Produkty rozszerzone

Przygotuj na przyszłość swoje środowisko IT dzięki Ivanti

Lepsze rozwiązanie na dziś. Lepsze rozwiązanie na przyszłość. Dedykowany zespół i ciągłe aktualizacje sprawiają, że rozszerzone produkty Ivanti zapewniają zoptymalizowane działanie, spokojną głowę oraz długoterminową przewagę nad konkurencją. Zapoznaj się z ofertą głównych rozwiązań w branży, w tym Ivanti Neurons.

Bądź na bieżąco

Obserwuj blog dotyczący produktów rozszerzonych, aby uzyskać informacje o produktach i poznać szczegóły.

Wyślij zgłoszenie dotyczące ulepszeń

Masz pomysł? Miej wpływ na przyszły kierunek rozwoju, przesyłając zgłoszenie dotyczące ulepszenia.

Mamy wszystko, czego potrzebujesz

Firma Ivanti wyprzedza konkurencję, wprowadzając do produktów rozszerzonych nowe funkcje, poprawki i ogólne ulepszenia, tak aby użytkownik zawsze był na bieżąco.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się więcej od Andy'ego Byrne'a, wiceprezesa i dyrektora generalnego Extended Product Group w Ivanti.

Produkty rozszerzone Ivanti

Rozszerzanie produktów, które znasz i kochasz w przyszłości.

Workspace Control

Zarządzanie przestrzenią roboczą dla cyfrowych przestrzeni roboczych zależnych od kontekstu w środowiskach fizycznych, wirtualnych i w chmurze.

Desktop and Server Management

Wykorzystanie możliwości automatyzacji w celu centralnego zarządzania i zabezpieczania fizycznych i wirtualnych punktów końcowych przez cały cykl ich życia.

Endpoint Security

Jedna konsola internetowa do wprowadzania poprawek w systemach Windows, Linux i Mac, kontroli aplikacji, kontroli urządzeń i programów antywirusowych.

Identity Director

Oparte na atrybutach podejście do zarządzania tożsamością i dostępem obejmujące zautomatyzowane dostarczanie, przepływy pracy i samoobsługę.

Device Control

Identyfikacja i blokowanie punktów końcowych w celu zapobiegania nieautoryzowanemu korzystaniu z urządzeń przenośnych/portów oraz blokowanie nieznanych aplikacji.

Password Director

Bezpieczne, samoobsługowe oprogramowanie do resetowania haseł, eliminujące najczęściej występujące zgłoszenie do działu obsługi klienta.

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych postępach i planach na przyszłość dotyczących produktów rozszerzonych? Nawiążmy kontakt.