Potrzebuję...

przewidywać wydatki na sprzęt i oprogramowanie.

Zbyt wiele licencji to przeszłość
Nie kupuj już nigdy niepotrzebnych licencji na oprogramowanie. To łatwiejsze, gdy wiesz, ile ich posiadasz i ile rzeczywiście wykorzystujesz.
Obejrzyj Seminarium Internetowe
Bezpłatna biała księga
Wreszcie spokój. Dzięki Ivanti odnawianie umów z dostawcami to bułka z masłem.
Dowiedz Się Więcej
Prosta matematyka
Dowiedz się, w jaki sposób modelowanie i analiza scenariuszy ułatwiają przewidywanie kosztów i czasu przyszłych projektów.
Przeczytaj Arkusz Danych

Koniec zgadywania

Odpowiednie narzędzia ułatwiają podejmowanie właściwych decyzji

Planujesz migrację do Windows 10? Chcesz wiedzieć, jakie będą koszty przypadające na użytkownika i jak długo to potrwa? Potrzebujesz zmodernizować sprzęt, ale nie wiesz, czy dopniesz budżet? Wstrzymaj się ze strategicznymi inicjatywami w dziale IT, dopóki nie poznasz wszystkich faktów.

Niewiedza może sporo kosztować, szczególnie w przypadku zasobów sprzętowych i oprogramowania. Unikaj niespodzianek, które mogą prowadzić do zbyt dużej liczby licencji, dodatkowych wydatków na osiągnięcie zgodności, a nawet do poważnych kar finansowych.

Skończ ze zgadywaniem i skorzystaj z rozwiązania, które pozwala na dokładne modelowanie i analizę scenariuszy, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze.

Samo zarządzanie licencjami to za mało — dotrzyj do cennych informacji

Szukasz krótszej drogi do sukcesu? Potrzebujesz zoptymalizować sprzęt i oprogramowanie, zanim je odnowisz? Aplikacja Ivanti License Optimizer dla klientów i dla serwerów ułatwia skuteczne planowanie dzięki udostępnianiu potrzebnych informacji we właściwym czasie.

Poznaj swoje zasoby
Sprawdź, czy nie brakuje Ci licencji na niektóre programy i czy nie masz takich, które nie są wykorzystywane.
Optymalizacja zasobów
Odebranie licencji użytkownikom, którzy ich nie potrzebują, i przekazanie tam, gdzie są niezbędne, przynosi wymierne oszczędności.
Przewaga negocjacyjna
Odpowiednia wiedza pozwala przeprowadzić negocjacje na własnych warunkach.
Wiedza o dostawcach
Poznaj typowe warunki umów i taktykę negocjacyjną, która przyniosła korzyści w przeszłości.

Jeszcze nigdy oszczędzanie nie było takie łatwe

Według firmy Compass badania wykazują, że nawet w przypadku 60% oprogramowania używanego w organizacji liczba posiadanych licencji jest prawdopodobnie niepotrzebnie duża. Zamiast tracić pieniądze na kupowanie nadmiernej liczby licencji, lepiej je zainwestować w rozwiązanie, które w ostatecznym rozrachunku przyniesie większe oszczędności. Każda złotówka wydana na rozwiązanie do zarządzania zasobami oprogramowania może przynieść od 5 do 10 zł oszczędności.

Produkty Ivanti ułatwiają aktywne prognozowanie kosztów oprogramowania i sprzętu oraz zarządzanie nimi w całym cyklu ich życia.

License Optimizer
Maksymalnie wykorzystaj posiadane licencje na oprogramowanie i przestań tracić niepotrzebnie pieniądze.
Skorzystaj z możliwości optymalizowania licencji także w centrach przetwarzania danych.

Przejmij kontrolę nad wydatkami i uporządkuj zasoby

Uzyskaj jak największe korzyści z inwestycji w sprzęt i oprogramowanie. Nasze rozbudowane rozwiązanie do zarządzania zasobami informatycznymi ułatwia prognozowanie wydatków oraz pozwala zoptymalizować wykorzystanie posiadanego sprzętu i oprogramowania.  

Intuicyjny interfejs

Wizualne zarządzanie całym cyklem życia sprzętu, oprogramowania, kontraktów, licencji i zobowiązań.

Zaawansowany silnik

Nasz silnik OLP i ELP ocenia ścieżki uaktualniania lub przywracania starszych wersji, zestawy, pakiety itp. w celu uzyskania maksymalnego pokrycia licencji.

Gotowe do wykorzystania

Dostęp do bazy wskaźników dotyczących produktów oraz biblioteki oprogramowania obejmujących ponad 7000 dostawców i oferowanych przez nich produktów.

Konfigurowalne tablice wskaźników

Łatwe gromadzenie i udostępnianie najistotniejszych informacji z punktu widzenia roli odgrywanej przez użytkownika w organizacji.

Inteligentne rozwiązanie

Wbudowana sztuczna inteligencja i działające w tle narzędzia do analizy ułatwiają dostrzeganie trendów i planowanie pod kątem przewidywanych przyszłych potrzeb.

Niezrównana skalowalność

Modelowanie wielu scenariuszy dużych i złożonych transformacji informatycznych, w tym migracji do chmury z użyciem wbudowanych interfejsów Cloud-API.