Zabezpiecz swoje miejsce pracy w dowolnym lokalizacji

Zapewnij sobie spokój ducha wszędzie tam, gdzie działa Twoja firma.

Miej pewność, że firma jest chroniona dzięki zastosowaniu funkcji ciągłego zarządzania zagrożeniami i bezpiecznemu dostępowi do każdego użytkownika, urządzenia, aplikacji i sieci – w dowolnym miejscu i czasie. Firma Ivanti na nowo definiuje bezpieczeństwo w każdym miejscu pracy.

Zero zaufania. Zero kompromisów.

Wraz z rosnącą liczbą zagrożeń oraz ich wyrafinowaniem, zerowe zaufanie jest właściwym rozwiązaniem dla mobilnego miejsca pracy.

Seria seminariów internetowych

Weź udział w seminarium internetowym Ivanti dotyczącym bezpieczeństwa.

Postaw na stanowcze i sprytne podejście do kwestii bezpieczeństwa

A co by było, gdybyś mógł wdrożyć i utrzymać najwyższy poziom bezpieczeństwa w całej swojej infrastrukturze, od chmury aż po samą krawędź, identyfikując zagrożenia i zapobiegając im zanim zdążą zakłócić działanie usługi? Umożliwia to kompleksowe zarządzanie poprawkami i rozwiązania zapewniające zerowe zaufanie, które nie pozostawiają miejsca na żadne kompromisy.

Zwiększ swoją pewność siebie

Chroń swoją organizację przed stale ewoluującym krajobrazem zagrożeń. Wielowarstwowe rozwiązanie zabezpieczające firmy Ivanti tworzy niemal niemożliwą do pokonania ochronę przed oprogramowaniem ransomware, phishingiem, lukami w zabezpieczeniach i innymi zagrożeniami cybernetycznymi na poziomie użytkownika, urządzenia, sieci i aplikacji.

Jesteśmy po to, by wspierać wolność akademicką i ułatwiać użytkownikom wykonywanie zadań, zapewniając jednocześnie bezpieczną warstwę zaplecza. Przejrzysty obraz sytuacji i narzędzia pozwalające zrównoważyć bezpieczeństwo z potrzebami użytkowników ułatwiają osiągnięcie obu celów.

Projektuj i wdrażaj zabezpieczenia o zerowym zaufaniu i chroń swoją firmę wszędzie tam, gdzie działa – od centrum danych, przez chmurę, aż po samą krawędź

Wkrocz w przyszłość bezpiecznej mobilności

Zabezpiecz swoich mobilnych pracowników za pomocą funkcji logowania bez hasła i zabezpieczenia dostępu o zerowym zaufaniu  oraz zapewnij sobie bezproblemową, bezpieczną obsługę w dowolnym miejscu.

Zabezpiecz swoje miejsce pracy w dowolnej lokalizacji

Proste, zautomatyzowane rozwiązanie firmy Ivanti umożliwia szybkie i proaktywne identyfikowanie, aktualizowanie i usuwanie cyberzagrożeń w rozszerzonym środowisku.

Odkryj i zabezpiecz.

Wgląd w środowisko IT w czasie rzeczywistym umożliwia stałe zabezpieczenie każdego urządzenia i zasobu z jednego pulpitu nawigacyjnego.

Ivanti's Security Solutions

Our security solutions provide the highest barrier you can get against threats, giving you the power to protect your business—everywhere.

Ivanti Neurons for Zero Trust Security

Zapewnij użytkownikom bezpieczną i sprawną obsługę z dostępem typu „zero zaufania” do dowolnej aplikacji lub urządzenia.

Ivanti Neurons for Patch Intelligence

Wykorzystaj dokładne dane w czasie rzeczywistym, aby szybciej reagować na zagrożenia i skrócić czas wprowadzania poprawek.

Ivanti Virtual Private Network

Zapewnij użytkownikom na całym świecie bezpieczny i stały dostęp do sieci VPN z dowolnego urządzenia.

Ivanti Network Access Control

Zabezpiecz swoją organizację dzięki ciągłej widoczności i kontroli każdego punktu końcowego w sieci.

Ivanti Application Delivery Controller

Zapewnia szybsze, bardziej niezawodne działanie aplikacji i lepsze wrażenia użytkowników na całym świecie.

Ivanti Neurons for Workspace

Przyspiesz rozwiązywanie problemów i zapewnij bardziej wydajną i produktywną pracę.

Ivanti Neurons for Healing

Automatyczne wykrywanie, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w punktach końcowych pozwala zaoszczędzić na czasie.

Ivanti Patch for MEM

Zautomatyzuj proces wykrywania i wdrażania poprawek dla setek aplikacji, a także zapewnij sobie spokojną głowę dzięki kompleksowej ochronie.

Ivanti Patch for Endpoint Manager

Zapewnij firmie bezpieczeństwo w każdym miejscu dzięki naszemu uproszczonemu, zautomatyzowanemu rozwiązaniu do zarządzania poprawkami.

Ivanti Application Control

Zapewnij integralność swoich aplikacji dzięki zautomatyzowanemu zarządzaniu uprawnieniami i politykami w ramach Everywhere Workplace.

Ivanti Endpoint Security for Endpoint Manager

Chroń swoją organizację za pomocą pakietu zintegrowanych narzędzi bezpieczeństwa, które zapewniają najwyższą barierę dla cyberataków.

Ivanti Security Controls

Uproszczone zabezpieczenia dla Everywhere Workplace dzięki zaawansowanym narzędziom, które integrują najlepsze rozwiązania w zakresie zarządzania poprawkami, zarządzania uprawnieniami i nie tylko.

Nasi klienci

Skontaktuj się

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak rozwiązania zabezpieczające Ivanti automatycznie chronią użytkowników w każdej lokalizacji, skontaktuj się z nami.