Potrzebuję...

zarządzać poprawkami dla serwerów centrów danych.

Lista kontrolna zarządzania poprawkami centrum danych
Zobacz, co musisz wziąć pod uwagę.
Przeczytaj Listę Kontrolną
Bezpłatne seminarium internetowe
Zarządzanie poprawkami dla centrum danych. Zobacz, co wyróżnia Ivanti od reszty.
Zobacz Webinar
Uprość łatanie
Wykrywanie i usuwanie podatności dla całego centrum danych.
Przeczytaj Kartę Rozwiązania

Czy masz pewność, że na serwerach zainstalowano wszystkie poprawki?

Robisz, co możesz, by oprogramowanie systemowe użytkowników było aktualne i bezpieczne. Ale to centrum danych jest podstawą działania organizacji. Aby serwery były niezawodne, dane bezpieczne i dostępne, a reputacja firmy nienaruszona, stosowane procedury bezpieczeństwa muszą obejmować zarządzanie poprawkami. Najnowsze poprawki zabezpieczeń muszą być wdrożone i nie można poświęcać na to czasu przeznaczonego na realizację podstawowych celów biznesowych. Problemem jest jednak złożoność centrum danych. Niejedna firma nie radzi sobie z zapewnieniem aktualności oprogramowania serwera.

Uproszczenie i automatyzacja zarządzania poprawkami dla wszystkich serwerów

Obsługa poprawek powinna być prostsza niż centra danych. Ocena stanu i instalowanie poprawek na serwerach fizycznych i w systemach wirtualnych powinna być łatwa i nie może zakłócać działalności biznesowej.   

Zaawansowane funkcje wykrywania
Niewiedza to poważne zagrożenie. Właściwe rozwiązanie umożliwia odnajdywanie podłączonych systemów oraz wyszukiwanie niezainstalowanych poprawek i ich wdrażanie.
Kompleksowe zarządzanie poprawkami
Ograniczenie ryzyka. Instalowanie poprawek dla systemu operacyjnego i aplikacji innych firm, serwerów fizycznych i wirtualnych oraz systemów, które nie zawsze są podłączone do sieci.
Prosty interfejs
Intuicyjny i elastyczny dostęp do szczegółowych danych oraz odpowiedni poziom kontroli zapewniają dokładność posiadanych informacji i szybki zwrot z inwestycji.
Elastyczne i kompleksowe raportowanie
Ostatnim etapem każdej skutecznej strategii zarządzania poprawkami jest raportowanie. Dane dotyczące podatności na zagrożenia powinny trafiać do odpowiednich osób.

Wszystkie narzędzia potrzebne do obsługi poprawek w centrum danych

Problemy związane z zarządzaniem poprawkami, które występują w centrach danych, różnią się od tych, z którymi mają do czynienia użytkownicy systemów klienckich. Oprogramowanie Patch for Windows Servers firmy Ivanti oparte na technologii Shavlik zaspokaja te unikalne potrzeby dzięki funkcjom, których skuteczność została wielokrotnie potwierdzona w centrach danych wielu dużych firm. Są łatwe w obsłudze, a dzięki możliwości rozszerzania nadają się nie tylko do użycia w obrębie sieci firmowej, ale także do obsługi infrastruktur chmurowych i użytkowników pracujących poza siecią. Możliwość użycia bez agentów, integracja z systemem VMware vSphere oraz łatwość konfiguracji upraszczają zarządzanie poprawkami w centrum danych.  

Security Controls
Uzyskaj poprawki zaprojektowane w celu spełnienia wymagań centrum danych.
Automation

Niezawodne i proste zarządzanie poprawkami dla serwerów

Funkcje dostosowane do centrum danych, które uzupełniają i rozszerzają możliwości używanych obecnie narzędzi do zarządzania poprawkami.

Kompleksowe wykrywanie

Wykrywanie systemów fizycznych oraz wirtualnych.

Instalowanie poprawek dla systemów operacyjnych i aplikacji innych firm

Obsługa setek czołowych dostawców, jak również poprawek niestandardowych.

Instalowanie poprawek dla maszyn wirtualnych w trybie offline

Obrazy wirtualne offline pozostają w stanie ciągłej gotowości do wdrożenia.

Instalowanie poprawek we wszystkich systemach wirtualnych

Obsługa poprawek dla maszyn wirtualnych, hypervisorów, szablonów i aplikacji innych firm działających w trybie online lub offline.

Możliwość zarządzania poprawkami bez użycia agentów

Ocena i wdrażanie poprawek z minimalnym wpływem na obciążenie serwera.

Automatyzacja zadań działu IT

Usprawnienia typowych operacji wykonywanych przez działy informatyki, takich jak konfiguracja i inwentaryzacja.