Zarządzanie urządzeniami Mac

Zarządzaj i zabezpieczaj urządzenia Mac

Zarządzanie komputerami Mac stworzone dla firm

Zapewnienie widoczności, kontroli i bezpieczeństwa urządzeń z systemem Mac OS.

Pobierz arkusz danych
Historia sukcesu

Pomagamy Granite School District w wypełnianiu jego podstawowej misji, jaką jest nauczanie.

Przeczytaj studium przypadku
Zarządzanie urządzeniami Apple

Usprawnij pracę swoich pracowników i organizacji IT dzięki zarządzaniu urządzeniami Apple i Mac.

Obejrzyj webinar

Masz problemy z zarządzaniem, zabezpieczaniem i wdrażaniem urządzeń Mac w firmie?

Systematyczne pojawianie się urządzeń Apple w przedsiębiorstwach sprawia, że Twój zespół musi zarządzać, zabezpieczać i wdrażać komputery Mac oraz inne urządzenia za pomocą wielu systemów - złożoność i związane z tym koszty mogą być przytłaczające.

Dodatkowo pracownicy chcą używać swoich urządzeń z systemem macOS, aby mieć dostęp zarówno do zasobów firmowych, jak i danych osobistych. Stwarza to dodatkowy problem dla zespołów IT, aby zrównoważyć doświadczenie użytkownika z potencjalnymi naruszeniami bezpieczeństwa.

Kompleksowe zarządzanie komputerami Mac ułatwiające administrowanie cyklem życia urządzenia

Skonsoliduj platformy zarządzania urządzeniami i zmniejsz koszty oraz złożoność zarządzania komputerami Mac przez cały cykl życia urządzenia. Uzyskaj większą widoczność. Wprowadź swój zespół IT na ścieżkę do hiperautomatyzacji w celu samonaprawy i samozabezpieczenia. Zapewnij spersonalizowane, kontekstowe doświadczenia, które dadzą użytkownikom końcowym swobodę korzystania z urządzeń Mac w dowolny sposób, konsolidując jednocześnie platformy zarządzania urządzeniami.

mac device management

Ivanti zostało wyróżnione w rankingu Gartner® Critical Capabilities for UEM Tools

Gartner ocenił naszą hiperautomatyczną platformę Ivanti Neurons w swoim raporcie 2021 Critical Capabilities for Unified Endpoint Management Tools. Wyniki były doskonałe.

Sprawdzone zarządzanie komputerami Mac w firmach

Od lat pomagamy organizacjom w zarządzaniu ich komputerami Mac. Ivanti umożliwia Twojej organizacji zabezpieczanie i zarządzanie komputerami Mac oraz urządzeniami z systemami iOS, Windows, Chrome OS, Android i Linux za pomocą jednego, ujednoliconego rozwiązania.

Usprawnij udostępnianie i wdrażanie komputerów Mac

Wykorzystaj szablony dostarczania automatyzacji procesów aktualizacji, w tym komunikacji z użytkownikami, tworzenia wszystkich obsługiwanych i licencjonowanych aplikacji oraz standaryzacji obrazów systemu macOS. Wdrażaj urządzenia Apple bez wysiłku dzięki bezpośredniej integracji z Apple Business Manager, zapewniając swoim pracownikom dostęp do usług Apple, rejestrowanie urządzeń, dystrybucję aplikacji, książek, oprogramowania i innych.

Umożliwienie urządzeniom Mac samoregeneracji i samozabezpieczenia

Urządzenia Mac mogą być diagnozowane i błyskawicznie naprawiane (oraz autonomicznie) dzięki zautomatyzowanej technologii. Szybsze rozwiązywanie problemów i uwolnienie zasobów IT w celu skupienia się na innowacjach.

Skalowanie oprogramowania Apple i wprowadzanie poprawek

Wdrażanie na tysiące maszyn w ciągu zaledwie kilku minut. Organizowanie, automatyzowanie i rozwijanie systemów operacyjnych, dystrybucji oprogramowania i projektów poprawek dla użytkowników w różnych grupach na wielu etapach wdrażania. Instalowanie oprogramowania bez interakcji z użytkownikiem końcowym lub prezentowanie go w sklepie z aplikacjami dla firm w celu zapewnienia samoobsługi.

Poprawa wydajności i doświadczenia użytkownika

Efektywne, intuicyjne zarządzanie umożliwia administratorom konfigurowanie komputerów Mac przez Internet za pomocą programu Apple Business Manager (ABM). Pracownicy zdalni i kontraktowi mogą szybko uzyskać dostęp do aplikacji biznesowych i treści na w pełni wyposażonym komputerze Mac, gdziekolwiek pracują.

Scentralizowana konsola redukująca koszty i złożoność

Eliminacja konieczności zakupu, nauki i administrowania oddzielnym rozwiązaniem do zabezpieczania komputerów Mac i zarządzania nimi.

Udostępnianie portalu samoobsługowego

Zapewnienie przestrzeni roboczej dla użytkowników końcowych oferującej pracownikom wszystko, czego potrzebują do interakcji z działem IT i dostępu do zatwierdzonych przez firmę aplikacji, zasobów, treści i usług w jednym miejscu.

Zdalne zarządzanie komputerami Mac

Po co wysyłać urządzenie do serwisu w celu pięciominutowej naprawy? Ekonomicznie i bezpiecznie rozwiązuj problemy użytkowników z komputerami Mac za pomocą zdalnego zarządzania z poziomu dowolnego urządzenia.

Powiązane produkty

Ivanti Neurons for UEM
Ivanti Neurons for UEM

Kompleksowa oferta Software-as-a-Service, która obejmuje możliwości nowoczesnego zarządzania urządzeniami z systemami macOS, iOS, Windows i Android.

Dowiedz się więcej
Ivanti Endpoint Manager
Ivanti Endpoint Manager

Lokalne rozwiązanie do zarządzania wszystkimi urządzeniami w systemie Everywhere Workplace, niezależnie od połączenia z siecią korporacyjną.

Dowiedz się więcej
Endpoint Security for Endpoint Manager
Endpoint Security for Endpoint Manager

Zintegrowanie bezpieczeństwa operacyjnego z zarządzaniem systemami.

Dowiedz się więcej
Patch for Endpoint Manager
Patch for Endpoint Manager

Dodaj zarządzanie poprawkami do lokalnego środowiska Endpoint Manager, aby automatycznie oceniać, testować i stosować poprawki w systemie operacyjnym i aplikacjach w całej firmie.

Dowiedz się więcej

Metoda Zero Trust w zakresie bezpieczeństwa komputerów Mac

Spełniaj wymogi zgodności z przepisami i chroń dane na dowolnym firmowym lub należącym do pracowników urządzeniu Mac.