Praca w Ivanti

Globalna. Przynosząca zyski. Rosnąca.

Jaką firmą jest Ivanti?

Platforma Ivanti umożliwia pracownikom zachować produktywność, bezpieczeństwo i zaangażowanie niezależnie od tego, gdzie się znajdują. To wszystko zaczęło się od nas. Dzięki siedzibie głównej w Utah, biurom w Londynie i Paryżu oraz prawie 3200 pracownikom w 25 krajach na całym świecie oferujemy Everywhere Workplace.

Misja Ivanti: Ujednolicanie rozwiązań informatycznych
Uwielbiam pracować w Ivanti, ponieważ jest to zdrowe środowisko pełne możliwości rozwoju i uczenia się. Praca w Ivanti sprzyja kreatywności, a ludzie, którzy ze mną pracują są moimi przyjaciółmi.

Osiągnięcia branżowe

Twoja praca jest tutaj ważna i potrzebna

Ivanti to firma o odpowiedniej wielkości. Na tyle duża, by była stabilna i silna, ale wystarczająco mała, by zaangażowanie i opinie pracowników miały znaczenie. Wielkość Ivanti podwoi się w ciągu najbliższych pięciu lat. By to osiągnąć, potrzebujemy Twojej pomocy.

Bliski kontakt z klientem

Nasi klienci mają rzeczywisty wpływ na produkty, procesy i personel Ivanti. To bardzo ważne.

Otwartość

Jesteśmy otwarci niezależnie od tego, czy chodzi o lunch z prezesem, czy o dyskusję z menedżerem ds. produktów.

Różnorodność i integracja

Uzupełnij nasz globalny i zróżnicowany personel o swój głos, swój punkt widzenia i swoją opinię.

Firma prawdziwie globalna

Główna siedziba firmy Ivanti znajduje się w Utah. Firma zatrudnia prawie 3200 pracowników w 25 krajach. A dzięki biurom w Londynie i Paryżu, nowej, zbudowanej na zamówienie siedzibie głównej w Utah i możliwości pracy z dowolnego miejsca to doskonały moment, aby rozpocząć pracę w Ivanti. 

Kultura i zalety

Skala i otwartość

Stanowimy dużą, zróżnicowaną i dynamiczną rodzinę. Jesteśmy także otwarci na każdy aspekt naszej firmy.

Obecność międzynarodowa

Mamy 3200 pracowników w 28 biurach na całym świecie. Zależnie od pełnionej funkcji możesz zwiedzić kawał świata.

Nowa siedziba i biura

Nowa kwatera główna będzie gotowa 2020 roku. Doskonale rozwijają się także nasze biura w Paryżu, Londynie i w innych miejscach. Możesz pochwalić się swoim biurem.

Rozrywka

Pracownicy głównej siedziby dostają bilety na mecze drużyny Utah Jazz, koncerty i inne wydarzenia. Będziesz się dobrze bawić!

Kultura firmy

Szalone, rokroczne zabawy z okazji Halloween, firmowe grille, imprezy korporacyjne, turnieje gier wideo i przyjęcia.

Stabilność

Firma przynosi zyski i wciąż się rozwija. To ma znaczenie, gdy zwracasz pożyczki studenckie, spłacasz raty kredytu lub płacisz za wynajem mieszkania.

Integracja i różnorodność

To dla nas ważne. Nasi pracownicy pochodzą z różnych środowisk, wielu krajów i odgrywają różnorodne role.

Dążymy do tego, by firma Ivanti była doskonałym miejscem pracy dla KAŻDEGO. Wspieramy różnorodne projekty. Przykładem jest nasza, uznana także za granicą, inicjatywa Kobiety w świecie technologii, czy spotkania wewnętrznej grupy D.R.I.V.E. Angażujemy się w rozwój zainteresowania przedmiotami ścisłymi wśród dziewcząt. Nasza pomoc finansowa dociera do wielu miejsc.

Posłuchaj, co mówią nasi pracownicy

Najlepszy sposób, by dowiedzieć się, jak wygląda praca w Ivanti, to posłuchać osób, które już tam pracują. Poczytaj, co jest ważne dla pracowników, dowiedz się więcej o naszej inicjatywie Kobiety w świecie technologii i spotkaj się z liderami tej grupy lub poczytaj blog o kulturze naszej firmy, naszych imprezach i sposobach spędzania czasu.

W centrum uwagi pracowników
Kobiety w świecie technologii
Kultura Ivanti