Praca w Ivanti

Globalna. Przynosząca zyski. Rosnąca.

Jaką firmą jest Ivanti?

Fundamentami, na których opiera się działalność Ivanti, są konsekwentne dążenie do ujednolicania rozwiązań informatycznych, traktowanie klienta jak członka rodziny oraz troska o zaspokojenie potrzeb i oczekiwań wszystkich pracowników.

Firma Ivanti ma swoją główną siedzibę w stanie Utah i zatrudnia niemal 1700 pracowników w 23 krajach. Mamy biura w Londynie i Paryżu, a w stanie Utah budujemy zupełnie nową kwaterę główną. To idealny moment, aby rozpocząć pracę w Ivanti.

Jesteśmy firmą globalną, która przynosi zyski i wciąż rośnie. Potrzebujemy Twojej pomocy, by wznieść się na kolejny poziom.
 

Misja Ivanti: Ujednolicanie rozwiązań informatycznych

Odpowiedź COVID-19

Nieustannie pracujemy nad tym, aby zapewnić Ci najbardziej odpowiednie i aktualne informacje.

Zobacz informacje i zasoby, które pomogą Ci poruszać się w naszym procesie rekrutacji.
Uwielbiam pracować w Ivanti, ponieważ jest to zdrowe środowisko pełne możliwości rozwoju i uczenia się. Praca w Ivanti sprzyja kreatywności, a ludzie, którzy ze mną pracują są moimi przyjaciółmi.

Osiągnięcia branżowe

Twoja praca jest tutaj ważna i potrzebna

Ivanti to firma o odpowiedniej wielkości. Na tyle duża, by była stabilna i silna, ale wystarczająco mała, by zaangażowanie i opinie pracowników miały znaczenie. Wielkość Ivanti podwoi się w ciągu najbliższych pięciu lat. By to osiągnąć, potrzebujemy Twojej pomocy.

Bliski kontakt z klientem

Nasi klienci mają rzeczywisty wpływ na produkty, procesy i personel Ivanti. To bardzo ważne.

Otwartość

Jesteśmy otwarci niezależnie od tego, czy chodzi o lunch z prezesem, czy o dyskusję z menedżerem ds. produktów.

Różnorodność i integracja

Uzupełnij nasz globalny i zróżnicowany personel o swój głos, swój punkt widzenia i swoją opinię.

Firma prawdziwie globalna

Siedziba firmy Ivanti mieści się na obszarze dynamicznie rozwijających się „silikonowych wzgórz” stanu Utah. Jednak blisko połowa naszych przychodów pochodzi spoza USA i tylko 25% naszego personelu pracuje w centrali.

Mamy duże biura w Holandii, Londynie, Frankfurcie, Paryżu, Szanghaju, Sydney i Singapurze. Biura w Stanach Zjednoczonych mieszczą się w San Jose, Seattle, Kolorado i Minnesocie.

Jeśli masz dość anonimowości wielkich koncernów, ale niepokoi Cię niestabilność start-upów, zatrudnij się w Ivanti.
 

Praca w Ivanti

By dostać się do naszej nowej siedziby głównej, wsiądź do kolejki FrontRunner. Ze stacji South Jordan do naszych drzwi jest tylko 87 stopni. Pozdrów w windzie szefa i rusz schodami na górę, by pomagać naszym klientom.  

Jeśli jesteś w Paryżu, wysiądź z pociągu na stacji Le Defense i skieruj się do szklanego wieżowca, w którym pracują specjaliści od sprzedaży, marketingu i obsługi klienta.

Jeśli pracujesz w jednym z naszych biur deweloperskich, od porannej odprawy zaczniesz kolejny dzień przekształcania świata IT za pomocą innowacyjnych produktów.  
 

Kultura i zalety

Skala i otwartość

Stanowimy dużą, zróżnicowaną i dynamiczną rodzinę. Jesteśmy także otwarci na każdy aspekt naszej firmy.

Obecność międzynarodowa

Mamy 1700 pracowników w 28 biurach na całym świecie. Zależnie od pełnionej funkcji możesz zwiedzić kawał świata.

Nowa siedziba i biura

Nowa kwatera główna będzie gotowa 2020 roku. Doskonale rozwijają się także nasze biura w Paryżu, Londynie i w innych miejscach. Możesz pochwalić się swoim biurem.

