Zarządzaj swoim miejscem pracy w każdym miejscu (Everywhere Workplace)

Zapewnij swoim użytkownikom spersonalizowane i bezpieczne środowisko pracy - wszędzie.

Chcesz odkrywać, dostarczać, konfigurować i zabezpieczać każde urządzenie i aplikację w miejscu pracy - od centrum danych, przez chmurę, aż po urządzenia brzegowe? Dzięki systemowi Unified Endpoint Management firmy Ivanti jest to nie tylko możliwe, ale i znacznie łatwiejsze.

2022 Gartner® Magic Quadrant™ for UEM

Firma Gartner przyznaje firmie Ivanti tytuł lidera w dziedzinie ujednoliconych narzędzi do zarządzania punktami końcowymi.

Forrester Wave™: Unified Endpoint Management, Q4 2021

Ivanti liderem rankingu Forrester Wave™: Unified Endpoint Management, Q4 2021

Pobierz teraz
Seria seminariów internetowych

Weź udział w seminarium internetowym Ivanti dotyczącym ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi.

Zobacz wszystko. Zabezpiecz wszystko. Wszędzie.

Zobacz, zarządzaj, konfiguruj i zabezpiecz każde urządzenie za pomocą jednego prostego interfejsu użytkownika. To jest właśnie potęga systemu Unified Endpoint Management firmy Ivanti. Umożliwia egzekwowanie reguł i przywilejów wszędzie za kilkoma kliknięciami, a także szybkie i przewidywalne wykrywanie i usuwanie zagrożeń. Efekt: lepsze wrażenia użytkowników i zero kompromisów w zakresie ochrony.

Zapewnij swobodę wyboru

Ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi Ivanti daje Ci wgląd umożliwiający podejmowanie trafniejszych decyzji, które skutkują szybszą, bardziej spersonalizowaną obsługą, umożliwiając jednocześnie zespołom wykonywanie najwyższej jakości pracy na ulubionych urządzeniach i aplikacjach - bez uszczerbku dla bezpieczeństwa.

Czas, który już teraz oszczędzamy dzięki Ivanti, to czas, który możemy spożytkować na doskonalenie całego podejścia do zarządzania punktami końcowymi, a w efekcie na polepszenie przyszłości naszych studentów.

Personalizacja obszarów roboczych użytkowników, automatyzacja wdrażania oprogramowania i systemów operacyjnych oraz szybkie i automatyczne rozwiązywanie problemów

Wiele urządzeń? Nie ma problemu.

Zarządzaj urządzeniami z systemami iOS, Android, Windows, Mac, ChromeOS, Linux i IoT przez cały cykl ich życia - od włączenia, przez udostępnianie i zabezpieczanie, aż po wycofanie z eksploatacji.

Android

Korzystanie z systemu Android staje się coraz bardziej powszechne w cyfrowym środowisku pracy i ma ogromny wpływ na sposób, w jaki pracownicy wykonują swoje codzienne obowiązki. Firma Google uczyniła z Android Enterprise dojrzały, gotowy dla przedsiębiorstw system operacyjny dla urządzeń mobilnych.

Czytaj więcej
iOS

Firma Apple rozwinęła system iOS do dojrzałego, mobilnego systemu operacyjnego klasy korporacyjnej. Z każdym kolejnym wydaniem swojego systemu, Apple udostępnia coraz bardziej zaawansowane funkcje, które ułatwiają firmom z branży IT, niezależnie od ich wielkości, konfigurowanie, wdrażanie, zarządzanie i zabezpieczanie urządzeń z systemem iOS.

Czytaj więcej
macOS

Organizacje każdej wielkości coraz częściej decydują się na obsługę komputerów Mac jako urządzeń zatwierdzonych przez korporacje. W celu zachowania zgodności z wymogami prawnymi konieczne jest, aby wszystkie punkty końcowe mające dostęp do wrażliwych danych korporacyjnych i danych klientów były w pełni zabezpieczone i zarządzane.

Czytaj więcej
Windows

Firmy każdej wielkości powinny obsługiwać punkty końcowe Windows, w tym urządzenia mobilne i komputery stacjonarne. Do tej pory zarządzanie komputerami PC wymagało stosowania różnych narzędzi, aby spełnić wszystkie te wymagania.

Czytaj więcej
Linux

Działy IT nadal borykają się z problemami uzyskania pełnej widoczności, utrzymania zgodności, ochrony przed ransomware i wdrożenia spójnych, zautomatyzowanych procesów poprawek w punktach końcowych z systemem Linux. Co więcej, decyzje biznesowe nie mogą czekać przez wiele dni z powodu rozbieżnych danych dotyczących urządzeń z systemem Linux.

Czytaj więcej

Ujednolicone rozwiązania Ivanti w zakresie zarządzania punktami końcowymi

Nasze rozwiązania z zakresu zarządzania punktami końcowymi umożliwiają zarządzanie i dostarczanie optymalnych funkcji na wszystkich typach urządzeń - wszędzie.

Ivanti Neurons for Unified Endpoint Management

Automatyzacja wdrożeń, personalizacja miejsc pracy użytkowników i szybkie rozwiązywanie problemów - wszędzie.

Ivanti UEM for Clients

Zarządzaj i zabezpieczaj użytkowników wszędzie w systemach Windows, macOS, Linux, IoT i Chrome OS.

Ivanti UEM for Mobile

Odkryj zautomatyzowane, uproszczone zarządzanie i bezpieczeństwo na wszystkich punktach końcowych z systemami iOS i Android.

Ivanti Mobile Threat Defense

Proaktywnie zabezpieczaj użytkowników urządzeń mobilnych dzięki automatycznemu wykrywaniu zagrożeń i usuwaniu ich skutków.

Ivanti Neurons for Edge Intelligence

Szybka identyfikacja i rozwiązywanie problemów dzięki inteligencji w czasie rzeczywistym dla całego przedsiębiorstwa.

Ivanti Neurons for Workspace

Przyspiesz rozwiązywanie problemów i zapewnij bardziej wydajną i produktywną pracę.

Ivanti Neurons for Healing

Zlikwiduj problemy dzięki automatycznemu wykrywaniu, diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów z punktami końcowymi.

Ivanti User Workspace Manager

Uprość zarządzanie miejscem pracy i zapewnij niesamowite wrażenia użytkownikom.

Jesteśmy po to, by wspierać wolność akademicką i ułatwiać użytkownikom wykonywanie zadań, zapewniając jednocześnie bezpieczną warstwę zaplecza. Przejrzysty obraz sytuacji i narzędzia pozwalające zrównoważyć bezpieczeństwo z potrzebami użytkowników ułatwiają osiągnięcie obu celów.

Naši zákazníci

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak sprawić, by zarządzanie punktami końcowymi było proste, bezpieczne i automatyczne.