Odkryj swoje miejsce pracy w dowolnej lokalizacji

Zacznij teraz. Odkryj każdy zasób, wszędzie.

Jak można skutecznie zarządzać swoimi zasobami i chronić je wszędzie, jeśli ich nie widać? Dzięki Ivanti można. Odkrywaj całe zasoby IT na pierwszy rzut oka w czasie rzeczywistym i podejmuj szybkie, trafne decyzje, które przekładają się na przełomowe poziomy wydajności i wartości w całej firmie.

Przekształć dane w wartość

Zacznij od znalezienia dowolnego użytkownika, urządzenia, aplikacji i usługi w swojej sieci. Zamień tę widoczność w wartość, mapując swój cały krajobraz IT i uzyskaj wgląd, który umożliwi Ci łatwe zarządzanie, zabezpieczanie i obsługę Twojego miejsca pracy w dowolnej lokalizacji.

Doładuj swoje zasoby IT

Rozwiązania Discovery firmy Ivanti to jedno źródło informacji dostępne w ciągu kilku minut, które eliminuje nieefektywność i ryzyko związane z ręcznymi procesami i zamkniętymi narzędziami. Dzięki podglądowi środowiska IT krok po kroku będziesz mieć pewność, że szybko podejmiesz świadome decyzje.

Jesteśmy po to, by wspierać wolność akademicką i ułatwiać użytkownikom wykonywanie zadań, zapewniając jednocześnie bezpieczną warstwę zaplecza. Przejrzysty obraz sytuacji i narzędzia pozwalające zrównoważyć bezpieczeństwo z potrzebami użytkowników ułatwiają osiągnięcie obu celów.

Podejmuj szybkie i trafne decyzje dzięki 360-stopniowemu widokowi środowiska IT, od centrum danych po chmurę i same krawędzie

Wynieś swoje usługi na wyższy poziom

Wgląd w całe zasoby IT umożliwia podejmowanie szybkich decyzji, które przekładają się na szybsze i lepsze usługi dla użytkowników.

Chroń każdy zasób

Posiadając szczegółowe informacje na wyciągnięcie ręki, możesz szybko zadziałać, aby chronić wszystkie zasoby i zmaksymalizować wydajność oraz produktywność biznesową.

Zmień widoczność w wartość

Odsłaniaj półki, zasoby widmowe i zasoby nieobjęte gwarancją oraz unikaj niepotrzebnych zakupów, aby obniżyć wydatki w całym środowisku IT.

Rozwiązanie Discovery firmy Ivanti

Nasze rozwiązanie Discovery pozwala cieszyć się pełnym wglądem w środowisko IT, dzięki czemu można nim zarządzać oraz je zabezpieczać i optymalizować dosłownie wszędzie.

Ivanti Neurons for Discovery

Make your IT, and your user experiences, more efficient and secure with real-time visibility of your assets 

Ivanti Neurons for Discovery with Service Mapping

Quickly profile and mitigate risks associated with changes and minimize your downtime 

Ivanti Endpoint Discovery

Get a total view of your endpoints everywhere, and discover simple, automated workplace management

Dzięki Ivanti Neurons widzieliśmy i nadal będziemy obserwować znaczne oszczędności w zarządzaniu zasobami i gwarancjami, dzięki proaktywnemu monitorowaniu stanu urządzeń, takich jak wydajność baterii, Ivanti Neurons zapewnia nam informacje przydatne w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy zautomatyzować lub podejmować bardziej świadome decyzje i utrzymywać produktywność naszych użytkowników.

Naši zákazníci

Skontaktuj się

Jeśli chcesz się dowiedzieć, w jaki sposób rozwiązanie Discovery firmy Ivanti może pomóc Twojemu zespołowi w zarządzaniu zasobami, ulepszaniu usług i obniżaniu kosztów, odezwij się.