Rozrywka

Pracownicy głównej siedziby dostają bilety na mecze drużyny Utah Jazz, koncerty i inne wydarzenia. Będziesz się dobrze bawić!

Kultura firmy

Szalone, rokroczne zabawy z okazji Halloween, firmowe grille, imprezy korporacyjne, turnieje gier wideo i przyjęcia.

Stabilność

Firma przynosi zyski i wciąż się rozwija. To ma znaczenie, gdy zwracasz pożyczki studenckie, spłacasz raty kredytu lub płacisz za wynajem mieszkania.

Integracja i różnorodność

To dla nas ważne. Nasi pracownicy pochodzą z różnych środowisk, wielu krajów i odgrywają różnorodne role.

Dążymy do tego, by firma Ivanti była doskonałym miejscem pracy dla KAŻDEGO. Wspieramy różnorodne projekty. Przykładem jest nasza, uznana także za granicą, inicjatywa Kobiety w świecie technologii, czy spotkania wewnętrznej grupy D.R.I.V.E. Angażujemy się w rozwój zainteresowania przedmiotami ścisłymi wśród dziewcząt. Nasza pomoc finansowa dociera do wielu miejsc.

Nie jest nam wszystko jedno

Pracownicy firmy Ivanti poświęcą w 2019 roku ponad 16 000 godzin na udział w akcjach charytatywnych i za każdą z tych godzin otrzymają pełne wynagrodzenie.

Pomagamy wszędzie, gdzie jesteśmy. Zarówno w Bracknell, Dublinie, Frankfurcie, Paryżu, Minnesocie czy San Jose, gdzie są nasze biura, jak i w centrali w Salt Lake City. Każdy pracownik Ivanti może otrzymać płatny urlop (VTO), by wziąć udział w dowolnej inicjatywie na rzecz społeczności. Nasze zespoły poświęcają czas na wspomaganie potrzebujących w ramach tak ważnych inicjatyw, jak edukacja STEM czy wsparcie organizacji charytatywnej na rzecz walki z rakiem 5 for The Fight. Można wziąć aktywny udział w naszej uznanej inicjatywie Kobiety w świecie technologii. Każdy pracownik może uczestniczyć w pracy swojej lokalnej szkoły, przekazać darowiznę na bliską sobie organizację charytatywną albo nawet wykonywać prace na rzecz społeczności lokalnej. Nasze biuro w Dublinie wsparło irlandzkie towarzystwo na rzecz walki z rakiem w ramach wydarzenia Ogród nadziei, które odbyło się w ogrodach Iveagh z okazji Dnia Żonkila.
 
Możliwości są nieograniczone… i wszystko zależy od Ciebie.

Szczegółowe informacje o świadczeniach

Firma Ivanti jest na tyle duża, by móc zaoferować konkurencyjne wynagrodzenie oraz świadczenia, na które nie mogą sobie pozwolić start-upy, wciąż jednak wystarczająco mała, by czuć się w niej jak w rodzinie. To nie zdarza się często. Ale jest dla nas bardzo ważne.

Wyłącz się i doładuj

Na początek 16 dni płatnego urlopu zdrowotnego lub okolicznościowego, płatne dni wolne związane z udziałem w dowolnej inicjatywie na rzecz społeczności, elastyczne godziny pracy.

Twoje pieniądze

Konkurencyjne wynagrodzenia, prowizje i premie. Bogate świadczenia emerytalne (porównywalne z 401k) oraz pomoc w wyborze odpowiedniego planu.

Zdrowie i uroda

Siłownia na terenie nowej kwatery głównej, zajęcia z jogi, niewiarygodne ubezpieczenia, finansowany przez firmę rachunek oszczędnościowo-zdrowotny (HSA) oraz ubezpieczenia na życie.

Czy widzisz swoją przyszłość w Ivanti?

Utalentowani ludzie tworzący doskonałe produkty

Posłuchaj, co mówią nasi pracownicy

Najlepszy sposób, by dowiedzieć się, jak wygląda praca w Ivanti, to posłuchać osób, które już tam pracują. Poczytaj, co jest ważne dla pracowników, dowiedz się więcej o naszej inicjatywie Kobiety w świecie technologii i spotkaj się z liderami tej grupy lub poczytaj blog o kulturze naszej firmy, naszych imprezach i sposobach spędzania czasu.

W centrum uwagi pracowników
Kobiety w świecie technologii
Kultura Ivanti