Chcę

nadać moim pracownikom odpowiednie uprawnienia – nie za duże, nie za małe

Zapobiegaj oprogramowaniu wymuszającemu okup
To trzeci krok zapobiegawczy w rankingu FBI.
Czytaj Dokumentację Techniczną
Właściwe zabezpieczenie punktów końcowych bez wysiłku
Wykorzystaj zarządzanie uprawnieniami, aby udoskonalić strategię bezpieczeństwa.
Dowiedz Się Więcej
Popraw, nie blokuj
Usuń uprawnienia administratora bez wpływu na wydajność.
Pobierz Podręcznik Techniczny

Popraw kontrolę aplikacji

Potrzebujesz czegoś więcej niż biała lista.

Kontrola aplikacji to podstawa, jeśli trzeba zablokować elementy, dla których nie ma poprawek, takie jak zero-day exploit czy przestarzałe systemy. Jednak dynamiczne białe listy to tylko jedna część równania.  

Potrzebujesz rozwiązania blokującego pełne prawa administratora, które mogłyby umożliwić przedostanie się do systemu szkodliwego oprogramowania i rozprzestrzenienie się go w całej organizacji. Musisz to zrobić tak, żeby nie utrudniać życia użytkownikom. Dlaczego użytkownicy nie mogą używać aplikacji, których potrzebują? Zarzucą pytaniami pomoc telefoniczną lub znajdą obejścia (szara strefa IT). I będziesz mieć w systemie ukryte luki.  

Pamiętaj o równowadze

Zadbaj, aby nieznane aplikacje nie uruchamiały się i jednocześnie aby użytkownicy mogli uruchamiać zaufane aplikacje, których potrzebują w pracy.

Wzmocnij obronę przed atakami
Usuń uprawnienia administracyjne obejmujące całe przedsiębiorstwo, które stwarzają ryzyko łatwego rozprzestrzeniania się szkodliwego oprogramowania.
Zadbaj o zadowolenie użytkowników
Jeśli użytkownicy będą mieć dostęp do wszystkiego, czego potrzebują w pracy, nie odczują braku uprawnień administratora. A Ty nie będziesz tęsknić za pomocą telefoniczną ani za szarą strefą IT.
Precyzyjnie reguluj swoje rozwiązanie
Zwiększaj, zmniejszaj i odbieraj uprawnienia na podstawie roli użytkownika, aplikacji lub zadania. Umożliwiaj samodzielne zwiększanie uprawnień w wyjątkowych sytuacjach.
Zapewnij zgodność
Spełnij wymogi prawne, które wymagają szczególnych mechanizmów zarządzania dostępem do zasobów IT wymagających szczególnych uprawnień, takie jak SOX (Sarbanes-Oxley Act).
Stań się prawdziwym partnerem biznesowym
Trzeba poprawić wydajność łańcucha dostaw? Chcesz opracować usługę generującą dochód? Teraz poradzisz sobie nie tylko ze zdarzeniami związanymi z bezpieczeństwem i sfrustrowanymi użytkownikami.

Nowe podejście do kontroli aplikacji

Oprócz zarządzania uprawnieniami program Ivanti Application Control oferuje również inne funkcje zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie punktów końcowych bez ograniczania wydajności pracowników, takie jak kontrola licencji czy zaufane złote obrazy.  

Application Control
Wzmocnij kontrolę i zarządzanie aplikacjami na serwerach, stacjach roboczych i w środowisku MEM.
[Podsumowanie produktu]
[Podsumowanie produktu]
[Podsumowanie produktu]

Ochrona punktów końcowych nie musi być uciążliwa

Popraw bezpieczeństwo dzięki kontroli aplikacji, która oferuje więcej kontroli kontekstowych i możliwości wyszukiwania.  

Szczegółowa kontrola

Kontroluj pracowników mobilnych i wszystkie urządzenia w dowolnym miejscu i czasie. Na takim poziomie szczegółowości, jakiego potrzebujesz podczas zarządzania uprawnieniami.  

Samodzielne zwiększanie uprawnień

Daj użytkownikom większe możliwości uruchamiania aplikacji, które można zaakceptować lub odrzucić, w zależności od ich ról.  

Dynamiczne białe listy

Zapewnij bezpieczeństwo i szybkie działanie w dynamicznym modelu zaufania oraz uzyskaj wgląd w aplikacje w Twoim środowisku dzięki funkcjom wyszukiwania i uczenia się.

Zaufane prawo własności

Zapobiegaj uruchamianiu nieautoryzowanego kodu, korzystając z reguł uprawnień aplikacji. Jeśli aplikacja nie jest zaufana, po prostu nie zostanie uruchomiona.  

Tryb gromadzenia danych

Dowiedz się więcej o aplikacjach działających w Twoim środowisku i o tym, kto je wykorzystuje: możesz zablokować ich uruchamianie, wykrywać fałszywe alarmy i szybciej reagować.