POTRZEBUJĘ... zwiększyć możliwości pracowników mojego magazynu.

PRODUKTYWNOŚĆ NOWEJ GENERACJI

Przejście na system Android pozwala zwiększyć produktywność pracowników w czterech prostych krokach.

Dowiedz się, jak firma może skorzystać na migracji do systemu Android dzięki rozwiązaniu Wavelink.

STUDIUM PRZYPADKU

Kompletacja zapasów z użyciem funkcji głosowych oprogramowania Speakeasy opartego na technologii Wavelink podstawą transformacji łańcucha dostaw.

KLIENCI OCZEKUJĄ SZYBSZYCH DOSTAW

Pozwól pracownikom pracować szybciej i dokładniej

Konkurencja w łańcuchu dostaw staje się coraz ostrzejsza. A Twoja firma musi za tym nadążyć. Czujesz presję, by z roku na rok podnosić wydajność operacyjną o kolejne 5%. Ale czy Twoi pracownicy dysponują narzędziami, które pozwolą im uzyskać lepsze efekty?

Nasze narzędzia nie tylko są zgodne z rozwiązaniami wszystkich czołowych dostawców systemów zarządzania łańcuchem dostaw (SCM), ale są przez nich zalecane. Co najciekawsze, Twoich pracowników nic to właściwie nie obchodzi. Chcą po prostu wykonywać swoją pracę szybko i skutecznie. By zespół był bardziej efektywny, musi korzystać z właściwej technologii. Pomóż im w realizacji zadań.  

Chcesz, by zwiększyła się produktywność? Zmodernizuj technologie wykorzystywane w magazynie. Poważnie.

Już od dziesięcioleci firma Wavelink (obecnie Ivanti) pomagała firmom zwiększać produktywność magazynu. Wzrost wydajności można wyrażać różnymi miarami: pieniądze, czas, morale pracowników, bezpieczeństwo w miejscu pracy, a przede wszystkim oszczędność kosztów. By zwiększyć wydajność, firmy takie jak Starbucks, Toshiba czy 3M korzystają z naszych produktów na co dzień. Nasi klienci uzyskują mierzalne korzyści ze wzrostu wydajności. Zwrot z inwestycji następuje u nich w ciągu MIESIĘCY, a nie LAT.  

Użytkownicy oczekują prostoty
Piękne i barwne ekrany dotykowe, które nie tylko są łatwe w użyciu, ale używanie ich daje RADOŚĆ. Bierzemy z aplikacji hosta nieciekawe teksty i przekształcamy je w intuicyjną aplikację mobilną, z której pracownicy będą chętnie korzystać.
Skupienie na wykonywanej pracy
Przeglądarka Velocity jest wyposażona w mechanizmy zabezpieczeń, które utrzymują pracowników w obrębie aplikacji internetowej, nie dopuszczając do rozpraszania ich uwagi, a jednocześnie zapewnia większy poziom bezpieczeństwa. Prostota pomaga zespołowi w ciężkiej pracy.
Kompletacja głosowa
Oczywiście można używać głosu przy kompletacji. Ale dlaczego stosować polecenia głosowe tylko przy kompletacji, a nie podczas wykonywania także innych czynności — przy odbiorze, inwentaryzacji cyklicznej, załadunku czy rozmieszczaniu w magazynie? Technologia jest już w zasięgu ręki i kosztuje mniej, niż mogłoby się wydawać.
Atrakcyjne i zaawansowane raportowanie
Tablice wskaźników zapewniają szybki dostęp do niezbędnych informacji, które ułatwiają optymalne wykorzystanie systemów. Są to tablice wskaźników najwyższej klasy. Uzupełnione o łącznik do oprogramowania Xtraction pozwalają przenieść analizę danych na nowy poziom.
Szybsze wdrażanie aplikacji
Potrzebna jest aktualizacja aplikacji używanych przez pracowników? Ale nie chcesz przez to zakłócać ich pracy? Zautomatyzowane procesy pozwalają wprowadzać zmiany w ciągu kilku minut (przy odpowiedniej biegłości wystarczą nawet sekundy).
Przygotowanie do wzrostu
Gdy otwierasz nowe centrum dystrybucji albo wkraczasz na nowy rynek, potrzebujesz aplikacji, która będzie rosnąć wraz z tobą. Taką właśnie aplikacją jest Avalanche. Masz ponad 100 000 urządzeń przenośnych, którymi musisz zarządzać? To nie problem.
Łatwość zarządzania pracownikami podzielonymi na grupy
Potrzebna jest aktualizacja aplikacji używanej przez pracowników przy kompletacji? Wybierz właściwych pracowników i dostarcz im aktualizacje, które zwiększą ich produktywność. To zajmie kilka sekund.
Większa produktywność pracowników
Wdrażaj tylko takie rozwiązania, które zmaksymalizują wydajność pracowników i dokładność realizacji zleceń. Klienci korzystający z rozwiązania Speakeasy (ci duzi i najwięksi) uzyskują wzrost wydajności na poziomie ponad 50%.

