Usuń przeszkody w środowisku IT, zanim je napotkasz.

Wzmacniaj i chroń swoje zespoły ­– od chmury po same lrawędzie – dzięki Ivanti Neurons, platformie hiperautomacyjnej przeznaczonej dla każdego miejsca pracy. Samodzielne usuwanie problemów nigdy nie było tak proste.

Mniej naprawiaj. Więcej pracuj.

Co by było, gdybyś mógł automatycznie wykrywać i naprawiać problemy, zanim użytkownicy się o nich dowiedzą? Platforma Ivanti Neurons właśnie to umożliwia. Jest oparta na uczeniu maszynowym i głębokiej inteligencji i pozwala zapobiegawczo korygować problemy, zanim spowolnią Twoją produktywność. Zapomnij o rozwiązywaniu problemów i zapewnij lepsze doświadczenia wszędzie tam, gdzie działa Twoja firma.

Doładuj swoje zasoby IT

Platforma Ivanti Neurons napędza Twój dział IT inteligentnymi informacjami, które są dostarczane w czasie rzeczywistym i na których możesz polegać. Umożliwia samodzielne usuwanie problemów i zabezpieczanie urządzeń oraz zapewnia użytkownikom spersonalizowaną samoobsługę. Daj swoim użytkownikom, zespołowi i firmie więcej możliwości w każdej lokalizacji, dzięki Ivanti Neurons.

Zwiększ swoje zyski

Ivanti Neurons zapewnia wartość od pierwszego dnia i wgląd w czasie rzeczywistym, co pozwala pokonywać zagrożenia i zapobiegać naruszeniom w ciągu kilku sekund, a nie minut. Dzięki doskonałej widoczności w całym środowisku oprogramowania możesz zoptymalizować wydajność zasobów oraz koszty. Podsumowując: oznacza to mniej przestojów, wydajniejsze operacje i szybki zwrot z inwestycji Ivanti.

Miejsce pracy uległo transformacji. Teraz jest wszędzie, a pracownicy pracują na wszelkich urządzeniach, sieciach i aplikacjach. Ivanti Neurons to platforma zmieniająca zasady gry, która upraszcza i automatyzuje środowisko IT, zapewniając bezprecedensową kontrolę i zarządzanie miejscem pracy w dowolnej lokalizacji.

Ivanti Neurons zapewnia podgląd w czasie rzeczywistym, który umożliwia podejmowanie szybszych, lepszych decyzji, co skutkuje przełomowymi poziomami szybkości, dokładności i wydajności. Odkryj lepsze wyniki, bezbłędne doświadczenia użytkowników i bardziej produktywną działalność wszędzie tam, gdzie działa Twoja firma – dzięki Ivanti Neurons.

Platforma Ivanti Neurons nieustannie wykrywa, identyfikuje i eliminuje zagrożenia bezpieczeństwa, nawet zanim użytkownicy się o nich dowiedzą. Zapewnia również wgląd w środowisko oprogramowania i wydatki na aplikacje, umożliwiając optymalizację wydajności zasobów w całym cyklu życia. Umożliwiając urządzeniom samodzielne usuwanie problemów i zabezpieczanie, a użytkownikom samoobsługę, spędzisz mniej czasu na rozwiązywaniu problemów, a więcej na tworzeniu wartości.

Zapobiegawczo rozwiąż do 80% problemów z punktami końcowymi
Zredukuj nieplanowane przestoje do 60%

Wzmacniaj i chroń swoje miejsce pracy w każdej lokalizacji

Technologia hiperautomacji firmy Ivanti Neurons umożliwia odkrywanie, zarządzanie, zabezpieczanie i obsługę środowiska IT od chmury po krawędzie.

Odkryj swoje miejsce pracy

Zacznij od znalezienia każdego zasobu w dowolnym miejscu dzięki rozwiązaniom Ivanti Discovery.

Zarządzaj swoim miejscem pracy

Zachwyć swoich użytkowników spersonalizowaną, bezpieczną pracą dzięki rozwiązaniom Ivanti Unified Endpoint Management.

Zabezpiecz swoje miejsce pracy

Zapewnij bezpieczeństwo wszędzie tam, gdzie Twoja firma prowadzi działalność, korzystając z rozwiązań bezpieczeństwa typu „zero zaufania” firmy Ivanti.

Obsługuj swoje miejsce pracy

Zapewnij użytkownikom wyjątkowy komfort obsługi i wyniki biznesowe dzięki rozwiązaniom Ivanti z zakresu zarządzania usługami dla przedsiębiorstw.

Sprawdź Ivanti Neurons

Platforma Ivanti Neurons napędza Twój dział IT inteligentnymi informacjami, które są dostarczane w czasie rzeczywistym i na których możesz polegać. Umożliwia samodzielne usuwanie problemów i zabezpieczanie urządzeń oraz zapewnia użytkownikom spersonalizowaną samoobsługę. Daj swoim użytkownikom, zespołowi i firmie więcej możliwości w każdej lokalizacji, dzięki Ivanti Neurons.

