Obsługuj swoje miejsce pracy everywhere workplace

Zapewnij użytkownikom doskonałą obsługę i wyniki biznesowe

Chcesz stale zapewniać użytkownikom doskonałą obsługę, poprawiając jednocześnie jakość usług i wyniki w całej organizacji?

Dzięki rozwiązaniu Zarządzania Usługami w Przedsiębiorstwie (Service Management) firmy Ivanti jest to możliwe. Teraz, za pomocą Ivanti Neurons for GRC, można stworzyć strategię bezpieczeństwa i budżet dostosowane do ryzyka.

Uznany lider

Magiczny kwadrant Gartnera w dziedzinie zarządzania usługami informatycznymi.

Omnia Universe dla raportu ESM

Rozważając i oceniając narzędzia ESM pod kątem zastosowania ich w swojej organizacji, przeczytaj ten pragmatyczny przewodnik.

Zwiększ swoją produktywność

Zautomatyzuj codzienne zadania IT i rozwiązuj problemy, zanim użytkownicy się o nich dowiedzą, dzięki czemu będziesz mieć więcej czasu na skupienie się na celach biznesowych. Dzięki rozwiązaniu Service Management firmy Ivanti zapewnisz użytkownikom doskonałą obsługę, której oczekują i którą doceniają, oraz przeprowadzisz wymarzoną transformację IT.

Podnieś wartość swoich zasobów

Zoptymalizuj wydajność i wartość swoich zasobów dzięki rozwiązaniom Service Management firmy Ivanti. Dzięki wglądowi w całą infrastrukturę IT można odkryć utracone, nieznane i narażone na ryzyko zasoby oraz podjąć działania w celu uniknięcia nadmiernych wydatków i zapewnienia maksymalnej wydajności.

Firma Ivanti została uznana za lidera w Magicznym Kwadrancie Gartnera 2021 w dziedzinie zarządzania usługami IT

Rozwiązania Ivanti w zakresie zarządzania usługami

Nasze sprawdzone rozwiązania w zakresie zarządzania usługami i zasobami IT zapewniają doskonały komfort pracy pracowników oraz wyniki finansowe.

Ivanti Neurons for ITSM

Zapewnij wysoki poziom satysfakcji i skuteczności operacji zarządzania usługami IT, zwiększając jednocześnie wydajność, zgodność i bezpieczeństwo swojej firmy.

Ivanti Neurons for ITAM

Optymalizuj wydajność zasobów informatycznych przez cały cykl ich życia, przy jednoczesnym monitorowaniu umów, gwarancji i informacji finansowych w celu zapewnienia efektywnego zarządzania i zabezpieczenia zasobów.

Ivanti Voice

Odkryj, jak nasza technologia sterowana aplikacjami radykalnie poprawia jakość obsługi połączeń dla klientów, konsultantów i pracowników.

Ivanti Neurons for Spend Intelligence

Optymalizacja wydatków na aplikacje dzięki kompleksowemu obrazowi portfela aktywów, w tym historii zakupów, odnowień licencji i umów.

Ivanti Neurons for HR

Zapewnij efektywne i zautomatyzowane zarządzanie usługami HR dla zwiększenia wydajności i produktywności pracowników.

Ivanti Neurons for Facilities​

Wyjdź naprzeciw potrzebom działalności biznesowej, automatyzując przepływy pracy i projekty w obiektach dzięki rozwiązaniu Ivanti Neurons for Facilities.

Ivanti Neurons for GRC

Centralizacja polityki, kontroli, zgodności z przepisami i zarządzania ryzykiem, aby umożliwić Ci dostosowanie strategii bezpieczeństwa i budżetu względem ryzyka.

Ivanti Neurons for PPM

Uzyskaj wgląd w projekty i portfele projektów, który umożliwi Ci stworzenie przewidywalnej metodologii realizacji projektów w celu osiągnięcia oczekiwanych wyników.

Ivanti Neurons Digital Assistant

Zautomatyzuj samoobsługę w całej firmie za pomocą adaptacyjnej sztucznej inteligencji, aby zapewnić wyjątkowe doświadczenia pracownikom.

Najlepszymi rzeczami, które mógłbym komuś sprzedać (Ivanti Neurons for ITSM) to doświadczenie klienta, pasmo osiągnięć, które razem przebyliśmy oraz ogromna poprawa naszego wyniku NPS.

Nasi klienci

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze zintegrowane rozwiązania ITSM i ITAM zapewniają lepsze wyniki dla użytkowników, zespołów i firmy.