Usługi profesjonalne

Maksymalne korzyści z rozwiązań Ivanti

Skoncentruj się na osiągnięciu sukcesu przez swoich partnerów biznesowych, korzystając z doświadczenia, wiedzy i umiejętności technicznych/procesowych usług profesjonalnych Ivanti Advantage na każdym etapie wdrażania rozwiązań Ivanti.

Usługi zarządzane

Eksperckie wsparcie techniczne, aby zapewnić aktualizację systemu, najlepsze praktyczne rozwiązania dla inżynierów i pracowników działu IT.

Rozwiązania zautomatyzowane
Automatyzacja czasochłonnych procesów wykonywanych ręcznie, które krępują serwisdesk i ograniczają produktywność.
Pakiety skoncentrowane na wynikach biznesowych

Korzyści płynące ze stałych opłat, wdrożenie zorientowane na cele biznesowe, wskazówki w zakresie najlepszych rozwiązań oraz porady udzielane przez konsultantów technicznych.

Przeprowadzanie migracji systemów operacyjnych
Sprawna migracja urządzeń do najnowszych wersji systemów Windows, macOS, Linux i innych. Nasze usługi obejmują każdy etap tego procesu.
Menedżer relacji technicznych

Stała ekspertyza w zakresie procesów biznesowych i architektury technicznej umożliwiająca przyspieszenie wdrażania rozwiązań i osiągnięcie zwrotu z inwestycji.

Wdrożenia pod klucz dla ESM i UEM

Zaangażuj się na rzecz swojej organizacji, aby planować, projektować, budować, zatwierdzać i wdrażać rozwiązania na potrzeby zarządzania usługami w przedsiębiorstwie i jednolitego zarządzania urządzeniami końcowymi, a także w zakresie Ivanti Neurons, korzystając z usług naszych doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z zakresu usług profesjonalnych.

Kontrole sprawności i uaktualnianie oprogramowania
Kompleksowy przegląd pozwala zapewnić optymalne działanie istniejącego systemu Ivanti. Uaktualnienia oprogramowania dają dostęp do najnowszych wersji i funkcji.

Usługi zarządzane

Administrator systemu Ivanti przestał pracować w firmie? Nie możesz znaleźć doświadczonych inżynierów, którzy przejęliby jego obowiązki? Nie masz środków na zatrudnienie nowych pracowników? To żaden problem. Rozwiązaniem są usługi zarządzane Ivanti.

Utrzymanie sprawności i aktualności systemu
Zapewnienie, że system zawiera właściwe treści
Wskazówki dotyczące najlepszych praktyk
Szkolenie inżynierów, by zapewnić ich pełną wydajność

Ekonomiczne wdrażanie rozwiązań Ivanti

Nasz pakiet przyspieszający wdrażanie oferuje w przystępnej cenie wszystko, co może być potrzebne. Klient uzyskuje doskonałe wsparcie i bardzo szybki zwrot z inwestycji w oprogramowanie.

Doradca techniczny
Doradca techniczny przypisany do projektu opracowuje plan wdrażania i świadczy bezpośrednią pomoc, gdy zajdzie taka potrzeba.
Przykładowe usługi
Specjalistyczne szkolenia dla zespołu oraz pomoc firmy Ivanti przy instalacji i konfiguracji, pozwalają zmaksymalizować korzyści z zakupu.
Przykładowe wdrożenie
Firma Ivanti ułatwia przeprowadzanie wdrożeń zarówno standardowych, jak i tych bardziej zaawansowanych.

Dedykowana obsługa klienta w zakresie rozwiązań do ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi i raportowania

Dostęp do porad ekspertów dotyczących szerokiej gamy rozwiązań firmy Ivanti opartych na technologii AppSense. Nasi menadżer ds. technicznych (Technical Relationship Manager, TRM) zaczynają od zapoznania się ze środowiskiem klienta, pomagając mu w zdefiniowaniu celów i środków potrzebnych do ich osiągnięcia.

Ocena
Każde działanie kończy się wstępną oceną środowiska opracowaną wspólnie przez menedżera TRM oraz rozszerzone zespoły Ivanti i klienta.
Planowanie
Menedżer TRM opracowuje krótko- i długoterminowe ogólne plany działań odpowiednio do zakupionego poziomu świadczenia usługi.
Stwarzanie warunków
Podejmowanie działań zmierzających do przekazania członkom zespołu odpowiedniej wiedzy i umiejętności pozwalających na wdrożenie, konserwację i obsługę optymalnej platformy Ivanti.
Przyspieszanie
Możliwość realizacji wielu opcjonalnych działań przyspieszających, dostosowanych do zamierzeń i priorytetów klienta.
Przegląd
Kwartalny przegląd przeprowadzany wspólnie z menedżerem TRM.

Nowe systemy operacyjne bez kłopotu

Uaktualnienie komputerów do najnowszych wersji systemów operacyjnych Windows lub MacOS pozwala ograniczyć zagrożenia bezpieczeństwa. Migracja jest łatwa i prawie nie zakłóca pracy użytkowników.

Kontrola administracyjna
Kontrola administracyjna

Zachowanie kontroli nad danymi oraz możliwości planowania, zwiększając jednocześnie swobodę użytkowników.

Zawsze na miejscu
Zawsze na miejscu


W odróżnieniu od innych rozwiązań, w których skonfigurowany system jest usuwany po zakończeniu projektu, ten system pozostaje na miejscu i w razie potrzeby zawsze można go użyć.

Migracje skoncentrowane na użytkownikach
Migracje skoncentrowane na użytkownikach


Usługi migracji firmy Ivanti pozwalają użytkownikom końcowym zaplanować migrację systemu operacyjnego w najbardziej dogodnym dla nich czasie. Po zakończeniu migracji wszystkie aplikacje trafiają z powrotem na właściwe komputery.