Praca w Ivanti

Globalna. Przynosząca zyski. Rosnąca.
Misja Ivanti: Ujednolicanie rozwiązań informatycznych

Jaką firmą jest Ivanti?

Platforma Ivanti umożliwia pracownikom zachować produktywność, bezpieczeństwo i zaangażowanie niezależnie od tego, gdzie się znajdują. To wszystko zaczęło się od nas. Dzięki siedzibie głównej w Utah, biurom w Londynie i Paryżu oraz prawie 3200 pracownikom w 25 krajach na całym świecie oferujemy Everywhere Workplace.

Nneka Alston, marketing

Dowiedz się od Nneki, jak wygląda współpraca między zespołami, rozwój zawodowy i co ją ekscytuje w pracy w Ivanti.

Abhishek Dhatrika, inżynieria

Poznaj opinie Abhisheki na temat pracy w firmie działającej w nieustannie zmieniającej się branży i na temat znaczenia pracy zespołowej.

Charity Tieri, zarządzanie produktem

Charity opowiedziała o wywieraniu wpływu na klientów, wprowadzaniu innowacji i swojej pasji do wykraczania poza schematy.

Twoja praca jest tutaj ważna i potrzebna

Ivanti to firma o odpowiedniej wielkości. Na tyle duża, by była stabilna i silna, ale wystarczająco mała, by zaangażowanie i opinie pracowników miały znaczenie. Wielkość Ivanti podwoi się w ciągu najbliższych pięciu lat. By to osiągnąć, potrzebujemy Twojej pomocy.

Bliski kontakt z klientem

Nasi klienci mają rzeczywisty wpływ na produkty, procesy i personel Ivanti. To bardzo ważne.

Otwartość

Jesteśmy otwarci niezależnie od tego, czy chodzi o lunch z prezesem, czy o dyskusję z menedżerem ds. produktów.

Różnorodność i integracja

Uzupełnij nasz globalny i zróżnicowany personel o swój głos, swój punkt widzenia i swoją opinię.

Zaufanie i empatia to wartości, które są podstawą naszej pracy w Ivanti. Począwszy od pierwszego dnia pracy doceniłam wsparcie i możliwość pracy u boku utalentowanych ludzi, którzy naprawdę starają o to, aby klienci otrzymali jak najlepsze wsparcie. Nie chodzi tylko o pasję do pracy i dostarczanie wysokiej jakości produktów, ale także o ciągłe doskonalenie się, aby zdobywać wiedzę i rozwijać się na różne sposoby. Tak właśnie Ivanti docenia swoich pracowników i klientów.

Firma prawdziwie globalna

Główna siedziba firmy Ivanti znajduje się w Utah. Firma zatrudnia prawie 3200 pracowników w 25 krajach. A dzięki biurom w Londynie i Paryżu, nowej, zbudowanej na zamówienie siedzibie głównej w Utah i możliwości pracy z dowolnego miejsca to doskonały moment, aby rozpocząć pracę w Ivanti. 

Misja i wartości, którymi kieruje się Ivanti

Sprawdź, co nas motywuje do osiągania naszych celów i stawania się lepszymi każdego dnia.

Integracja i różnorodność

To dla nas ważne. Nasi pracownicy pochodzą z różnych środowisk, wielu krajów i odgrywają różnorodne role.

Dążymy do tego, by firma Ivanti była doskonałym miejscem pracy dla KAŻDEGO. Wspieramy różnorodne projekty. Przykładem jest nasza, uznana także za granicą, inicjatywa Kobiety w świecie technologii, czy spotkania wewnętrznej grupy D.R.I.V.E. Angażujemy się w rozwój zainteresowania przedmiotami ścisłymi wśród dziewcząt. Nasza pomoc finansowa dociera do wielu miejsc.

Posłuchaj, co mówią nasi pracownicy

Najlepszy sposób, by dowiedzieć się, jak wygląda praca w Ivanti, to posłuchać osób, które już tam pracują. Poczytaj, co jest ważne dla pracowników, dowiedz się więcej o naszej inicjatywie Kobiety w świecie technologii i spotkaj się z liderami tej grupy lub poczytaj blog o kulturze naszej firmy, naszych imprezach i sposobach spędzania czasu.

W centrum uwagi pracowników
Kobiety w świecie technologii
Kultura Ivanti