Rozwiązania firmy Ivanti do zabezpieczania punktów końcowych Zapobiegaj niemal wszystkiemu. Przygotuj się na całą resztę.

OGRANICZ NAWET 95% ZAGROŻEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA

Ochrona punktów końcowych przebiega w kilku krokach.Dowiedz się, dlaczego to działa.

DBAJ O WYNIKI KOŃCOWE

Rok 2017 był jak dotąd najlepszym rokiem dla złośliwego oprogramowania!

CO ZROBIĆ, ZANIM NIEBO ZWALI SIĘ NA GŁOWĘ?

Obrona przed ransomware i innym złośliwym oprogramowaniem. Oprogramowanie Ivanti to powrót do podstaw zabezpieczania punktów końcowych.

Wielowarstwowe zabezpieczenia punktów końcowych bez zawiłości

Zwycięska strategia zabezpieczeń musi być oparta na solidnych narzędziach podstawowych. Eksperci na całym świecie są zgodni, że rozwiązania Ivanti Endpoint Security oferują najlepszą obronę przed rzeczywistymi atakami.

Jesteśmy po to, by wspierać wolność akademicką i ułatwiać użytkownikom wykonywanie zadań, zapewniając jednocześnie bezpieczną warstwę zaplecza. Przejrzysty obraz sytuacji i narzędzia pozwalające zrównoważyć bezpieczeństwo z potrzebami użytkowników ułatwiają osiągnięcie obu celów.
Steven CvetkovicChief Information Security Officer

BEZPIECZNA EKSPLOATACJA SYSTEMÓW IT

Wystarczą do tego odpowiednie narzędzia

Bez ukierunkowanej strategii zabezpieczeń wielość różnorodnych urządzeń staje się kosztowna i wymyka się kontroli. Zespoły informatyczne spędzają zbyt dużo czasu na zarządzaniu tymi urządzeniami. Niewystarczające nakłady na cyberbezpieczeństwo to już właściwie problem globalny. Oznacza to, że działy odpowiedzialne za eksploatację i bezpieczeństwo środowiska IT muszą połączyć siły, by maksymalnie wykorzystać zasoby potrzebne do walki z cyberprzestępczością.

Ale jak to zrobić? Kompleksowa strategia wykorzystująca rozwiązania technologiczne, upraszczająca zarządzanie i skoncentrowana na właściwych narzędziach ma zdecydowaną przewagę nad innymi podejściami.