Uzyskaj pomoc w zarządzaniu urządzeniami mobilnymi

Produktywność użytkownika w dowolnym czasie i miejscu

Współcześni użytkownicy oczekują, że w dzisiejszym zdalnym środowisku będą mogli wykonywać swoją pracę przy użyciu różnych urządzeń.

Pobierz białą księgę
Zobacz jak to działa

Zobacz, jak Ivanti Neurons for UEM automatyzuje, zarządza i zabezpiecza wszystkie punkty końcowe oraz pomaga użytkownikom w zwiększeniu ich produktywności.

Obejrzyj wideo
Zabezpiecz wszystkie punkty końcowe

Elastyczne opcje rejestrowania urządzeń, wdrażania aplikacji i zasad oraz zabezpieczeń.

Dowiedz się więcej

Wszechobecne zabezpieczenia na potrzeby Everywhere Workplace

Urządzenia mobilne zmieniły sposób naszej pracy, a IT potrzebuje nowego podejścia w dziedzinie bezpieczeństwa

Prawie 9 na 10 pracowników biznesowych używa komputera i przynajmniej jednego urządzenia mobilnego do wykonywania swojej pracy na co dzień (EMA). Pracownicy nie są już przywiązani do komputerów stacjonarnych w jednym miejscu, ale są w ciągłym ruchu, korzystają z różnych urządzeń i mają dostęp do wielu aplikacji. W przypadku BYOD urządzenia firmowe i osobiste muszą być zarządzane i zintegrowane z firmowymi systemami zarządzania IT bez negatywnego wpływu na bezpieczeństwo i prywatność.

Ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi, aby zabezpieczyć i zarządzać każdym urządzeniem, wszędzie

Zarządzanie wszystkimi punktami końcowymi za pomocą spójnych zasad przez cały cykl użytkowania, od rejestracji do wdrożenia — a nawet wprowadzania ograniczeń.

Zapewnienie wydajności mobilnym pracownikom i BYOD

Zapewnij wszystkim swoim pracownikom możliwość wydajnej pracy z dowolnego urządzenia mobilnego, w tym z urządzeń osobistych. Zapewnij dostęp do informacji korporacyjnych bez naruszania prywatności użytkownika.

Bezproblemowy onboarding

Zadbaj o spójność i przejrzystość polityki. Wystarczy raz wdrożyć zasady dotyczące użytkowników i urządzeń, a następnie zastosować je na wszystkich urządzeniach użytkowników. Ivanti Neurons for UEM jest w pełni zintegrowany z Google Zero Touch i Apple Business Manager, co umożliwia bezproblemowe wdrożenie.

Zabezpieczenie urządzeń mobilnych

Wykorzystaj mobilność i pozwól swoim użytkownikom pracować na dowolnym urządzeniu, mając pewność, że wdrożone środki bezpieczeństwa chronią informacje korporacyjne na wszystkich urządzeniach końcowych. Stworzone z myślą o urządzeniach mobilnych rozwiązanie Ivanti Mobile Threat Defense wykorzystuje algorytmy uczenia maszynowego zoptymalizowane do ciągłego działania na urządzeniu, wykrywając zagrożenia nawet wtedy, gdy urządzenie jest w trybie offline.

Skalowanie operacji IT

Zarządzanie i zabezpieczanie wszystkich punktów końcowych za pomocą jednego ujednoliconego interfejsu, który zmniejsza ogólne koszty i upraszcza zarządzanie punktami końcowymi.

Zarządzaj i zabezpieczaj wszystkie urządzenia użytkowników za pomocą jednego, ujednoliconego systemu.
Udostępnij interfejs i obsługę aplikacji, które będą działać spójnie zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na tablecie czy smartfonie.
Dlaczego warto to wybrać? Wykorzystaj to, co najlepsze z obu światów i zarządzaj urządzeniami za pomocą EMM oraz zyskaj możliwość korzystania z potężnego modelu zarządzania opartego na agencie.
W połączeniu z zabezpieczeniami punktów końcowych można łatwo odizolować zaatakowane urządzenia w przypadku naruszenia, automatycznie zainstalować oprogramowanie i ponownie podłączyć urządzenie do sieci.

Wzmocnij potencjał pracowników i działu IT

W sytuacji, gdy praca odbywa się zdalnie, dział IT musi sprostać coraz większym wymaganiom. Bezproblemowo wdrażaj i obsługuj pracowników zdalnych oraz utrzymuj produktywność działu IT i użytkowników. Ułatw sobie zarządzanie i zabezpieczanie urządzeń mobilnych dzięki Ivanti Neurons for UEM.

Ivanti Neurons for Unified Endpoint Management

Zarządzaj wszystkimi punktami końcowymi z poziomu jednego interfejsu.

Ivanti Mobile Threat Defense

Blokuj i eliminuj zagrożenia, których celem są urządzenia mobilne.

Bezpieczne korzystanie z urządzeń mobilnych

Funkcje ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi umożliwiają efektywne zarządzanie i zabezpieczanie urządzeń mobilnych w Twoim środowisku.

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
Zarządzanie urządzeniami mobilnymi

Uproszczona inwentaryzacja, konfiguracja i zarządzanie urządzeniami mobilnymi. Łatwe tworzenie profili, egzekwowanie ograniczeń oraz ustawianie i egzekwowanie zasad bezpieczeństwa.

Zarządzanie aplikacjami mobilnymi
Zarządzanie aplikacjami mobilnymi

Przesyłaj aplikacje do urządzeń, blokuj lub zezwalaj na aplikacje i określaj zasady dostępu. Zarządzaj własnymi aplikacjami korporacyjnymi lub aplikacjami innych firm przy pomocy iTunes lub Google Play. Instaluj lub usuwaj aplikacje na podstawie zasad Smart Policies (według roli, lokalizacji, typu urządzenia lub innych kryteriów).

Zarządzanie bezpieczeństwem urządzeń mobilnych
Zarządzanie bezpieczeństwem urządzeń mobilnych

Selektywne usuwanie aplikacji firmowych w celu zachowania bezpieczeństwa w przypadku zgubienia lub kradzieży urządzenia. Wykrywaj urządzenia z naruszonym systemem zabezpieczeń (jailbroken) lub zrootowane, egzekwuj standardy haseł i inne konfiguracje oraz kontroluj dostęp urządzeń do sieci firmowych i danych.

Wdrażanie urządzeń mobilnych
Wdrażanie urządzeń mobilnych

Zamów i z łatwością udostępnij publiczne aplikacje dzięki Apple’s Volume Purchase Program (VPP) lub Managed Google Play. Apple Business Manager i Managed Google Play mogą być używane do wdrażania aplikacji na wszystkich urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android.

Urządzenia mobilne dla szeregowych pracowników
Urządzenia mobilne dla szeregowych pracowników

Łatwa migracja, modernizacja i włączanie urządzeń odpornych i przenośnych oraz stanowisk typu kiosk dzięki wykorzystaniu technologii w magazynie i w całym łańcuchu dostaw. Zwiększenie dokładności i wydajności bez konieczności modyfikacji lub wymiany systemów informatycznych lub hostów.