Zarządzanie urządzeniami z systemem Windows

Zarządzanie i bezpieczeństwo urządzeń z systemem Windows

The Forrester WAVE™ Unified Endpoint Management, Q4 2021

Zobacz, dlaczego firma Ivanti została uznana za lidera w dziedzinie Unified Endpoint Management.

Pobierz raport
Trzy powody, dla których warto przejść na system Windows 11

Gotowy?

Pobierz eBook
Historia sukcesu

Wdrożenie ekonomicznego rozwiązania opartego na systemie Windows dla firmy SHARP Healthcare z 10 000 urządzeń rozproszonych geograficznie.

Dowiedz się więcej

Szukasz sposobu na scentralizowanie widoczności, zapewnienie bezpieczeństwa i przyspieszenie aktualizacji, aby lepiej zarządzać komputerami z systemem Windows?

Działy IT nadal mają problemy ze śledzeniem wersji systemu Windows wdrożonego w ich środowisku. Potrzebują pomocy w zarządzaniu i kontrolowaniu bezproblemowych migracji do nowych wersji systemu Windows. Ponadto, złośliwe oprogramowanie stanowi poważne zagrożenie i wymaga od działu IT stałej czujności i stosowania najnowszych poprawek bezpieczeństwa.

Zobacz i zarządzaj wszystkimi punktami końcowymi z systemem Windows

Dzięki Ivanti Neurons for Unified Endpoint Management (UEM) masz teraz większy wgląd w całą flotę urządzeń z systemem Windows — co stawia Twój zespół IT na ścieżce do hiperautomatyzacji, umożliwiającej samonaprawę, samozabezpieczenie urządzeń i zapewnienie spersonalizowanego, dostosowanego do kontekstu doświadczenia.

Ivanti zostało wyróżnione w rankingu Gartner® Critical Capabilities for UEM Tools

Gartner ocenił naszą hiperautomatyczną platformę Ivanti Neurons w swoim raporcie 2021 Critical Capabilities for Unified Endpoint Management Tools. Wyniki były doskonałe.

Kompleksowa platforma UEM do zarządzania urządzeniami i poprawkami w systemie Windows

Skalowalna platforma do pozyskiwania, zarządzania i zabezpieczania urządzeń z systemem Windows przy użyciu zarówno nowoczesnego, jak i klienckiego zarządzania.

video thumbnail

Główne funkcjonalności i możliwości

Usprawnij dostarczanie i wdrażanie w systemie Windows

Wykorzystaj szablony dostarczania automatyzacji procesów aktualizacji systemu Windows, w tym komunikacji z użytkownikami, wdrażania wszystkich obsługiwanych i licencjonowanych aplikacji oraz standaryzacji obrazów systemu Windows. Wdrażaj urządzenia z systemem Windows bez wysiłku dzięki bezpośredniej integracji z usługą Windows Autopilot.

Zarządzaj i zabezpieczaj wszystkie punkty końcowe Windows bez względu na to, gdzie się znajdują

Aplikacja Modern Device Management pomaga zarządzać i zabezpieczać wszystkie urządzenia z systemem Windows, niezależnie od tego, czy znajdują się one w biurach, w podróży, czy pracują w domu. Znajdź i zarządzaj nimi oraz przypisz je do każdego użytkownika za pośrednictwem chmury.

Zwiększ swoje doświadczenie w zakresie współzarządzania urządzeniami z systemem Windows

Zarządzanie urządzeniami oparte na agentach umożliwia wykrywanie w czasie rzeczywistym, zdalne działania i wydajną dystrybucję plików w celu usprawnienia dostarczania aplikacji i poprawek, zarówno z poziomu chmury, jak i lokalnie.

Dostarczanie aplikacji do punktów końcowych z systemem Windows

Skuteczne dostarczanie aplikacji o znaczeniu krytycznym dla firmy wszystkim użytkownikom i umożliwienie im uruchamiania ulubionych aplikacji z Microsoft Store lub portalu z aplikacjami Ivanti.

Ujednolicenie procesów zarządzania punktami końcowymi i poprawkami

Wprowadzanie zmian w konfiguracji lub przesyłanie poprawek i aplikacji na komputery z systemem Windows lub inne urządzenia — wszystko z jednej platformy. Nasz katalog poprawek do oprogramowania firm trzecich stale się rozwija i rozszerza, poprawiając wrażenia użytkowników i umożliwiając organizacjom ponowne wykorzystanie narzędzi innych firm.

Odzyskiwanie licencji na oprogramowanie Windows

Śledzenie wykorzystania oprogramowania Windows pomaga zoptymalizować licencje na oprogramowanie w ramach ogólnej strategii zarządzania zasobami. Wykorzystaj nieużywane licencje i przydziel je ponownie tam, gdzie są potrzebne.

Inteligencja urządzeń Edge

Ivanti Neurons for Edge Intelligence pozwala w ciągu kilku sekund przeszukać wszystkie urządzenia Edge z systemem Windows i uzyskać świadomość operacyjną w czasie rzeczywistym w całej firmie.

Zastosuj system Windows Zero-Trust Security Framework

Uaktualnij wszystko, aby uniknąć podatności na zagrożenia urządzenia z systemem Windows. Odpieranie ataków i zagrożeń bezpieczeństwa związanych z wirusami, oprogramowaniem ransomware i zmianami konfiguracji inicjowanymi przez użytkownika. Skuteczne wielowarstwowe zabezpieczenia systemu Windows, w tym zarządzanie uprawnieniami w celu zapewnienia, że tylko autoryzowani użytkownicy i aplikacje mogą korzystać z systemu.

Powiązane produkty

Ivanti Neurons for UEM
Ivanti Neurons for UEM

Kompleksowa oferta zarządzania środowiskiem Windows w chmurze, która obejmuje możliwości nowoczesnego zarządzania urządzeniami z systemem Windows.

Dowiedz się więcej
Ivanti Endpoint Manager
Ivanti Endpoint Manager

Rozwiązanie lokalne do zarządzania wszystkimi urządzeniami w systemie Everywhere Workplace, niezależnie od połączenia z siecią korporacyjną.

Dowiedz się więcej
Endpoint Security for Endpoint Manager
Endpoint Security for Endpoint Manager

Operacyjna integracja bezpieczeństwa z zarządzaniem systemami.

Dowiedz się więcej
Patch for Endpoint Manager
Patch for Endpoint Manager

Dodaj zarządzanie poprawkami do lokalnego środowiska Endpoint Manager, aby automatycznie oceniać, testować i stosować poprawki w systemie operacyjnym i aplikacjach w całej firmie.

Dowiedz się więcej

Wsparcie dla Autopilot Windows

Bezproblemowe wdrażanie urządzeń z systemem Windows u użytkowników końcowych w ramach Everywhere Workplace.