Obsługuj swoje miejsce pracy everywhere workplace

Zapewnij użytkownikom doskonałą obsługę i wyniki biznesowe

Chcesz stale zapewniać użytkownikom doskonałą obsługę, poprawiając jednocześnie jakość usług i wyniki w całej organizacji? Dzięki rozwiązaniu Zarządzania Usługami w Przedsiębiorstwie (Enterprise Service Management) firmy Ivanti jest to możliwe.

Zwiększ swoją produktywność

Zautomatyzuj codzienne zadania IT i rozwiązuj problemy, zanim użytkownicy się o nich dowiedzą, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na skupienie się na celach biznesowych. Dzięki rozwiązaniu Enterprise Service Management firmy Ivanti zapewnisz użytkownikom doskonałą obsługę, której oczekują i którą doceniają, oraz przeprowadzisz wymarzoną transformację IT.

Podnieś wartość swoich zasobów

Zoptymalizuj wydajność i wartość swoich zasobów dzięki rozwiązaniom Enterprise Service Management firmy Ivanti. Dzięki wglądowi w całą infrastrukturę IT można odkryć utracone, nieznane i narażone na ryzyko zasoby oraz podjąć działania w celu uniknięcia nadmiernych wydatków i zapewnienia maksymalnej wydajności.

IT is able to manage our enterprise environment more easily, yet users get a more personalized workspace with the right access levels.

Firma Ivanti została uznana za lidera w Magicznym Kwadrancie Gartnera 2020 w dziedzinie zarządzania usługami IT

Ivanti's Enterprise Service Management Solutions

Our proven IT service and asset management solutions deliver amazing employee experiences and business outcomes.

Ivanti Neurons for ITSM

Zapewnij wysoki poziom satysfakcji i skuteczności operacji zarządzania usługami IT, zwiększając jednocześnie wydajność, zgodność i bezpieczeństwo swojej firmy.

Ivanti Neurons for ITAM

Optymalizuj wydajność zasobów informatycznych przez cały cykl ich życia, przy jednoczesnym monitorowaniu umów, gwarancji i informacji finansowych w celu zapewnienia efektywnego zarządzania i zabezpieczenia zasobów.

Ivanti Voice

Odkryj, jak nasza technologia sterowana aplikacjami radykalnie poprawia jakość obsługi połączeń dla klientów, konsultantów i pracowników.

Ivanti Neurons for Spend Intelligence

Optymalizacja wydatków na aplikacje dzięki kompleksowemu obrazowi portfela aktywów, w tym historii zakupów, odnowień licencji i umów.

Najlepszymi rzeczami, które mógłbym komuś sprzedać (Ivanti Neurons for ITSM) to doświadczenie klienta, pasmo osiągnięć, które razem przebyliśmy oraz ogromna poprawa naszego wyniku NPS.

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze zintegrowane rozwiązania ITSM i ITAM zapewniają lepsze wyniki dla użytkowników, zespołów i firmy.