POTRZEBUJĘ...przeprowadzić migrację urządzeń do systemu Android.

MODERNIZACJA APLIKACJI TELNET

Przeprowadź migrację istniejącej funkcjonalności telnetu do Velocity i systemu Android.

Połącz się w łatwy sposób z istniejącymi systemami korporacyjnymi z urządzeń z systemem Android.

MIGRACJA WEB APP

Uruchom SAP, Oracle i inne aplikacje internetowe na potężnej przeglądarce Velocity Android.

DOSTARCZAJ OPROGRAMOWANIE, KTÓRE MA SENSE

SZYBKIE SZKOLENIA, LEPSZE WYNIKI

„[Velocity] zmieniło wszystkie klawisze funkcyjne w przyciski. Teraz możesz nawigować, i zamiast „F3=BACK”, naciśnąć przycisk „WSTECZ”. Dla nowej osoby, która go używa, ma to sens.”

Sprawdź, jak Dorman Products poprawiło dokładność i obsługę klienta dzięki Velocity. Alert Spoiler: błędne pobrania zmniejszono o 86%!

Na jakim jesteś etapie migracji do systemu Android?

Więcej niż połowa ankietowanych specjalistów ds. magazynowania planuje aktualizację rozwiązań mobilnych ze względu na konieczność wycofania z użycia posiadanych urządzeń. Ivanti ułatwi uzyskanie większych korzyści dzięki migracji.

Doskonalenie przepływów pracy
Zaawansowane skrypty pozwalają zoptymalizować przepływy pracy. Dostępne funkcje obejmują wczytywanie danych zakodowanych za pomocą kodów kreskowych bezpośrednio do pól, podświetlanie ważnych informacji, dostosowanie brzmienia alertów, błędów itd.
Ulepszanie starszych aplikacji
Aplikacja Velocity oparta na technologii Wavelink umożliwia używanie istniejących aplikacji przeglądarkowych na urządzeniach z ekranem dotykowym i systemem operacyjnym Android. Dzięki temu można przenieść aplikacje Industrial Browser i CETerm na platformy mobilne.
Skupienie na wykonywanej pracy
Przeglądarki nie powinny stanowić zagrożenia bezpieczeństwa. Pracownicy powinni poświęcać całą swoją uwagę realizowaniu codziennych zadań, a nie obsłudze przeglądarki. Większa wydajność to klucz do sukcesu.
Łatwe wdrażanie
Aplikacja Velocity ułatwia modernizację. Nie wymaga stosowania oprogramowania pośredniego między urządzeniami przenośnymi a hostem. Implementacja jest prosta i szybka.
Wybór preferowanego komputera przenośnego
System Android jest platformą działania szerokiej gamy urządzeń przenośnych i tabletów. Wystarczy wdrożyć optymalne urządzenie. Za resztę odpowiada oprogramowanie.
Modernizacja aplikacji telnet
„Zielony ekran” można zastąpić możliwościami oferowanymi przez system Android: ekranem dotykowym, intuicyjną nawigacją i funkcjami rodem ze smartfonów. Tego oczekują pracownicy.
Większa wydajność dzięki obsłudze funkcji głosowych
Funkcje głosowe mogą pomóc. Klienci, którzy korzystają z opartej na technologii Wavelink aplikacji Speakeasy z obsługą poleceń głosowych, oszczędzają rocznie ponad 500 000 USD.A ile Ty możesz zaoszczędzić? Zacznij już teraz.
Modernizacja istniejących aplikacji
Jak wzbogacić interfejs internetowy przeznaczony dla urządzeń przenośnych o obsługę ekranu dotykowego, do którego przyzwyczajeni są pracownicy używający systemu Android? Odpowiedzią jest przeglądarka Velocity oparta na technologii Wavelink.

Wszystkie narzędzia niezbędne do przeprowadzenia migracji do systemu Android dostępne w jednym miejscu

O zaletach emulacji terminala i aplikacji internetowych świadczy długa historia ich wykorzystywania. Chcesz mieć pewność, że inwestycje w posiadane systemy nie pójdą na marne po przejściu pracowników na nową, szybko rozwijającą się generację urządzeń przenośnych — także tych z systemem Android. Problemem jest to, że w firmie używana jest przynajmniej jedna generacja urządzeń z systemem WinCE lub Windows Mobile.

Mamy na to odpowiedź. Są nią produkty, których potrzebujesz, by przejść na nowoczesną platformę systemu Android.

Szybka i niedroga migracja

Migracja do systemu Android nie powinna spędzać snu z powiek. Dzięki nowym funkcjom jej przeprowadzenie nie nastręcza żadnych trudności.  

Brak oprogramowania pośredniego

Platforma Velocity składa się z aplikacji mobilnej (przeglądarki) i konsoli administracyjnej. Nie wymaga stosowania rozwiązań pośrednich między urządzeniami przenośnymi a aplikacją hosta.

Platforma opracowana dla systemu Android

Platforma Velocity została zaprojektowana z myślą o bezbolesnej i taniej migracji do systemu Android. Jeśli migracja była już rozważana, ale na przeszkodzie stanęła niepewność, jak ją przeprowadzić, teraz nadszedł właściwy moment.

Integracja z aplikacją hosta

A co z posiadanymi systemami, które działają w sposób optymalny? Wybór urządzeń z systemem Android i modernizacja aplikacji telnet lub aplikacji internetowej z przeglądarką Velocity, a nawet dodanie obsługi poleceń głosowych, oznaczają, że przejście na system Android nie wymaga zmian aplikacji hosta.

Modernizacja istniejących aplikacji

Istniejący i sprawdzony klient z „zielonym ekranem” staje się aplikacją dla systemu Android z dotykową nawigacją po ekranie, prostym i intuicyjnym interfejsem użytkownika oraz pełnokolorową grafiką. Pracownicy nie będą chcieli się z nią rozstać.

Większa wydajność dzięki obsłudze funkcji głosowych

Dodanie aplikacji Speakeasy w celu obsługi funkcji głosowych do aplikacji jest tak samo proste i niezawodne w systemie Android, jak w istniejących już systemach.

Możliwości konfiguracji

Możliwe jest tworzenie niestandardowych klawiatur zawierających tylko te przyciski, które są istotne dla konkretnego etapu przepływu pracy. Następnie można dodać elementy marki i schematy kolorów, które nadadzą aplikacjom wybrany wygląd.

BEZPROBLEMOWA MIGRACJA

JEST O KROK