Sukces klienta

Zaangażuj nasz zespół ds. sukcesu klienta i skorzystaj z zalet stałego wsparcia technicznego dla przedsiębiorstw skoncentrowanego na jednym celu: zapewnienie, że wyniki osiągane przez Ciebie dzięki Ivanti będą nadzwyczajne.

Zapewnij sobie sukces dzięki najwyższemu poziomowi usług i wsparcia

Krótko mówiąc, Twój sukces dzięki Ivanti jest od samego początku naszym najwyższym priorytetem. Nasz zespół ekspertów jest zaangażowany w pomoc w uzyskaniu pożądanych rezultatów - w chmurze, w siedzibie firmy i gdziekolwiek na świecie. Jeśli chcesz nawiązać indywidualną relację z wyznaczonym zespołem specjalistów ds. sukcesu i wsparcia klienta, skontaktuj się z nami za pośrednictwem poniższego formularza.

Razem lepiej

Połącz się. Współpracuj. Ucz się. Zwiększaj tempo. Dołącz do jednej z naszych globalnych grup użytkowników, aby poznać najlepsze rozwiązania, dowiedzieć się, w jaki sposób inni osiągają zamierzone cele, nawiązać kontakt z klientami działającymi w Twojej okolicy, dzielić się wiedzą i radami oraz budować sieć kontaktów.

Zdobądź specjalistyczną wiedzę

Dołącz do społeczności klientów Ivanti Insiders i nawiązuj kontakty z ekspertami takimi jak Ty. Ucz się od swoich kolegów i współpracuj z nimi. Zbuduj swoją osobistą markę. Dołącz do forów dyskusyjnych i otrzymuj najnowsze informacje na temat Ivanti. Możesz nawet zdobyć nagrody za swoje zaangażowanie. Dołącz do nas i zostań specjalistą ds. rozwiązań Ivanti!

Rozwijaj swoją karierę

Rozwijaj swoje kompetencje w zakresie rozwiązań Ivanti i wiedzę fachową dzięki Advantage Learning oraz uzyskaj dostęp do szkoleń na żądanie, w dowolnym czasie i miejscu - w dowolny sposób.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak nasz zespół ds. sukcesu klienta może pomóc zmaksymalizować Twoje wyniki dzięki Ivanti, skontaktuj się z nami.

Więcej sposobów, w jakie możemy pomóc

Advantage Learning

Skorzystaj z naszych zasobów szkoleniowych dostępnych na żądanie, aby opanować rozwiązania Ivanti i poszerzyć swoje kompetencje zawodowe.

Wsparcie

Skontaktuj się z naszym wielokrotnie nagradzanym zespołem wsparcia, aby pomóc Ci rozwiązać problemy — w dowolny sposób.

Usługi profesjonalne

Współpracuj z nami, aby przyspieszyć wdrożenia zorientowane na wyniki.