Rozwiązania firmy Ivanti do zabezpieczania punktów końcowychZapobiegaj niemal wszystkiemu. Przygotuj się na całą resztę.

OGRANICZ NAWET 95% ZAGROŻEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA

Ochrona punktów końcowych przebiega w kilku krokach. Dowiedz się, dlaczego to działa.

DBAJ O WYNIKI KOŃCOWE

Rok 2017 był jak dotąd najlepszym rokiem dla złośliwego oprogramowania!

CO ZROBIĆ, ZANIM NIEBO ZWALI SIĘ NA GŁOWĘ?

Obrona przed ransomware i innym złośliwym oprogramowaniem. Oprogramowanie Ivanti to powrót do podstaw zabezpieczania punktów końcowych.
Jesteśmy po to, by wspierać wolność akademicką i ułatwiać użytkownikom wykonywanie zadań, zapewniając jednocześnie bezpieczną warstwę zaplecza. Przejrzysty obraz sytuacji i narzędzia pozwalające zrównoważyć bezpieczeństwo z potrzebami użytkowników ułatwiają osiągnięcie obu celów.
Steven CvetkovicChief Information Security Officer

BEZPIECZNA EKSPLOATACJA SYSTEMÓW IT

Wystarczą do tego odpowiednie narzędzia

Bez ukierunkowanej strategii zabezpieczeń wielość różnorodnych urządzeń staje się kosztowna i wymyka się kontroli. Zespoły informatyczne spędzają zbyt dużo czasu na zarządzaniu tymi urządzeniami. Niewystarczające nakłady na cyberbezpieczeństwo to już właściwie problem globalny. Oznacza to, że działy odpowiedzialne za eksploatację i bezpieczeństwo środowiska IT muszą połączyć siły, by maksymalnie wykorzystać zasoby potrzebne do walki z cyberprzestępczością.

Ale jak to zrobić? Kompleksowa strategia wykorzystująca rozwiązania technologiczne, upraszczająca zarządzanie i skoncentrowana na właściwych narzędziach ma zdecydowaną przewagę nad innymi podejściami.