Ivanti Virtual Desktop Extender

Bezproblemowa integracja aplikacji lokalnych i hostowanych

Dowiedz się więcej

Ivanti Virtual Desktop Extender (VDX) zapewnia unikalną możliwość bezproblemowego wzbogacenia zdalnych i wirtualnych pulpitów o aplikacje działające lokalnie.

Pobierz arkusz danych
Obejrzyj wersję demo

Obejrzyj film demonstracyjny, aby przekonać się, jak Ivanti Virtual Desktop Extender może umożliwić bezproblemowe korzystanie z lokalnych aplikacji w środowisku wirtualnym.

Obejrzyj teraz

Wyjątkowe doświadczenie: zarówno fizyczne, jak i wirtualne

Prawdziwie ujednolicony pulpit

Virtual Desktop Extender zapewnia unikalną możliwość bezproblemowego wzbogacania zdalnych i wirtualnych pulpitów o aplikacje uruchamiane lokalnie, przy jednoczesnym wykorzystaniu mocy obliczeniowej, możliwości graficznych i urządzeń peryferyjnych lokalnego komputera.

Aplikacje lokalne są płynnie łączone z pulpitami zdalnymi lub wirtualnymi — obok aplikacji zdalnych w ramach ujednoliconego pulpitu.

W miarę jak aplikacje stają się coraz bardziej wymagające pod względem grafiki, pamięci lub wydajności procesora, możliwości w zakresie „bezproblemowego odwracania” stają się coraz bardziej istotne. Rozwiązanie Ivanti Virtual Desktop Extender pomaga pokonać przeszkody, które można napotkać na drodze do wdrożeń rozwiązań wirtualnych.Usuń przeszkody związane z migracją do wirtualnych systemów lub łączeniem ich między sobą.

Dostarcza jedną przestrzeń roboczą dla pracowników, optymalizując lokalne zasoby obliczeniowe na podstawie poszczególnych aplikacji i usuwa przeszkody z implementacją VDI w całej organizacji ze względu na lepsze doświadczenia użytkowników.

Bezproblemowa obsługa przez użytkownika

Wykonuj aplikacje zarówno z poziomu urządzenia lokalnego, jak i w centrum danych, z bezproblemową obsługą przez użytkownika. Dzięki temu można zlokalizować wrażliwe aplikacje w centrum danych i pozwolić użytkownikom na swobodne uruchamianie aplikacji lokalnych.

Połączenie zasobów fizycznych i wirtualnych

Eliminacja konieczności przełączania się między sesjami dzięki połączeniu aplikacji wirtualnych i fizycznych w jednym obszarze roboczym.

Dodaj wymagające systemowo aplikacje do swojego środowiska wirtualnego

Zapewnij swoim pracownikom łatwy dostęp do „wymagających aplikacji”, takich jak AutoCAD, Photoshop i innych, w ich wirtualnym środowisku.

Wsparcie BYOD

Pracownicy przynoszący własne urządzenia mogą uruchamiać preferowane przez siebie aplikacje lokalnie, bez ryzyka naruszenia centralnie hostowanego środowiska korporacyjnego.

Bezproblemowa technologia odwracalna

Integracja aplikacji lokalnych z pulpitem zdalnym, zarówno wirtualnym, jak i hostowanym.

Zgodność

Ivanti Virtual Desktop Extender rozszerza cyfrową przestrzeń roboczą za pomocą wirtualnych kanałów Independent Computing Architecture (ICA), Remote Desktop Protocol (RDP) i PCoIP.

Pełna integracja z Workspace Control

Virtual Desktop Extender jest w pełni zintegrowany z Ivanti Workspace Control, co umożliwia współdzielenie informacji o drukarkach, lokalizacji urządzeń lokalnych i adresów IP między sesjami lokalnymi i zdalnymi.

Łatwe wdrożenie

Łatwe wdrożenie bez skomplikowanej konfiguracji.

Usuń przeciwności

Usuwanie przeciwności wobec adopcji VDI w całej organizacji poprzez zapewnienie lepszego doświadczenia użytkownika.