Ivanti we własnych aplikacjach komercyjnych. Przyspiesz premierę rynkową i zwiększ przychody bez dodatkowych nakładów na rozwój.

Klienci uzyskują przychody w czasie krótszym niż 90 dni

Ivanti oferuje rozwiązania technologiczne, które pozwalają zwiększyć przychody i udział w rynku oraz zaspokoić potrzeby klientów. Możesz spełnić wymagania klientów dużo szybciej i po niższych kosztach.

Twój tajemny składnik

Po co tracić czas i marnować zasoby na opracowywanie wszystkich funkcji, gdy można zintegrować z własnymi produktami sprawdzoną technologię Ivanti?

Partnerstwo z wartością dodaną

Elastyczne warunki biznesowe i licencjonowania, regularne aktualizacje technologii i udokumentowane plany rozwoju produktów.

Pakiety SDK i interfejsy API

Jeśli masz już agenta Ivanti, uzyskasz w pełni funkcjonalne pakiety SDK i interfejsy API wraz z dokumentacją i dostępem do przyszłych aktualizacji.

Pod własną marką

W pełni funkcjonalny, dostępny komercyjnie produkt z Twoim logo.

Technologia niestandardowa

Firma Ivanti oferuje licencje w pełni udokumentowanych funkcji i technologii, które można łatwo zintegrować z własnym rozwiązaniem.

Ivanti pomaga partnerom odnieść sukces

Zobacz, skąd się biorą sukcesy partnerów OEM/ISV w najgorętszym sektorze IT: bezpieczeństwo punktów końcowych.

Rozmowy w theCUBE: Intel

Posłuchaj rozmowy o naszym strategicznym partnerstwie z Intelem, dzięki któremu możemy zaoferować rozwiązania DaaS wykorzystujące funkcje samonaprawy dostępne w oprogramowaniu Ivanti Neurons.

Rozmowy w theCUBE: Qualys

Posłuchaj rozmowy na temat integracji platformy Vulnerability Management Detection Response (VMDR) firmy Qualys z technologią Ivanti Neurons Patch Management.

Loyola jako OEM

„Gdyby ktoś z innej uczelni zapytał mnie, jakiego używamy narzędzia i jakie narzędzie bym polecała, z pewnością wymieniłabym rozwiązanie Ivanti...”

Wejdź na rynek wart 8,2 mld USD

„Należy się spodziewać, że w 2020 roku globalny rynek zabezpieczeń punktów końcowych osiągnie wartość 8,28 miliarda dolarów USA. W ciągu trzech lat przewidywany jest stały wzrost nawet do wartości przekraczającej 13 mld dolarów”.
Statista; „Prognoza przychodów na rynku zabezpieczeń punktów końcowych na całym świecie w latach 2019–2023”

Twój niezawodny i niewidzialny partner

Od ponad 18 lat firma Ivanti udostępnia partnerom OEM rozbudowane rozwiązania do zabezpieczania punktów końcowych. Technologie te można szybko integrować z rozwiązaniami do zarządzania punktami końcowymi i usługami oraz w łańcuchach dostaw.

Zarządzanie usługami

Dokładniejsza analiza to lepsze wyniki działu IT, użytkowników i całej organizacji.

Ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi

Znajdź równowagę między potrzebami firmy a wygodą użytkownika, która przynosi korzyści zarówno działowi IT, jak i użytkownikom końcowym.

Łańcuch dostaw

Zarządzanie magazynem i produktywność mobilna oparte na technologii Ivanti Wavelink.

Ivanti Neurons

Hiperautomatyzacja umożliwiająca użycie funkcji samonaprawy, automatycznego zabezpieczania oraz samoobsługi zarówno w chmurze, jak i na urządzeniach brzegowych.

Rozwiązania do obsługi poprawek

Technologie firmy Ivanti do obsługi poprawek pozwalają usprawnić przepływy pracy, automatyzację i kompleksowe rozwiązania, jednocześnie minimalizując koszty.