Wavelink

Poprawa wydajności łańcucha dostaw

Od trzech dziesięcioleci firma Wavelink dostarcza rozwiązania, również w wersji mobilnej, które zwiększają wydajność łańcucha dostaw i produktywność pracowników. Oferujemy innowacyjne rozwiązania do niezwykle ważnego zarządzania urządzeniami, bezprzewodowe zarządzanie infrastrukturą, emulację terminali, wydawanie poleceń głosem, a także oprogramowanie do wdrażania aplikacji mobilnych.

Tysiące firm dysponujących milionami różnorodnych urządzeń na rynkach pionowych wykorzystują rozwiązanie Wavelink, aby szybciej dostarczać aplikacje, uprościć zarządzanie urządzeniami i koszty wsparcia, a także zwiększyć bezpieczeństwo sieci.

Firma Wavelink została nabyta przez LANDESK w czerwcu 2012 r. W styczniu 2017 r. po zakupieniu firmy LANDESK przez Clearlake Capital i utworzeniu nowej firmy – Ivanti – marki produktów firm Wavelink i LANDESK zostały włączone do linii rozwiązań technologicznych firmy Ivanti.

Rozwiązania Wavelink

Firmy na całym świecie reprezentujące różne branże, od produkcji i sprzedaży po magazynowanie i automatyzację personelu terenowego, opierają się na mobilnych platformach oprogramowania Wavelink z rozwiązaniami wykorzystującymi głos i zarządzaniem mobilnością w przedsiębiorstwach (EMM).

Zostajemy z tobą również po sprzedaży

Nie opowiadamy o naszych technologiach, aby zamilknąć, gdy nasi klienci potrzebują wsparcia.

Nasi inżynierowie i technicy zawsze są gotowi pomóc wykorzystać nasze rozwiązania do zwiększenia produktywności pracowników i gromadzenia informacji ułatwiających szybkie znajdowanie odpowiedzi na często zadawane pytania. Uzyskasz dostęp do naszej bazy wiedzy i do wielu szczegółowych informacji w naszych zasobach online, a nasze zespoły zapewnią serwis i wsparcie na wyjątkowym poziomie.

Odsyłacze do pomocnych informacji