Rozwiązania Ivanti w zakresie bezpieczeństwa mobilnego

Bezpieczeństwo mobilne dla urządzeń z systemem iOS lub Android

Bezpieczeństwo urządzeń mobilnych w zakresie Everywhere Workplace

Wykorzystaj połączone możliwości rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa mobilnego firmy Ivanti, aby zabezpieczyć każdy mobilny punkt końcowy w środowisku pracy — niezależnie od tego, czy korzysta z systemu Apple iOS, czy Google Android — oraz chronić zasoby i dane korporacyjne. Pakiet rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa mobilnego firmy Ivanti oferuje metodę zabezpieczeń typu „zero zaufania”, której podstawą są przodujące w branży funkcje zunifikowanego zarządzania punktami końcowymi (UEM).

Ivanti Neurons for MDM

Zabezpieczanie i zarządzanie punktami końcowymi działającymi na mobilnych systemach operacyjnych iOS i Android.

Zero Sign-On

Uwolnij mobilną produktywność, zapewniając użytkownikom bezpieczny, niewymagający podawania hasła dostęp do dowolnej usługi z dowolnego urządzenia, na dowolnym systemie operacyjnym, z dowolnego miejsca.

Mobile Threat Defense

Zapewnij ochronę na urządzeniach, która wykrywa i usuwa zagrożenia związane z urządzeniami, siecią, aplikacjami i atakami typu phishing na dowolnym urządzeniu z systemem iOS lub Android. Nawet bez skomunikowania się za pomocą Internetu.

Zaufało nam 96 firm z listy Fortune 100

Rozpocznij teraz

Wypróbuj nasze rozwiązanie mobilne UEM w chmurze, Ivanti Neurons for MDM lub skontaktuj się ze specjalistą w sprawie innych naszych rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa mobilnego.