Potrzebuję...

przeprowadzić migrację urządzeń do systemu Android, iOS lub Windows 10

Migracja web app

Uruchom SAP, Oracle i inne aplikacje internetowe na potężnej przeglądarce Velocity.

Dowiedz Się Więcej

Zobacz, jak to działa

Połącz się w łatwy sposób z istniejącymi systemami korporacyjnymi z urządzeń z systemem Android, iOS i Windows 10.

Zobacz Wideo

Modernizacja aplikacji telnet

Zmodernizowana aplikacja telnet i aplikacje internetowe dla urządzeń z systemem Android, iOS i Windows 10.

Dlaczego Modernizować?

Dostarczaj oprogramowanie, które ma sense

Szybkie szkolenia, lepsze wyniki

„[Velocity] zmieniło wszystkie klawisze funkcyjne w przyciski. Teraz możesz nawigować, i zamiast „F3=BACK”, naciśnąć przycisk „WSTECZ”. Dla nowej osoby, która go używa, ma to sens.”

Sprawdź, jak Dorman Products poprawiło dokładność i obsługę klienta dzięki Velocity. Alert Spoiler: błędne pobrania zmniejszono o 86%!

Na jakim jesteś etapie migracji do nowej generacji urządzeń przenośnych?

Więcej niż połowa ankietowanych specjalistów ds. magazynowania planuje aktualizację rozwiązań mobilnych ze względu na konieczność wycofania z użycia posiadanych urządzeń. Ivanti ułatwi uzyskanie większych korzyści dzięki migracji.

Modernizacja istniejących aplikacji
Jak rozszerzyć interfejs internetowy przeznaczony dla urządzeń przenośnych o obsługę ekranu dotykowego, do którego są przyzwyczajeni Twoi pracownicy?
Większa wydajność dzięki obsłudze funkcji głosowych
Funkcje głosowe mogą pomóc. Klienci, którzy korzystają z opartej na technologii Wavelink aplikacji Speakeasy z obsługą poleceń głosowych, oszczędzają rocznie ponad 500 000 USD.A ile Ty możesz zaoszczędzić? Zacznij już teraz.
Modernizacja aplikacji telnet
„Zielony ekran” można zastąpić możliwościami oferowanymi przez systemem Android, iOS lub Windows 10: ekranem dotykowym, intuicyjną nawigacją i funkcjami rodem ze smartfonów. Tego oczekują pracownicy.
Wybór preferowanego komputera przenośnego
Wygodne do noszenia urządzenia podręczne, tablety – masz różne możliwości modernizacji przy zachowaniu spójności doświadczeń użytkowników.
Łatwe wdrażanie
Aplikacja Velocity ułatwia modernizację. Nie wymaga stosowania oprogramowania pośredniego między urządzeniami przenośnymi a hostem. Implementacja jest prosta i szybka.
Skupienie na wykonywanej pracy
Przeglądarki nie powinny stanowić zagrożenia bezpieczeństwa. Pracownicy powinni poświęcać całą swoją uwagę realizowaniu codziennych zadań, a nie obsłudze przeglądarki. Większa wydajność to klucz do sukcesu.
Ulepszanie starszych aplikacji
Velocity przenosi istniejące aplikacje działające w przeglądarkach do urządzeń dotykowych z systemem Android, iOS lub Windows 10. Dzięki temu można przenieść aplikacje Industrial Browser i CETerm na platformy urządzeń przenośnych.
Doskonalenie przepływów pracy
Zaawansowane skrypty pozwalają zoptymalizować przepływy pracy. Dostępne funkcje obejmują wczytywanie danych zakodowanych za pomocą kodów kreskowych bezpośrednio do pól, podświetlanie ważnych informacji, dostosowanie brzmienia alertów, błędów itd.

Wszystkie narzędzia niezbędne do przeprowadzenia migracji do systemu Android, iOS i Windows 10 dostępne w jednym miejscu

O zaletach emulacji terminala i aplikacji internetowych świadczy długa historia ich wykorzystywania. Chcesz mieć pewność, że inwestycje w posiadane systemy nie pójdą na marne po przejściu pracowników na nową, szybko rozwijającą się generację urządzeń przenośnych — także tych z systemem Android. Problemem jest to, że w firmie używana jest przynajmniej jedna generacja urządzeń z systemem WinCE lub Windows Mobile.

Mamy na to odpowiedź. Są nią produkty, których potrzebujesz, by przejść na nowoczesną platformę systemu Android.

Szybka i niedroga migracja

Migracja do nowoczesnych systemów operacyjnych nie powinna spędzać snu z powiek. Dzięki nowym funkcjom jej przeprowadzenie nie nastręcza żadnych trudności.  

Możliwe jest tworzenie niestandardowych klawiatur zawierających tylko te przyciski, które są istotne dla konkretnego etapu przepływu pracy. Następnie można dodać elementy marki i schematy kolorów, które nadadzą aplikacjom wybrany wygląd.

Dodanie aplikacji Speakeasy w celu obsługi funkcji głosowych do aplikacji jest tak samo proste i niezawodne w systemie Android, jak w istniejących już systemach.

Istniejący i sprawdzony klient z „zielonym ekranem” staje się aplikacją dla systemu Android z dotykową nawigacją po ekranie, prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika oraz pełnokolorową grafiką. Pracownicy nie będą chcieli się z nią rozstać.

A co z posiadanymi systemami, które działają w sposób optymalny? Wybór urządzeń z systemem Android i modernizacja aplikacji telnet lub aplikacji internetowej z przeglądarką Velocity, a nawet dodanie obsługi poleceń głosowych, oznaczają, że przejście na system Android nie wymaga zmian aplikacji hosta.

Platforma Velocity została zaprojektowana z myślą o bezbolesnej i taniej migracji. Jeśli migracja była już rozważana, ale na przeszkodzie stanęła niepewność, jak ją przeprowadzić, teraz nadszedł właściwy moment. 

Platforma Velocity składa się z aplikacji mobilnej (przeglądarki) i konsoli administracyjnej. Nie wymaga stosowania rozwiązań pośrednich między urządzeniami przenośnymi a aplikacją hosta.