Ivanti Wavelink Certyfikowane przez SAP rozwiązania w zakresie łańcucha dostaw

Ulepszone środowisko mobilne dla użytkowników SAP S/4HANA

Większa produktywność

Spójny wygląd i działanie wszystkich ekranów systemu SAP i maksymalizacja inwestycji.

Zapoznaj się z przypadkiem biznesowym
Eliminacja ryzyka

Mniejsza liczba błędów dzięki ulepszonemu środowisku użytkownika i intuicyjnemu wyświetlaczowi, którego obsługa wymaga minimalnego szkolenia.

Obejrzyj film
Optymalizacja SAP S/4HANA

Jeszcze lepiej wykorzystaj systemy SAP EWM i ITSmobile w łańcuchach dostaw.

Bezpłatne studium przypadku

Internetowe systemy SAP na urządzeniach z systemem Android, iOS lub Windows

Ivanti Velocity i Speakeasy

Certyfikowane przez SAP aplikacje Ivanti Velocity i Speakeasy oferują zaawansowane środowisko, które zwiększa wydajność użytkowników mobilnych pracujących z istniejącymi systemami korporacyjnymi SAP. Dzięki spójnemu wyglądowi i działaniu oraz ulepszonym ekranom systemu SAP pracownicy łańcuchów dostaw i magazynowi mogą łatwiej wykonywać swoje zadania, popełniając dużo mniej błędów. Ich sprawność znacznie się zwiększa już po bardzo krótkim szkoleniu.

ivanti wavelink velocity speakeasy

Migracja i modernizacja bez wysiłku

Chroń swoje wcześniejsze i przyszłe inwestycje oraz wspieraj wzrost dzięki nowoczesnym magazynom.

Optymalizacja pod kątem systemów SAP
Współpraca z oprogramowaniem SAP nie wymaga użycia dodatkowych narzędzi; zaawansowane renderowanie aplikacji działa w istniejących systemach korporacyjnych i na wszystkich urządzeniach.
Działa na preferowanych urządzeniach
Ekrany aplikacji dopasowują się do wyświetlaczy urządzeń przenośnych z systemami Android, iOS i Windows bez względu na ich wielkość.
Skrypty i automatyzacja
Korzystaj ze sprawdzonych skryptów dołączanych podczas migracji aplikacji internetowych; automatyzacja, makra i nie tylko.
Obsługa głosowa za pomocą aplikacji Speakeasy
Łatwe rozszerzanie internetowych aplikacji SAP o obsługę głosu. Mając wolne ręce, pracownicy mogą bardzo szybko wykonywać czynności związane z kompletacją, przyjmowaniem oraz wieloma innymi zadaniami.

Wyrafinowana integracja z systemem SAP S/4HANA

Dzięki konfigurowalnym ekranom nasze certyfikowane przez SAP produkty Ivanti Wavelink ułatwiają przejście do nowoczesnych magazynów. Ułatwiają pracownikom magazynu nawigację między zadaniami dzięki wykorzystaniu zaawansowanych technologii pozyskiwania danych: dostępne w systemach operacyjnych Android, iOS oraz Windows.

Velocity
Przenoszenie istniejących aplikacji telnetowych i internetowych do systemu Android, iOS lub Windows zgodnie z własnym harmonogramem.
Voice
Integracja infrastruktury telefonicznej ze środowiskiem zarządzania usługami informatycznymi.
[podsumowanie produktu]
[podsumowanie produktu]