Obsługuj swoje miejsce pracy everywhere workplace

Zapewnij użytkownikom doskonałą obsługę i wyniki biznesowe

Chcesz stale zapewniać użytkownikom doskonałą obsługę, poprawiając jednocześnie jakość usług i wyniki w całej organizacji? Dzięki rozwiązaniu Zarządzania Usługami w Przedsiębiorstwie (Service Management) firmy Ivanti jest to możliwe.

Seria seminariów internetowych

Weź udział w seminarium internetowym Ivanti dotyczącym ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi.

Uznany lider

Magiczny kwadrant Gartnera w dziedzinie zarządzania usługami informatycznymi.

Omnia Universe dla raportu ESM

Rozważając i oceniając narzędzia ESM pod kątem zastosowania ich w swojej organizacji, przeczytaj ten pragmatyczny przewodnik.

Zwiększ swoją produktywność

Zautomatyzuj codzienne zadania IT i rozwiązuj problemy, zanim użytkownicy się o nich dowiedzą, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na skupienie się na celach biznesowych. Dzięki rozwiązaniu Service Management firmy Ivanti zapewnisz użytkownikom doskonałą obsługę, której oczekują i którą doceniają, oraz przeprowadzisz wymarzoną transformację IT.

Podnieś wartość swoich zasobów

Zoptymalizuj wydajność i wartość swoich zasobów dzięki rozwiązaniom Service Management firmy Ivanti. Dzięki wglądowi w całą infrastrukturę IT można odkryć utracone, nieznane i narażone na ryzyko zasoby oraz podjąć działania w celu uniknięcia nadmiernych wydatków i zapewnienia maksymalnej wydajności.

IT is able to manage our enterprise environment more easily, yet users get a more personalized workspace with the right access levels.

Firma Ivanti została uznana za lidera w Magicznym Kwadrancie Gartnera 2021 w dziedzinie zarządzania usługami IT

Rozwiązania Ivanti w zakresie zarządzania usługami

Nasze sprawdzone rozwiązania w zakresie zarządzania usługami i zasobami IT zapewniają doskonały komfort pracy pracowników oraz wyniki finansowe.

Ivanti Neurons for ITSM

Zapewnij wysoki poziom satysfakcji i skuteczności operacji zarządzania usługami IT, zwiększając jednocześnie wydajność, zgodność i bezpieczeństwo swojej firmy.

Ivanti Neurons for ITAM

Optymalizuj wydajność zasobów informatycznych przez cały cykl ich życia, przy jednoczesnym monitorowaniu umów, gwarancji i informacji finansowych w celu zapewnienia efektywnego zarządzania i zabezpieczenia zasobów.

Ivanti Voice

Odkryj, jak nasza technologia sterowana aplikacjami radykalnie poprawia jakość obsługi połączeń dla klientów, konsultantów i pracowników.

Ivanti Neurons for Spend Intelligence

Optymalizacja wydatków na aplikacje dzięki kompleksowemu obrazowi portfela aktywów, w tym historii zakupów, odnowień licencji i umów.

Najlepszymi rzeczami, które mógłbym komuś sprzedać (Ivanti Neurons for ITSM) to doświadczenie klienta, pasmo osiągnięć, które razem przebyliśmy oraz ogromna poprawa naszego wyniku NPS.

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze zintegrowane rozwiązania ITSM i ITAM zapewniają lepsze wyniki dla użytkowników, zespołów i firmy.