Połącz swój zespół z naszym.

Nasz zespół Ivanti Advantage stosuje proaktywne, kompleksowe podejście do obsługi klienta. Od strategii na poziomie przedsiębiorstwa po rozwiązywanie problemów na poziomie IT i nie tylko — nasi eksperci współpracują z klientem, aby rozwiązania Ivanti przynosiły wymierne korzyści klientom, pracownikom i firmie.

Korzyść: Ty

Potraktuj Ivanti Advantage jako rozszerzenie swojego własnego zespołu, pracującego zgodnie z tą samą misją: zapewnianie lepszych wyników i pomoc w wykorzystywaniu potencjału produktu na każdym etapie procesu. Takiej korzyści nie uzyskasz nigdzie indziej.

W każdej chwili. Wszędzie. Kompleksowo.

Zespół Ivanti Advantage ma za zadanie dopilnować, aby nasze rozwiązania zapewniały Ci doskonałe wyniki przez cały okres współpracy z nami. Możesz się z nami skontaktować zawsze i wszędzie za pośrednictwem społeczności internetowych, szkoleń i baz wiedzy lub umawiając się na konsultacje techniczne z naszymi ekspertami.

Zespół dla Twojego zespołu

Ivanti Advantage zapewnia Ci doświadczoną i wszechstronną grupę specjalistów skoncentrowanych zarówno na Twoich bezpośrednich, jak i dalekosiężnych potrzebach: od przyspieszenia wdrożenia, przez rozwiązywanie problemów, po pomoc w określeniu ogólnych celów i współtworzenie rozwiązań służących ich osiągnięciu. Twój zespół o podwójnej mocy sprawczej. To właśnie jest korzyść Ivanti Advantage.

Usługi Ivanti Advantage

Ivanti Advantage daje dostęp do czterech kluczowych usług, z których każda została stworzona w celu optymalizacji obsługi użytkowników i wyników biznesowych w trakcie całej współpracy z Ivanti.

Sukces klienta

W Ivanti Twój sukces jest naszym celem. Nasi menedżerowie ds. sukcesu klienta współpracują z Twoimi partnerami, aby zrozumieć, na jakim etapie jesteś i dokąd chcesz zmierzać, a następnie znaleźć rozwiązania, które pozwolą Ci to osiągnąć. Pomożemy Ci osiągnąć sukces - obojętnie jak go zdefiniujesz.

Usługi profesjonalne

Nasz zespół ds. usług profesjonalnych sprawia, że teoria staje się rzeczywistością. Łączymy naszą bogatą wiedzę biznesową i umiejętności techniczne do zorientowanego na wyniki wdrażania, pomagając klientom w osiągnięciu stałego zwrotu z inwestycji w rozwiązania Ivanti.

Wsparcie

Traktuj nasz zespół wsparcia technicznego jako stałego partnera zapewniającego osiągnięcie sukcesu. Jeśli lub kiedy pojawi się jakiś problem, pracujemy bez wytchnienia aż do momentu jego rozwiązania. Wielokrotnie zdobywaliśmy nagrody, zyskując to, co najważniejsze: absolutne zaufanie naszych klientów.

Szkolenia

Oferujemy szkolenie na żądanie w zakresie potrzebnych umiejętności za pomocą zestawu zasobów szkoleniowych — dostępnych w dowolnym miejscu i czasie — umożliwiając Ci opanowanie rozwiązań Ivanti podczas poszerzania swoich kompetencji zawodowych;

Twoja Korzyść zaczyna się tutaj.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób możemy pomóc Ci w udoskonaleniu IT dla potrzeb Everywhere Workplace.