Ivanti Neurons for Discovery

Zwiększ wydajność i bezpieczeństwo działu IT oraz pracy użytkowników dzięki możliwości przeglądania zasobów w czasie rzeczywistym.     

Ivanti Neurons for Edge Intelligence

Szybka identyfikacja i rozwiązywanie problemów dzięki inteligencji w czasie rzeczywistym dla całego przedsiębiorstwa.

Ivanti Neurons for Healing

Zlikwiduj problemy dzięki automatycznemu wykrywaniu, diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z punktami końcowymi.

Ivanti Neurons Workspace

Przyspiesz rozwiązywanie problemów i zapewnij bardziej wydajną i produktywną pracę.

Sprawdź Ivanti Neurons: Zarządzaj

Ivanti Neurons for Unified Endpoint Management

Automatyzacja wdrożeń, personalizacja miejsc pracy użytkowników i szybkie rozwiązywanie problemów - wszędzie.

Ivanti Neurons for Spend Intelligence

Optymalizacja wydatków na aplikacje dzięki kompleksowemu obrazowi portfela aktywów, w tym historii zakupów, odnowień licencji i umów.

Ivanti Neurons for Healthcare

Zwiększa widoczność aktywów i ogranicza ryzyko związane z bezpieczeństwem urządzeń medycznych.

Sprawdź Ivanti Neurons: Zabezpieczaj

Ivanti Neurons for Secure Access

Wszechobecne zarządzanie politykami i środowiskami w celu umożliwienia dostępu do aplikacji i sieci.

Ivanti Neurons for Zero Trust Access

Wprowadź spójne zasady bezpieczeństwa dla użytkowników, urządzeń i dostępu do aplikacji.

Ivanti Neurons for Patch Intelligence

Wykorzystaj dokładne dane w czasie rzeczywistym, aby szybciej reagować na zagrożenia i skrócić czas wprowadzania poprawek.

Ivanti Neurons for Patch Management

Skuteczne określanie priorytetów i usuwanie luk w zabezpieczeniach, które stanowią największe zagrożenie dla Twojej organizacji.

Ivanti Neurons Patch for MEM

Chroń się przed podatnościami w aplikacjach innych firm, rozszerzając usługę Microsoft Intune o publikację poprawek innych firm opartych na analizie ryzyka.

Ivanti Neurons for Risk-Based Vulnerability Management

Zmierz i kontroluj rzeczywiste ryzyko związane z bezpieczeństwem cybernetycznym, aby lepiej chronić się przed zagrożeniami cybernetycznymi.

Ivanti Neurons for App Security Orchestration & Correlation

Zastosuj metodę zarządzania podatnościami w stosie aplikacji opartą na analizie ryzyka.

Ivanti Neurons for Vulnerability Knowledge Base

Przyspiesz ocenę podatności na zagrożenia i określanie priorytetów za pomocą informacji o zagrożeniach w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Sprawdź Ivanti Neurons: Obsługuj

Ivanti Neurons for ITSM

Doświadcz nowego poziomu szybkości i wydajności dzięki hiperautomatyzacji IT, która samoczynnie naprawia i serwisuje urządzenia, a także umożliwia użytkownikom samoobsługę.

Ivanti Neurons for ITAM

Automatycznie optymalizuj wydajność i wykorzystanie zasobów dzięki pełnej widoczności środowiska programowego.

Ivanti Neurons for HR

Zapewnij efektywne i zautomatyzowane zarządzanie usługami HR dla zwiększenia wydajności i produktywności pracowników.

Ivanti Neurons for Facilities

Wyjdź naprzeciw potrzebom działalności biznesowej, automatyzując przepływy pracy i projekty w obiektach dzięki rozwiązaniu Ivanti Neurons for Facilities.

Ivanti Neurons for GRC

Zapanuj nad ryzykiem i wydatkami związanymi z cyberbezpieczeństwem dzięki nowoczesnemu podejściu do GRC.

Ivanti Neurons for PPM

Zarządzanie portfelem projektów w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można realizować projekty na czas i w ramach niższego budżetu.

Dzięki Ivanti Neurons widzieliśmy i nadal będziemy obserwować znaczne oszczędności w zarządzaniu zasobami i gwarancjami, dzięki proaktywnemu monitorowaniu stanu urządzeń, takich jak wydajność baterii, Ivanti Neurons zapewnia nam informacje przydatne w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możemy zautomatyzować lub podejmować bardziej świadome decyzje i utrzymywać produktywność naszych użytkowników.

Skontaktuj się

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o hiperautomacji oraz o tym, jak może zmienić środowisko IT, skontaktuj się z nami.