Szkolenia i certyfikaty

IVANTI GLOBAL ACADEMY

Znacznie więcej niż film szkoleniowy

Wybór właściwej technologii to tylko jeden z aspektów drogi do sukcesu. Całości dopełniają odpowiednie szkolenia, które ułatwiają osiągnięcie celów biznesowych. Ivanti® Global Academy to wszechstronne i samodoskonalące się środowisko szkoleniowe — „ekosystem” nauki przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku, który oddaje moc nauki do rąk uczącego się. Oparte na chmurze, wielu urządzeniach i mieszane środowisko nauki pomaga klientom firmy Ivanti szkolić się w żądanym zakresie — kiedy chcą, gdzie chcą i jak chcą, aby skorzystać ze szkoleń tak szybko i łatwo, jak to tylko możliwe. Global Academy łączy również treści i usługi szkoleniowe, zapewniając bardziej efektywne i angażujące możliwości edukacyjne.

Pobierz krótki opis rozwiązania Ivanti Global Academy

ivanti global academy
UZYSKAJ CERYFIKAT
Wirtualne laboratoria
Seminaria internetowe
Ścieżki nauczania oparte na rolach
Zawartość do pobrania
Filmy informacyjne
Szkolenia internetowe
Szkolenie online na żywo

Program certyfikacyjny firmy Ivanti

Uzupełnij Ivanti Global Academy i zwiększ swoją wartość w organizacji dzięki sprawdzonym, zrównoważonym testom certyfikacyjnym, które dowodzą opanowania produktów.

Autoryzowane centra kształcenia Ivanti (poprzednio Autoryzowane centra kształcenia RES)

Szkolenia dotyczące produktów Ivanti (dawniej RES) Identity Director, Workspace i Automation prowadzone jest przez Autoryzowane Centra Szkoleniowe RES (RALCS). Aby uzyskać więcej informacji na temat tych zajęć, odwiedź jednego z partnerów szkoleniowych Ivanti RALC. 

FastLane

Holandia

Strona internetowa
Global Knowledge

Holandia

Strona internetowa
Dupaco (Ingram Micro)

Holandia

Strona internetowa
VirtualEngine Limited

Wielka Brytania

Strona internetowa
Prianto

Wielka Brytania

Strona internetowa
i-Access Inc.

Stany Zjednoczone

Strona internetowa

ADN GmbH

Niemcy

Strona internetowa
OnePoint

Francja

Strona internetowa
Cleverin

Holandia

Strona internetowa

Szkolenia prywatne

Często odbycie odpowiedniego szkolenia jest niemożliwe w tradycyjny sposób. Ograniczenia wynikające z dużej odległości, braku czasu bądź niewystarczającego budżetu, a także zróżnicowanie grup szkoleniowych wymagają dużej elastyczności. Dostępne są poniższe rodzaje szkoleń, które ułatwiają zaspokojenie konkretnych potrzeb.

SZKOLENIA REGIONALNE

Czasem istnieje grupa użytkowników, którzy chcą wziąć udział w szkoleniu technicznym Ivanti przeprowadzonym w określonej okolicy. Szkolenie regionalne jest właściwym wyborem w przypadku firm, które dysponują własną placówką i chcą ją udostępnić na potrzeby szkolenia typu Boot Camp.

SZKOLENIA NIESTANDARDOWE

W zależności od wymagań może być konieczne przeprowadzenie szkolenia zupełnie nowego rodzaju. W takiej sytuacji odpowiednią opcją jest niestandardowe szkolenie firmy Ivanti.

DOSTOSOWANE SZKOLENIA PRYWATNE

Dostosowane szkolenie prywatne może być właściwe w przypadku ograniczeń wynikających z konieczności podróży oraz zróżnicowanych potrzeb uczestników.

Miejsca szkoleń na całym świecie

Firma Ivanti oferuje wysokiej jakości szkolenia techniczne poświęcone jej produktom, które są prowadzone w wielu miejscach na świecie, zarówno w tradycyjnych salach wykładowych, jak i wirtualnie. Wybierz jeden z poniższych regionów, aby uzyskać szczegółowe informacje o lokalizacjach sal wykładowych.

STANY ZJEDNOCZONE — SALT LAKE CITY
WIELKA BRYTANIA — BRACKNELL, BERKSHIRE
HOLANDIA — AMSTERDAM