Potrzebuję...

ograniczyć koszty oprogramowania i sprzętu.

Raport info-tech
Jesteśmy mistrzami w ITAM. Zobacz, co nas wyróżnia.
Pobierz Teraz
Trzy najkosztowniejsze aspekty audytu oprogramowania
Czy wiesz, jaki będzie koszt audytu oprogramowania? My to już przerobiliśmy.
Przeczytaj Blog
Arkusz danych produktu
Dzięki oprogramowaniu Ivanti dowiesz się, jakie zasoby masz do dyspozycji i czy nie wydajesz na nie za dużo.
Dowiedz Się Więcej

Redukcja kosztów oprogramowania

Niektórzy płacą za oprogramowanie nawet o 25% za dużo.

Pod koniec dnia kierownictwo nie bardzo się interesuje, na czym polega śledzenie i obsługa zasobów informatycznych. Chcą wiedzieć, ile na to wydają, jakie są koszty zarządzania i obsługi, a przede wszystkim, jaki uzyskują zwrot z inwestycji.

Biorąc to pod uwagę, czyż nie byłoby dobrze zmniejszyć koszty technologii informatycznych o 25–50% i zwiększyć zwrot z inwestycji? Dowiedz się, jak pomagamy klientom w realizacji tej wizji, dostarczając im doskonałe rozwiązania informatyczne.  

 

Tak naprawdę liczy się tylko efekt końcowy

Nasze produkty i usługi zostały zaprojektowane z myślą o ułatwieniu zarządzania całym sprzętem oraz oprogramowaniem działającym na wszystkich urządzeniach w organizacji. Są jak trybiki w maszynce do zarabiania pieniędzy.

Pełna widoczność
Szczegółowy wgląd w informacje o zasobach, o tym, gdzie się znajdują i jak są wykorzystywane, ułatwia dostrzeżenie finansowych zagrożeń z nimi związanych.
Odzyskiwanie licencji na oprogramowanie
Odzyskiwanie nieużywanych licencji na oprogramowanie pozwala oszczędzić pieniądze i umożliwia efektywniejsze wykorzystanie zasobów.
Zapewnienie zgodności
Unikaj opłat, dodatkowych kosztów i kar, które składają się na ryzyko finansowe spowodowane przez brak zgodności z obowiązującymi przepisami.
Zarządzanie cyklem życia
Śledzenie cykli życia zasobów pozwala skrócić czasy przestoju związane z konserwacją, a stosowanie standardowych procesów prowadzi do zwiększenia produktywności.
Utylizacja zasobów
Unikaj wysokich kosztów podatkowych związanych z nieużywanymi zasobami. Znajomość zasobów, które można sprzedać lub odzyskać, pozwala oszczędzać, a nawet zarabiać pieniądze.
Siła podczas zakupów
Dobra znajomość potrzeb organizacji i dokładny obraz zasobów informatycznych dają przewagę podczas negocjowania z dostawcami.

Przejrzysty obraz kosztów zasobów informatycznych

W tej chwili nie wiesz nawet, czego nie wiesz. Przydałby się łatwy sposób wykrywania, monitorowania i obsługi zasobów informatycznych. Albo jeszcze lepiej, gdyby tak istniało rozwiązanie pozwalające identyfikować wydatki i prognozować oszczędności. WSKAZÓWKA: Już jest. My je stworzyliśmy. Pewnie już odczuwasz tę nutkę zaciekawienia. Zupełnie słusznie. Oferujemy produkty, które zapewniają szczegółowy wgląd w koszty i skuteczność wszystkich posiadanych zasobów informatycznych oraz pozwalają nimi zarządzać.

Odzyskaj swoje nieużywane zasoby.
Ivanti Neurons for ITAM
Maksymalizacja korzyści z inwestycji w rozwiązania informatyczne.
Wizualizacja zwrotu z inwestycji.

Wydatki na licencje na oprogramowanie są prawdopodobnie zbyt wysokie

Możliwość zarządzania zasobami z pewnością pozwoli zmniejszyć koszty. Skorzystaj z naszych rozwiązań i ogranicz ryzyko finansowe wynikające z braku zgodności z przepisami, obniżonej produktywności i nadmiernych zakupów oprogramowania?

Wykrywanie zasobów

Oprogramowanie Asset Intelligence umożliwia automatyczne znajdowanie oraz inwentaryzowanie zarządzanych i niezarządzanych urządzeń obsługujących protokół IP w sieci korporacyjnej. Rezultatem jest bardziej szczegółowy przekrój finansowy posiadanych zasobów.  

Zwrot licencji

Oprogramowanie Asset Intelligence umożliwia konfigurowanie zasad odzyskiwania oprogramowania. Mogą one dotyczyć konkretnych użytkowników lub grup użytkowników, co pozwala ograniczyć zakłócenia w pracy,

Automatyzacja

Oprogramowanie IT Asset Management Suite automatyzuje wykrywanie zasobów oraz ich śledzenie w trakcie całego cyklu życia. Zapewnia to dostęp do użytecznych danych na żądanie. Gromadzenie tych informacji ręcznie mogłoby zajmować nawet miesiące.

Aktywny interfejs

Biznesowe tablice wskaźników ułatwiają wizualizację zwrotu z inwestycji, szybkie rozpoznawanie możliwych oszczędności oraz podejmowanie działań mających na celu zmniejszenie ryzyka finansowego i zagrożeń dla bezpieczeństwa, których źródłem są zasoby informatyczne.

Przewidywanie modernizacji

Aplikacja Asset Manager udostępnia informacje o urządzeniach, które wymagają modernizacji. Ułatwia to właściwe planowanie i budżetowanie.

Gotowe do wykorzystania procesy

System Asset Manager udostępnia gotowe do wykorzystania procesy upraszczające realizację procedur, które w przeciwnym razie zajmowałyby pracownikom bardzo dużo czasu i pozbawiały ich znacznej ilości zasobów. Należą do nich procesy przyjmowania i zwalniania pracowników, audytu oprogramowania, utylizacji i wiele innych.