Rozwiązania firmy Ivanti do zabezpieczania punktów końcowychZapobiegaj niemal wszystkiemu. Przygotuj się na całą resztę.

OGRANICZ NAWET 95% ZAGROŻEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA

Ochrona punktów końcowych przebiega w kilku krokach.Dowiedz się, dlaczego to działa.

Rok 2017 był jak dotąd najlepszym rokiem dla złośliwego oprogramowania!

CO ZROBIĆ, ZANIM NIEBO ZWALI SIĘ NA GŁOWĘ?

Obrona przed ransomware i innym złośliwym oprogramowaniem. Oprogramowanie Ivanti to powrót do podstaw zabezpieczania punktów końcowych.

BEZPIECZNA EKSPLOATACJA SYSTEMÓW IT

Wystarczą do tego odpowiednie narzędzia

Bez ukierunkowanej strategii zabezpieczeń wielość różnorodnych urządzeń staje się kosztowna i wymyka się kontroli. Zespoły informatyczne spędzają zbyt dużo czasu na zarządzaniu tymi urządzeniami. Niewystarczające nakłady na cyberbezpieczeństwo to już właściwie problem globalny. Oznacza to, że działy odpowiedzialne za eksploatację i bezpieczeństwo środowiska IT muszą połączyć siły, by maksymalnie wykorzystać zasoby potrzebne do walki z cyberprzestępczością.

Ale jak to zrobić? Kompleksowa strategia wykorzystująca rozwiązania technologiczne, upraszczająca zarządzanie i skoncentrowana na właściwych narzędziach ma zdecydowaną przewagę nad innymi podejściami.

Wielowarstwowe zabezpieczenia punktów końcowych bez zawiłości

Zwycięska strategia zabezpieczeń musi być oparta na solidnych narzędziach podstawowych. Eksperci na całym świecie są zgodni, że rozwiązania Ivanti Endpoint Security oferują najlepszą obronę przed rzeczywistymi atakami.

Patch for SCCM
Obsługa poprawek dla aplikacji zewnętrznych z poziomu dobrze znanej konsoli.Nie ma potrzeby rozszerzania infrastruktury ani dodatkowego szkolenia personelu.
Patch for Windows
Automatyzacja obsługi poprawek do systemu operacyjnego Windows i aplikacji dostawców zewnętrznych w systemach fizycznych i wirtualnych.
Patch for Linux, UNIX, Mac
Bieżące instalowanie najnowszych poprawek do wielu systemów operacyjnych i aplikacji innych firm.
Patch for Endpoint Manager
Instalowanie poprawek i zarządzanie punktami końcowymi w organizacji za pomocą tej samej konsoli.

Application Control
Blokowanie zagrożeń, dla których nie istnieją poprawki, za pomocą dynamicznych białych list i zarządzania szczegółowymi uprawnieniami.
Device Control
Zabezpieczanie urządzeń wymiennych i wymuszanie szyfrowania danych. Doskonałe rozwiązanie dla serwerów, zasobów o ściśle określonych funkcjach, klientów uproszczonych oraz zwirtualizowanych punktów końcowych.
Endpoint Security
Kontrola nad punktami końcowymi dzięki obsłudze poprawek, aplikacji, urządzeń i nie tylko z poziomu jednej konsoli
Endpoint Security for Endpoint Manager
Integracja zabezpieczeń punktów końcowych, w tym m.in. zarządzanie poprawkami, kontrola aplikacji i kontrola urządzeń, z oprogramowaniem Ivanti do zarządzanie punktami końcowymi.

Koncentruj się na podstawowych celach biznesowych, a nie na zabezpieczeniach

Na Uniwersytecie w Pittsburgu proces aktualizowania aplikacji zajmował kiedyś wiele godzin. Teraz zajmuje tylko kilka minut.

Bezpieczeństwo punktów końcowych z dokładnością co do minuty

Oprogramowanie typu ransomware, zagrożenia dla bezpieczeństwa narodowego, wtorkowe aktualizacje poprawek czy najsłabsze ogniwa: Pomagamy w poznawaniu czyhających niebezpieczeństw i podpowiadamy, jak ograniczyć zakres ataku oraz jak reagować na zagrożenia, które przeniknęły przez zasieki obronne.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM

POZNAJ NARZĘDZIA, KTÓRE ROBIĄ RÓŻNICĘ