Potrzebuję...

zwiększyć możliwości zespołu ds. zarządzania usługami informatycznymi.

Korzystna zmiana
W SCL Health zdiagnozowano procesy, a efektem jest recepta na aktywne ograniczanie ryzyka związanego ze zmianami.
Zapoznaj Się Ze Studium Przypadku
Usprawnij i zoptymalizuj
Uniwersytet Oksfordzki usprawnił obsługę informatyczną, rozwiązując złożone problemy stojące przed działem IT.
Zapoznaj Się Ze Studium Przypadku
Książka elektroniczna
Poznaj 5 rzeczy, które musisz zrobić, by zmodernizować środowisko zarządzania usługami informatycznymi, zanim będzie za późno.
Pobierz Teraz

Modernizacja zarządzania usługami informatycznymi

Czy zespół ITSM jeszcze funkcjonuje?

Czy spokojny kiedyś helpdesk radzi sobie z zalewem wniosków o zresetowanie hasła. Czy analitycy IT są w stanie zapanować nad nieoczekiwanymi zmianami na serwerach w oddalonych siedzibach, które wydłużają kolejki incydentów. A może stary system centrum obsługi użytkowników zbyt trudno jest modyfikować i aktualizować bez zakłócania pracy personelu?  

Firma rośnie, a w jej nowych siedzibach zatrudnianych jest coraz więcej pracowników. Przyszedł czas, by zmniejszyć liczbę zgłoszeń do serwisdesku, wdrożyć nowe procesy, dostarczać usługi i świadczyć pomoc techniczną dla użytkowników za pomocą systemów, które zapewnią firmie możliwość sprawnego działania.

Modernizacja zarządzania usługami informatycznymi może ocalić Twój zespół

Czas przyznać, że przydałoby się nowocześniejsze i bardziej elastyczne narzędzie do zarządzania usługami informatycznymi, które ułatwiłoby dostarczanie i przywracanie usług na uzgodnionych poziomach.  

Doskonalenie przepływu pracy
Dodanie procesów ITSM wykraczających poza obsługę incydentów, takich jak obsługa wniosków, zmian, wiedzy itp. Pomoże to zespołom IT podejmować odpowiednie działania we właściwym czasie.
Automatyzacja funkcji głosowych
Znaczne skrócenie czasów oczekiwania, zwiększenie szybkości transmisji i ograniczenie liczby nieodebranych zgłoszeń.
Samoobsługa
Alternatywne sposoby rozwiązywania problemów i zgłaszania wniosków o usługi z dowolnego miejsca przez użytkowników końcowych dają analitykom z działu IT większą swobodę w realizacji innych zadań.
Automatyzacja
Automatyzacja procesów i zadań pozwala zmniejszyć liczbę błędów i oszczędzić czas.
Lepsza widoczność
Integracja z systemami IT, aplikacjami i danymi poprawia dostęp do informacji i umożliwia szybsze działanie.
Konfigurowanie zamiast kodowania
Konfigurowalne narzędzie ITSM ułatwia aktualizowanie i obsługę przez administratorów bez zakłócania pracy użytkowników.

Rozwiązania usprawniające pracę zespołu ds. zarządzania usługami informatycznymi

Potrzebne jest nowe narzędzie do zarządzania usługami informatycznymi albo nadszedł czas, by usprawnić istniejące. Zespół ds. zarządzania usługami zasługuje na rozwiązanie, które daje nad nimi pełną kontrolę, przyspiesza przepływy pracy i wspiera rozwój firmy oraz jej pracowników. Ivanti ma rozwiązania pozwalające to osiągnąć i zaspokoić potrzeby użytkowników końcowych, od których zależy funkcjonowanie firmy.   

Service Manager
Większa produktywność
Ivanti Neurons
Platforma hiper-automatyzacji
Xtraction
Raportowanie i tablice wskaźników.

Wsparcie dla ITSM, którego szukasz

Zespół IT potrzebuje narzędzi i wizji, by wykonywać swoje bieżące zadania, ale nie może zapominać o przyszłości. Rozwiązania ITSM od Ivanti od razu zwiększają produktywność i pozwalają zespołowi skoncentrować się na ważniejszych, kluczowych dla firmy zadaniach.

Poprawa jakości
Poprawa jakości

Wyeliminowanie ryzyka popełniania błędów dzięki oparciu na zbiorze zatwierdzonych procesów, standardowych przepływów pracy i działań, które umożliwiają bardziej wydajne i skuteczne świadczenie usług.

Dowiedz się więcej
Interfejs oparty na rolach
Interfejs oparty na rolach

Rozwiązanie, które można skonfigurować pod kątem pracowników przyjmujących zgłoszenia, analityków działu wsparcia, menedżerów problemów, menedżerów zmian i użytkowników końcowych. Dostępne na wszystkich głównych platformach, urządzeniach i w przeglądarkach obsługujących język HTML 5.  

Dowiedz się więcej
Zarządzanie wiedzą
Zarządzanie wiedzą

Możliwość wyszukiwania wiedzy i szybszego rozwiązywania incydentów przez personel działu IT. Wiedza może powstawać jako produkt uboczny wykonanej pracy, można ją recenzować, zatwierdzać przed opublikowaniem oraz publikować dla użytkowników końcowych korzystających z narzędzi samoobsługowych.

Dowiedz się więcej
Łatwa integracja
Łatwa integracja

Integracja z innymi narzędziami do zarządzania systemami, takimi jak Microsoft MEM, Management Suite i inne, umożliwia szybsze działanie i zapewnia lepszy dostęp do informacji.

Dowiedz się więcej
Automatyzacja IT
Automatyzacja IT

Automatyzacja procesów w środowisku zarządzania usługami informatycznymi lub między systemami pozwala przyspieszyć wykonywanie wielu działań, jak na przykład realizacje wniosków.

Dowiedz się więcej
Resetowanie haseł
Resetowanie haseł

Ograniczenie najczęstszej przyczyny zgłoszeń do serwisdesku dzięki funkcji zautomatyzowanego resetowania haseł, która jest dostępna telefonicznie codziennie przez całą dobę.

Dowiedz się więcej