Pracownik pierwszej linii jest najważniejszym pracownikiem w firmie

Wzmocnij pozycję pracowników pierwszej linii

Zwiększ zaangażowanie klientów dzięki zatwierdzonym aplikacjom

Ivanti UEM ułatwia wdrażanie i aktualizowanie aplikacji korporacyjnych na urządzeniach oraz zapobiega instalowaniu przez użytkowników aplikacji znajdujących się na czarnej liście, takich jak portale społecznościowe, osobisty adres e-mail i streamingowe serwisy muzyczne. Zadbaj o to, aby Twoi pracownicy pierwszej linii byli skoncentrowani.

 • Aplikacje biznesowe
 • Kontrola zasobów
 • Krótsze czasy reakcji

Szybkie udostępnianie

Ivanti automatyzuje czasochłonne zadanie dostarczania i konfigurowania urządzeń dla nowych użytkowników. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić niezliczone godziny pracy działu IT, ale także sprawia, że pracownicy w odległych lokalizacjach mogą szybko zacząć korzystać z nowych urządzeń wyposażonych we wszystkie aplikacje, konfiguracje i zasady bezpieczeństwa, które są potrzebne do zapewnienia wydajnej pracy od zaraz. Zdalni pracownicy mogą wcześniej rozpocząć pracę.

 • Udostępnianie jest czasochłonne.
 • Administratorzy mogą konfigurować urządzenia zdalnie.
 • Pracownicy mogą zapewnić szybszą produktywność.

Udostępnianie urządzeń w celu zwiększenia produktywności

Pracownicy pierwszej linii często korzystają z tych samych urządzeń, jak na przykład w sklepie detalicznym, gdzie kilku asystentów może mieć dostęp do tego samego urządzenia, aby sprawdzić zapasy lub obsłużyć klientów podczas zmiany. Każdy pracownik może mieć inne obowiązki lub funkcje zawodowe wymagające dostępu do różnych aplikacji lub treści. Ivanti umożliwia administratorom przypisywanie dostępu opartego na rolach dla poszczególnych grup i użytkowników za pośrednictwem pojedynczej konsoli zarządzania.

 • Pracownicy pierwszej linii często korzystają z tych samych urządzeń.
 • Różni pracownicy potrzebują różnego typu dostępu i aplikacji.
 • Ivanti umożliwia przydzielanie dostępu na podstawie ról za pośrednictwem pojedynczej konsoli.

Egzekwowanie zasad w celu zapewnienia bezpieczeństwa

Administratorzy Ivanti UEM mogą egzekwować pewne ograniczenia dotyczące urządzeń, takie jak wyłączenie kamery i mikrofonu, ograniczenie użytkowania sieci Wi-Fi i inne. Nie tylko pomaga to utrzymać produktywność pracowników pierwszej linii, ale także chroni aplikacje i urządzenia przed niebezpiecznymi zachowaniami użytkowników, takimi jak dostęp do potencjalnie zagrożonych sieci.

 • Kontrola funkcjonowania kamery i mikrofonu.
 • Ograniczenie użytkowania sieci Wi-Fi.
 • Podtrzymuj produktywność pracowników.

Zapewnij bezpieczny dostęp, aby zaoszczędzić czas i pieniądze

Mechanizm polityk Ivanti UEM zapewnia bezpieczny dostęp na podstawie kontekstu urządzenia, użytkownika, sieci lub aplikacji. Na przykład pracownik zakładu użyteczności publicznej może szybko uzyskać dostęp do zleceń i aktualizować je w terenie bez konieczności powrotu do biura, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki wyeliminowaniu dodatkowych wyjazdów.

 • Pracownicy mogą aktualizować zamówienia bez konieczności powrotu do biura.
 • Zmniejszenie liczby wyjazdów.
 • Wzrost wydajności pracowników.

Kompletny przewodnik do osiągnięcia sukcesu pracowników pierwszej linii

Pracownicy pierwszej linii to wizerunek Twojej firmy Pracownicy pierwszej linii to sposób, w jaki Twoi klienci kontaktują się z Tobą poza Twoją firmą. Zewnętrzny sposób funkcjonowania pracowników pierwszej linii oznacza, że są oni narażeni na zagrożenia związane z naruszeniem bezpieczeństwa. Potrzebują oni ujednoliconego rozwiązania — dowolne urządzenie, dowolny system operacyjny, w dowolnym miejscu. Muszą mieć dostęp do narzędzi zapewniających satysfakcję klienta i produktywność. Potrzebują firmy z wysokimi ocenami satysfakcji klientów. Potrzebują Ivanti UEM.

Cykl webinarów: Bezpieczne aplikacje o kluczowym znaczeniu dla misji na każdym urządzeniu dla pracowników pierwszej linii

Zunifikowana platforma zarządzania punktami końcowymi (UEM) firmy Ivanti umożliwia pracownikom pierwszej linii bezproblemowy dostęp do krytycznych aplikacji i narzędzi produkcyjnych dostępnych w siedzibie firmy, takich jak Epic, ServiceNow i Medscape.

5 sposobów, jak Ivanti może zwiększyć wydajność i bezpieczeństwo pracowników pierwszej linii

62% firm zastępuje procesy oparte na dokumentach papierowych technologią mobilną do użytku w całym przedsiębiorstwie, a do 2023 r. odsetek ten może osiągnąć 97%. Oznacza to konieczność opracowania strategii mobilnej dla pracowników pierwszej linii, która pozwoli im zachować konkurencyjność i zapewnić wysoki poziom obsługi klienta. Ivanti może w tym pomóc.

Dzięki Ivanti możemy integrować wszystkie nowe funkcje smartfonów z naszą organizacją i udostępniać naszym pracownikom nieskończone możliwości aplikacji.

Zwiększ produktywność pracowników pierwszej linii