Potrzebuję...

mieć pewność, że urządzenia przenośne są gotowe na obecne i przyszłe potrzeby biznesowe.

Rozwiązywanie problemów na bieżąco
Aplikacja Smart Device Remote Control ułatwia rozwiązywanie problemów i pozwala pracownikom szybciej powrócić do realizacji właściwych zadań.
Bezpłatny Arkusz Danych
Zobacz, jak to działa
Żaden dostawca rozwiązań do zarządzania urządzeniami przenośnymi nie rozumie Twoich potrzeb w zakresie produktywności mobilnej tak, jak my.
Obejrzyj Film
Zarządzanie migracją
Mamy już za sobą migracje urządzeń i systemów operacyjnych. Zadbaj o to, by w Twojej firmie to przejście odbyło się łatwiej.
Dlaczego Avalanche?

Nie ma czasu na przestoje

Bezpieczna, dostępna i skuteczna mobilność

Dzięki aplikacji Avalanche pracownicy nie tracą nigdy łączności, są skuteczni i działają z maksymalną wydajnością. Cieszymy się zaufaniem największych globalnych łańcuchów dostaw, a nasze rozproszone wdrożenia dla pojedynczego klienta są obecne na ponad 100 000 urządzeń przenośnych.

Zastanawiając się nad modernizacją urządzeń przenośnych, sprawdź, jak można zarządzać wdrożeniami urządzeń z systemem Android, iOS lub Windows 10 za pomocą naszej aplikacji Avalanche opracowanej pierwotnie z myślą o systemach Windows Mobile/CE.

Zarządzanie urządzeniami przenośnymi zoptymalizowane pod kątem urządzeń wykorzystywanych w działalności gospodarczej

Aplikacja Avalanche zapewnia kontrolę nad najbardziej newralgicznymi urządzeniami przenośnymi, takimi jak skanery w magazynach czy tablety w punktach handlowych.

Zaawansowane sterowanie funkcjami urządzenia
Aktywatory poszczególnych urządzeń zapewniają pełną kontrolę nad wszystkimi urządzeniami przenośnymi używanymi w firmie, takimi jak skanery czy sterowniki kamer, sieciami Wi-Fi, aplikacjami i narzędziami do zdalnego rozwiązywania problemów.
Łatwość zarządzania pracownikami podzielonymi na grupy
Potrzebna jest aktualizacja aplikacji używanej przez pracowników przy kompletacji? Wybierz właściwych pracowników i dostarcz im aktualizacje, które zwiększą ich produktywność. To zajmie kilka sekund.
Przygotowanie do wzrostu
Gdy otwierasz nowe centrum dystrybucji albo wkraczasz na nowy rynek, potrzebujesz aplikacji, która będzie rosnąć wraz z tobą. Taką właśnie aplikacją jest Avalanche. Masz ponad 100 000 urządzeń przenośnych, którymi musisz zarządzać? To nie problem.
Szybsze wdrażanie aplikacji
Potrzebna jest aktualizacja aplikacji używanych przez pracowników? Ale nie chcesz przez to zakłócać ich pracy? Zautomatyzowane procesy pozwalają wprowadzać zmiany w ciągu kilku minut (przy odpowiedniej biegłości wystarczą nawet sekundy).
Atrakcyjne i zaawansowane raportowanie
Tablice wskaźników zapewniają szybki dostęp do niezbędnych informacji, które ułatwiają optymalne wykorzystanie systemów. Są to tablice wskaźników najwyższej klasy. Uzupełnione o łącznik do oprogramowania Xtraction pozwalają przenieść analizę danych na nowy poziom.
Szybkie rozwiązywanie problemów
Dzięki możliwości szybkiej oceny i rozwiązywania problemów pracownicy mogą powrócić do zadań przynoszących korzyści przedsiębiorstwu. Przesyłanie plików, aktualizowanie aplikacji i zdalne restartowanie urządzeń są realizowane z użyciem bezpiecznych sesji.
[podsumowanie rozwiązania]

Pracownicy dysponujący większymi możliwościami lepiej pracują

Aplikacja Avalanche do zarządzania urządzeniami przenośnymi pozwala szybko aktualizować urządzenia i sterować nimi zdalnie bez względu na to, gdzie się znajdują. Zapewnia możliwość przeprowadzania ukierunkowanych aktualizacji urządzeń w konkretnych jednostkach biznesowych. Wszystko to sprawia, że pracownicy nigdy nie tracą łączności, a dzięki temu ich praca jest maksymalnie wydajna.

Avalanche
Sprawdzone, niezawodne i skalowalne zarządzanie technologiami mobilnymi w przedsiębiorstwie.
Smart Device Remote Control
Zdalna ocena i rozwiązywanie problemów pozwalające na szybki powrót pracowników do realizacji zadań.
Xtraction
Przejrzysty wgląd w informacje o wykorzystaniu, zgodności i zagrożeniach dotyczące wszystkich wdrożonych urządzeń.
[podsumowanie produktu]

Sprawdzone w najbardziej wymagających łańcuchach dostaw na całym świecie.

Wiemy, jak ważna jest dla Twojej firmy produktywność mobilna. Skorzystaj z naszego trzydziestoletniego doświadczenia w dziedzinie zarządzania urządzeniami przenośnymi.

Planowanie aktualizacji

Termin aktualizacji można określać elastycznie. Aktualizacje urządzeń można zaplanować na konkretną godzinę lub przesyłać podczas najbliższego zgłoszenia urządzenia. Harmonogram powinien minimalizować przerwy w pracy.

Zdalne sterowanie

Personel działu pomocy technicznej powinien mieć możliwość przejęcia kontroli nad urządzeniem, analizowania jego wydajności i szybkiego przywrócenia do pełnej produktywności. Należy pamiętać, że celem jest zwiększenie możliwości pracowników i podniesienie ich produktywności.

Różne urządzenia

Wiemy, że korzystasz z wielu urządzeń i systemów operacyjnych. Aplikacja Avalanche umożliwia wykorzystanie możliwości udostępnianych przez technologie Twoich urządzeń przenośnych i ich systemów operacyjnych. Możesz używać, czego chcesz, a my pomożemy Ci optymalnie wykorzystać Twoje możliwości.

Ukierunkowane aktualizacje urządzeń

Możliwość łatwego tworzenia grup użytkowników testujących aktualizacje aplikacji oraz możliwość wdrażania aplikacji w wybranych grupach roboczych, wśród użytkowników odgrywających określone role, w zależności od lokalizacji geograficznej, strefy czasowej czy używanych urządzeń.

Sprawdzona obsługa systemu Android w przedsiębiorstwach

Mimo przechodzenia organizacji na najnowsze generacje urządzeń przenośnych aplikacja Avalanche niezmiennie pozostaje zaufanym rozwiązaniem do zarządzania nimi. Koncentrujemy się na najnowszych technologiach wykorzystywanych w przedsiębiorstwach, aby zagwarantować pomyślność każdego wdrożenia systemu Android.

podsumowanie funkcji produktu