Usługi profesjonalne

Nasz zespół ds. usług profesjonalnych pomoże Ci w wyborze najlepszych rozwiązań: począwszy od wdrożenia i implementacji po szkolenia i zastosowanie rozwiązania. Zadbamy o to, aby rozwiązania Ivanti spełniały unikalne potrzeby Twojego Everywhere Workplace, niezależnie od jego skali i branży.

Nasza ekspertyza. Twoje wyniki.

Zespół ds. usług profesjonalnych Ivanti Advantage sprawia, że teoria staje się rzeczywistością. Nasz zespół wykorzystuje swoją bogatą wiedzę biznesową i umiejętności techniczne do zorientowanego na wyniki wdrażania, pomagając klientom w osiągnięciu stałego zwrotu z inwestycji w rozwiązania Ivanti.

Możliwości usług profesjonalnych

Współpracuj z naszym wszechstronnym zespołem ekspertów, aby zaprojektować i wdrożyć odpowiednie rozwiązania Ivanti dla Twojego Everywhere Workplace.

Usługi w zakresie transformacji

Rozpocznij swój kolejny projekt, korzystając z naszej strategii i wiedzy biznesowej oraz wykorzystaj nasze najlepsze metody, które pomogą Ci określić właściwe wymogi dla Twoich potrzeb procesowych.

Doradztwo techniczne

Korzystaj z pomocy naszych ekspertów technicznych, którzy wspierają klienta w zakresie technicznej realizacji biznesplanu.

Usługi konsultingowe

Osiągnij szybki i stały zwrot z inwestycji w rozwiązanie Ivanti. Skorzystaj z naszej wiedzy biznesowej i umiejętności technicznych skoncentrowanych na wdrożeniach zorientowanych na wyniki.

Praktyczne usługi techniczne

Osiągnij szybki i stały zwrot z inwestycji w rozwiązanie Ivanti. Skorzystaj z naszej wiedzy biznesowej i umiejętności technicznych skoncentrowanych na wdrożeniach zorientowanych na wyniki.

Usługi szkoleniowe

Poszerzaj swoją wiedzę w miarę potrzeb dzięki szkoleniom online we własnym tempie oraz szkoleniom instruktorskim, oferowanym zarówno w formie stacjonarnej, jak i wirtualnej.

Metody realizacji usług

Na każdym poziomie i w zależności od potrzeb nasi specjaliści ds. wsparcia technicznego pomogą Ci wyciągnąć maksimum korzyści z rozwiązań Ivanti.

Usługi w pakiecie

Dzięki naszym podstawowym rozwiązaniom wdrożeniowym za stałą opłatą, skoncentrowanym na wynikach biznesowych, szybko osiągniesz wartość dodaną.

Usługi subskrypcyjne

Nasze plany subskrypcji uprawniają do korzystania z ustawicznego szkolenia i profesjonalnych usług konfiguracyjnych, które pomagają w maksymalnym wykorzystaniu inwestycji w rozwiązania Ivanti.

Doradcy techniczni

Zaangażuj naszego głównego konsultanta technicznego po dokonaniu wdrożenia, który udzieli Ci wskazówek dotyczących optymalizacji rozwiązań Ivanti przy jednoczesnej realizacji Twojego planu biznesowego.

Usługi dostosowane do potrzeb

W przypadku przedsiębiorstw i bardziej specyficznych potrzeb wdrożeniowych stworzymy indywidualne rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do oczekiwanych przez Ciebie wyników.

Inżynierowie ds. usług zarządzanych

Skorzystaj z pomocy eksperta dostępnego na żądanie, który udzieli Ci wsparcia w typowych zadaniach związanych z zarządzaniem i utrzymaniem produktów Ivanti.

Sukces klienta

Połącz nasz zespół ze swoim i przyspiesz tempo procesu od strategii, przez rozwiązanie, aż po osiągnięcie sukcesu.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób nasi eksperci ds. usług profesjonalnych mogą pomóc Twojemu zespołowi osiągnąć maksymalny sukces dzięki rozwiązaniom Ivanti, to zapraszamy do kontaktu z nami.

Więcej sposobów, w jakie możemy pomóc

Advantage Learning

Skorzystaj z naszych zasobów szkoleniowych dostępnych na żądanie, aby opanować technologię Ivanti i rozwinąć swoje umiejętności zawodowe.

Wsparcie

Skontaktuj się z naszym wielokrotnie nagradzanym zespołem wsparcia, aby pomóc Ci rozwiązać problemy — w dowolny sposób.

Sukces klienta

Połącz nasz zespół ze swoim i przyspiesz tempo procesu od strategii, przez rozwiązanie, aż po osiągnięcie sukcesu.