Chcesz zwiększyć wydajność o 50%? (Oczywiście)

Chcesz uzyskać jak najwięcej korzyści z poniesionych inwestycji, ale odczuwasz coraz większą presję, by robić jeszcze więcej.   Twoje działania nie są optymalne. Zdajesz sobie z tego sprawę. Wiedzą to też Twoi pracownicy. A co najważniejsze, potwierdzają to dane.  

Większość firm podobnych do Twojej mogłaby zwiększyć wydajność od 5% do 50% (a nawet jeszcze więcej). Oznacza to lepsze środowisko pracy, dużo większą dokładność, szybszy i sprawniejszy — po prostu lepszy — magazyn. Dzięki naszym produktom pracownicy magazynu mogą zrobić więcej. Które produkty z naszego pakietu zwiększają produktywność w największym stopniu? Możliwości jest kilka, ale ze względu na sposób zaprojektowania tej strony przez nasz zespół, skupimy się na trzech. (Dodatkowo mają świetne nazwy).  

Velocity
Zmodernizowany dostęp mobilny do aplikacji hosta
Avalanche
Sprawdzone, niezawodne i skalowalne zarządzanie technologiami mobilnymi w przedsiębiorstwie.
Speakeasy
Uzupełnienie rozwiązania o funkcje głosowe.

Jak złagodzić ból?

Wdrażanie nowych technologii musi przebiegać szybko. Potrzebni są pracownicy, którzy będą z nich korzystać i sprawi im to przyjemność. Tylko wtedy zwiększy się ich produktywność.  

Większe bezpieczeństwo

Chcesz zwiększyć produktywność magazynu? Zwiększ bezpieczeństwo za pomocą funkcji głosowych. Dzięki aplikacji Speakeasy pracownicy mają wolne obie ręce i nic nie odwraca ich uwagi. Wykorzystuje ona ten sam sprzęt, którego już używasz.  

Obsługa wielu sesji

Pracownicy mogą łatwo przełączać się między sesjami, realizując kilka zadań. Nie trzeba się logować i wylogowywać ani zmieniać urządzeń. Można się po prostu zająć pracą — mądrze i szybko. Proste.  

Aplikacje szybko wyświetlające informacje

Wolne tempo prezentacji informacji na ekranie przeglądarki prowadzi do opóźnień, które należy eliminować. Dodawszy do tego większe bezpieczeństwo i funkcje pozyskiwania danych, otrzymujemy gwałtowne zwiększenie produktywności. To jak magazyn pod pobudzającym działaniem kofeiny.  

Różne urządzenia

Wiemy, że korzystasz z wielu urządzeń i systemów operacyjnych. Aplikacja Avalanche umożliwia wykorzystanie możliwości udostępnianych przez technologie Twoich urządzeń przenośnych i ich systemów operacyjnych. Możesz używać, czego chcesz, a my pomożemy Ci optymalnie wykorzystać Twoje możliwości.  

Zdalne sterowanie

Personel działu pomocy technicznej powinien mieć możliwość przejęcia kontroli nad urządzeniem, analizowania jego wydajności i szybkiego przywrócenia do pełnej produktywności. Należy pamiętać, że celem jest zwiększenie możliwości pracowników i podniesienie ich produktywności.  

Planowanie aktualizacji

Termin aktualizacji można określać elastycznie. Aktualizacje urządzeń można zaplanować na konkretną godzinę lub przesyłać podczas najbliższego zgłoszenia urządzenia. Harmonogram powinien minimalizować przerwy w pracy.  

ZWIĘKSZ MOŻLIWOŚCI PRACOWNIKÓW JUŻ TERAZ

PODZIĘKUJĄ CI PÓŹNIEJ