Oprogramowanie Ivanti do zarządzania punktami końcowymi i obszarami roboczymi Koncentracja na użytkownikach sprawi, że zrobią więcej, korzystając ze WSZYSTKICH swoich urządzeń.

Łatwa migracja użytkownika

Jesteś gotowy, aby przesiąść się na Windows 10?

Jedno rozwiązanie UEM

Zarządzanie obszarami roboczymi użytkowników, a nie tylko ich urządzeniami.

Zarządzaj tradycyjnymi i nowoczesnymi urządzeniami

Przeczytaj naszą białą księgę na temat tego, w jaki sposób współzarządzanie może ci pomóc na drodze do UEM.
Dzięki umieszczeniu na jednej konsoli większości informacji wykorzystywanych na codzień, mam jedno miejsce, w którym mogę kontrolować wdrażanie aplikacji, zgodność poprawek, licencjonowanie oprogramowania, oprogramowanie antywirusowe itp.
Aaron OrtizManager, Enterprise Device Architecture

Zarządzaj miejscami pracy użytkowników i ich wszystkimi urządzeniami

Najlepsze środowisko na każdym urządzeniu

Jak zrównoważyć wygodę korzystania na każdym urządzeniu z potrzebą dostarczenia użytkownikom tego, czego potrzebują w swojej pracy? Jak wygląda ten sam interfejs przeniesiony na różne urządzenia — typowy scenariusz w szpitalach, szkołach i punktach sprzedaży? Chcesz wiedzieć, co kryje się na każdym urządzeniu, i mieć pewność, że działa na nim najnowsze oprogramowanie? Z tego rodzaju wyzwaniami łatwiej poradzić sobie, korzystając z ujednoliconego rozwiązania do zarządzania punktami końcowymi i obszarami roboczymi.

Ujednolicone zarządzanie punktami końcowymi i obszarami roboczymi użytkowników to skuteczny lek na typowe niedomagania środowiska użytkownika. Te linie produktów udostępniają podstawowe możliwości pozwalające na tworzenie rozwiązań ułatwiających migrację do systemu Windows 10 i obsługę tego systemu, zautomatyzowaną obronę przed zagrożeniami dla bezpieczeństwa i wykonywanie działań naprawczych minimalizujących skutki ataków z użyciem złośliwego oprogramowania i programów typu ransomware , jak również automatyzację procesów przyjmowania i zwalniania pracowników.Oprogramowanie Ivanti ułatwia przyznawanie użytkownikom właściwych narzędzi, zasobów i uprawnień, dzięki którym mogą sprawnie realizować swoje zadania — bez zamieszania i zbędnego stresu.

ivanti endpoint manager