HEAT Software

Popraw jakość usług dzięki chmurze

Firma HEAT oferuje klientom sprawdzone rozwiązania przetwarzania w chmurze, które pomagają im zwiększyć wydajność, zgodność i bezpieczeństwo.

Fima wspiera IT, HR, produkcję, dział obsługi klienta i inne funkcje przedsiębiorstwa. Uproszczenie i automatyzacja procesów biznesowych umożliwiają poprawę jakości usług. Zarządzanie punktami końcowymi i ich zabezpieczenie ułatwia wykrywanie zagrożeń i ochronę, aby zapewnić ciągłość biznesową.

W styczniu 2017 r. w ramach transakcji nabycia LANDESK firma kapitałowa Clearlake Capital wniosła firmę HEAT Software i jej portofolio do nowej platformy LANDESK. W ten sposób powstała nowa firma o nazwie Ivanti.  

Rozwiązania HEAT

IT potrzebuje lepszego zrozumienia, co się dzieje w środowisku użytkownika, przy jednoczesnym zapewnieniu krytycznych zasobów i danych. Firma HEAT dostarcza zgodnie z obietnicą rzeczywiście elastyczne, skalowalne i bezpieczne usługi oraz rozwiązania do zarządzania punktami końcowymi, które rozwiązują często występujące problemy.

Menedżer usług
Zarządzanie usługami

Zostajemy z tobą również po sprzedaży

Nie opowiadamy o naszych technologiach, aby zamilknąć, gdy nasi klienci potrzebują wsparcia.

Nasi technicy i inżynierowie zawsze są gotowi pomóc wykorzystać nasze rozwiązania do zwiększenia produktywności użytkowników końcowych i dostarczania informacji ułatwiających szybkie znajdowanie odpowiedzi na często zadawane pytania.

Rejestruj problemy wymagające wsparcia, korzystając z samoobsługi, kontaktuj się z naszym lokalnym zespołem wsparcia, aby uzyskać bezpośrednią pomoc, współpracuj z ekspertami, wyszukuj artykuły w bazie wiedzy, uczestnicz w forach dyskujsyjnych.

Odsyłacze do pomocnych informacji