Potrzebuję...

zarządzać urządzeniami przenośnymi.

Produktywność użytkownika zawsze i wszędzie

Współcześni użytkownicy oczekują, że praca będzie wykonywana przy użyciu różnych urządzeń w dzisiejszym zdalnym środowisku.

Pobierz białą księgę

Zobacz, jak to działa

Efektywna praca z użyciem WSZYSTKICH urządzeń.
Obejrzyj Film

Zarządzanie technologiami mobilnymi w przedsiębiorstwie

Elastyczne możliwości w zakresie zarządzania urządzeniami przenośnymi, rejestracji, wdrażania aplikacji oraz bezpieczeństwa.
Dowiedz Się Więcej

Zarządzanie technologiami mobilnymi w przedsiębiorstwie (EMM)

Mobilność zmienia nasz sposób życia i pracy

87% wszystkich specjalistów wykonuje swoje codzienne obowiązki, korzystając z komputera PC i co najmniej jednego urządzenia przenośnego (EMA). Pracownicy nie są już przykuci do komputera w jednym miejscu, ale znajdując się w ciągłym ruchu, uruchamiają wiele aplikacji na rozmaitych urządzeniach. Urządzenia prywatne i służbowe muszą być zintegrowane z systemami zarządzania infrastrukturą informatyczną firmy, a ich użycie i zarządzanie nimi nie może się wiązać z obniżeniem poziomu bezpieczeństwa ani podlegać ograniczeniom dostępu.

Zarządzanie urządzeniami iOS, Android, Windows i Mac oraz zabezpieczanie ich z użyciem rozwiązań EMM

Zarządzaj punktami końcowymi tak jak urządzeniami przenośnymi przy ich rejestrowaniu, wdrażaniu profili i zasad, konfigurowaniu kont e-mail lub stosowaniu ograniczeń. Dostępna jest również opcja pełnego agenta.

Efektywna obsługa użytkowników mobilnych
Dzięki obsłudze mobilności użytkownicy mogą pracować na dowolnym urządzeniu z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa należących do przedsiębiorstwa informacji we wszystkich punktach końcowych.
Uproszczenie administrowania
Określanie spójnych i łatwych do zastosowania zasad. Wystarczy wdrożyć zasadę jednego użytkownika tylko raz, a potem stosować ją do urządzeń przenośnych wszystkich pracowników.
Zarządzanie prywatnymi urządzeniami pracowników
Nie powinno mieć znaczenia, kto jest właścicielem urządzenia. Zarządzaj dostępem do informacji należących do przedsiębiorstwa bez naruszania prywatnych danych użytkowników.
Bezpieczeństwo przede wszystkim
Szybkie reagowanie w sytuacji utraty lub kradzieży urządzenia oraz ochrona zasobów firmy, z których korzystają użytkownicy.
Jednolite zarządzanie
Zarządzanie wszystkimi urządzeniami użytkowników i ich zabezpieczanie są realizowane przy użyciu jednego, ujednoliconego systemu.
Wspólne środowisko
Spójny interfejs i środowisko nawigacji na komputerach stacjonarnych oraz na tabletach i smartfonach.
Z użyciem EMM lub pełny agent
Po co wybierać? Oferujemy zalety obu technologii. Możesz zarządzać urządzeniami za pomocą oprogramowania EMM, JAK RÓWNIEŻ korzystać z zaawansowanych możliwości agenta.
Wytrzymałe urządzenia przenośne

Łatwa migracja danych, modernizacja i głosowe włączanie urządzeń mobilnych z systemem Windows 10, Android i iOS dzięki wykorzystaniu technologii w magazynie i w całym łańcuchu dostaw. Popraw dokładność i wydajność bez modyfikacji lub wymiany systemów informatycznych lub hostów.

Większe możliwości użytkowników i narzędzia dla działu IT

Zarządzanie urządzeniami przenośnymi i ich zabezpieczanie staje się łatwiejsze dzięki dwóm zintegrowanym rozwiązaniom firmy Ivanti: Endpoint Manager i Endpoint Security for Endpoint Manager

Dzięki integracji z funkcjami zarządzania technologiami mobilnymi w przedsiębiorstwie możliwe jest użycie tej samej konsoli zarówno do zarządzania systemami i bezpieczeństwem, jak i do zarządzania urządzeniami przenośnymi w danym środowisku.

Unified Endpoint Manager
Wszystkimi urządzeniami, z których korzystają użytkownicy, można zarządzać z poziomu pojedynczej konsoli zarządzania.
Endpoint Security for Endpoint Manager
Ochrona na wielu poziomach, która nie przeszkadza użytkownikom w pracy ani nie zakłóca funkcjonowania firmy.

Mobilność i poczucie bezpieczeństwa

Funkcje zarządzania technologiami mobilnymi w przedsiębiorstwie pozwalają efektywnie zabezpieczać urządzenia przenośne w środowisku i nimi zarządzać.

Zarządzanie aplikacjami na urządzenia przenośne

Zdalne umieszczanie aplikacji na urządzeniach, czarne i białe listy aplikacji oraz określanie reguł dostępu. Zarządzanie własnymi aplikacjami korporacyjnymi oraz aplikacjami innych firm ze sklepów iTunes lub Google Play. Instalowanie lub usuwanie aplikacji zgodnie z inteligentnymi zasadami (określanymi na podstawie roli, lokalizacji, typu urządzenia lub innych kryteriów).

Zarządzanie urządzeniami przenośnymi

Uproszczone inwentaryzowanie i konfigurowanie urządzeń przenośnych oraz zarządzanie nimi. Łatwe tworzenie profili, wymuszanie ograniczeń oraz definiowanie i egzekwowanie zasad dotyczących bezpieczeństwa.

Zarządzanie bezpieczeństwem mobilnym

Funkcja selektywnego usuwania aplikacji korporacyjnych umożliwia zachowanie bezpieczeństwa w przypadku zagubienia lub kradzieży urządzenia. Wykrywanie urządzeń z usuniętymi ograniczeniami lub odblokowanym kontem użytkownika root, egzekwowanie standardów dotyczących haseł i innych konfiguracji oraz kontrolowanie dostępu urządzeń do sieci i danych przedsiębiorstwa.

Obsługa programów VPP i DEP firmy Apple

Łatwe nabywanie i dystrybucja aplikacji ze sklepu AppStore firmy Apple dzięki programowi Volume Purchase Program (VPP). Szybkie i proste rejestrowanie urządzeń dzięki pełnej obsłudze programu Device Enrollment Program (DEP) firmy Apple. A przede wszystkim możliwość korzystania z programu DEP w przypadku urządzeń z systemami macOS, iOS oraz tvOS.

EMM dla systemów Mac i Windows 10

Zarządzanie urządzeniami z systemem Mac lub Windows 10 w taki sam sposób, jak smartfonami. Dzięki funkcjom EMM w systemach Mac i Windows 10 możliwe jest rozszerzenie środowiska zarządzania technologiami mobilnymi o laptopy i inne urządzenia użytkowników.

Jeden system do zarządzania wszystkimi punktami końcowymi

Zarządzanie WSZYSTKIMI urządzeniami użytkowników i ich zabezpieczanie są realizowane przy użyciu pojedynczego systemu z ujednoliconą konsolą. Wystarczy wdrożyć zasadę jednego użytkownika i stosować ją do urządzeń wszystkich pracowników.